+ Reply to Thread
Page 61 of 61 FirstFirst ... 11 51 59 60 61
Results 601 to 605 of 605

Thread: Реда Процедира!!!, Част 301

1. #601 Collapse Post
    AVAngelov is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

AVAngelov е по пътя на славата AVAngelov's Avatar
    Accrued Payments
    0.00 USD
    Thanks
    23
    По кое време днес се очаква Тръмп да говори за Китай ???

2. The Following 5 Users Say Thank You to AVAngelov For This Useful Post:

balcon (Yesterday), Barbaron (Yesterday), hanuman (Yesterday), REDA (Yesterday), Spekulanta (Today)

3. #602 Collapse Post
    emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,207
    На австралийския долар му влязох с къса позиция, като ключовите подкрепи съм ги маркирал със синята линия.

Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

4. The Following 10 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

balcon (Yesterday), Barbaron (Yesterday), Emil Enchev (Today), hanuman (Today), prodi (Today), REDA (Yesterday), Spekulanta (Today), Unregistered (3)

5. #603 Collapse Post
    balcon is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon's Avatar
    Accrued Payments
    1,652.35 USD
    Thanks
    4,099
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    На австралийския долар му влязох с къса позиция, като ключовите подкрепи съм ги маркирал със синята линия.

Доста далечен лимит.
    Аз следя един канал при озито на Н1. Чак взе да ми доскучава да броя колко пъти цената не може да пробие долната линия на канала - само днес са три-четири. Е, другата седмица, когато това се случи падението ще е красиво и поне до пунктирната линия.

Name:  Screenshot_1.png
Views: 2648
Size:  39.5 KB
    ... написаното не е сигнал, нито препоръка, а само мнение.

6. The Following 7 Users Say Thank You to balcon For This Useful Post:

Barbaron (Today), Emil Enchev (Today), emoyambol (Today), hanuman (Today), Spekulanta (Today), Unregistered (2)

7. #604 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    20,226

И според мен добре си направил, не защото съм отворил къса, а защото затворих дълга на плюс, но с недостигнат таргет, и смятам че ще обръща надолу, а дългата въпреки плюса реших че е грешка.

8. The Following 2 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

balcon (Today), REDA (Today)

9. #605 Collapse Post
    prodi is offline
    Централна банка
    Bosan

prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi's Avatar
    Accrued Payments
    3,858.83 USD
    Thanks
    3,236

дай първо да уточним за малко ли си влязал и на кой фрейм си решил да търгуваш, защото...като гледам графиката тук все още е рано да се отварят къси. Може но за мъъънинко, защото тия свещи с косми последните хич не ми харесват и има що е малко нагоре преди да обърне с хубав вход за късо. Следя я двойката между другото
    Trust Me, I'm an "Engineer"

10. The Following 2 Users Say Thank You to prodi For This Useful Post:

balcon (Today), REDA (Today)

+ Reply to Thread
Page 61 of 61 FirstFirst ... 11 51 59 60 61

Subscribed to this thead: 1

Open