+ Reply to Thread
Page 84 of 84 FirstFirst ... 34 74 82 83 84
Results 831 to 835 of 835

Thread: Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите), Част 7

1. #831 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila's Avatar
    Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,748
    Файненшъл таймс с новината, че Майкрософт иска да купи целия глобален бизнес на ТикТок с изключене на Китай. Аз се ангажирах с дълги при тази акция от 213,15.
    По растежа на еврото съдя, че няма да имаме сделка тази нощ. Сега целта ми е да успея да задържа стопа до утре и да се надявам на сделка в последния момент.
    Your best trades will be the ones that are profitable from the start. If they immediately go against you, be prepared to be stopped out.

2. The Following User Says Thank You to Aquila For This Useful Post:

minkov (Today)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-05-22   10:17
    Best answer #1
    Accrued payments  7192 USD

Вие докато се занимавате с петрола аз се борих с долара и за пореден път се застъпих за еврото. Нашата единна европейска валута заслужава подкрепа. Така и не разбирам защо тази американска зелена шума продължава да доминира? Вложих всичките си пари от сметката срещу долара, но това не помогна и преди малко сметката ми фалира. Сега разбрах, че повечето държави в Европа пак почиват. Явно съм била сама срещу алчните американци и затова не успях. Но не губя надежда и при всяка възможност ще залагам на еврото. Само на еврото и на нищо друго!

2020-04-17   18:18
    Best answer #2

Quote Originally Posted by INedelchev View Post
    Защо? Защото в условията на пандемия и карантина хората се запасяват с тоалетна хартия. Явно мислят долара за такава и си пазарят хората. То ако не като платежно средство може да се ползва и за друго Аз също си купих хартия, ама евра като теб. И нищо чудно да си тества дъното от 6 април 1,0768 ако го мине, сделката ми отича в канала.
    Добре си го казал! Днес по едно време и аз бях загубила надежда, че еврото ще устои на атаките на долара и го виждах как се катурва под 1.0800. Държах мишката в готовност да си затворя поръчките ръчно. За радост не се наложи и се измъкнах от загубите. Вече почти затворих моите поръчки. На малка печалба, но предвид опасността от 50-60 пипа загуба това ми се вижда съвсем приемлив резултат. Важното е, че проявих здрави нерви и търпение. Това ще ми е полезен урок. Имам още една много малка по обем поръчка от евро/долар покупка, която мога да и да не я затварям за почивните дни. Каквито и гапове да има не би застрашила акаунта ми.

2020-04-17   10:41
    Best answer #3

Още си държа поръчката с покупката на евро/долар. Вчера бях на 50 пипа минус и бях на косъм да я затворя, но издържах. Тази сутрин всичко изглеждаше много оптимистично и поръчката ми беше излязла почти на нула. Тъкмо се зарадвах и те взеха, че я натиснаха тази валутна двойка пак надолу. Сега пак съм пред дилемата да затворя или да не затворя? Защо го разпродават това евро толкова много не мога да преценя? През нощта е имало силен ръст на индексите дори с гап. Каква е причината тепърва ще търся да узная?

2020-05-15   08:37
    Best answer #4

Много падна двойката английска лира/долар и ми фалира сметката преди малко. Все пак силна седмица за мене. Фалиране дойде чак в петък сутринта, което си е рекорд за мене. Може би не трябваше да купувам английски лири, но се изкуших и я направих тази грешка. Много е паднала тази двойка и очаквах да се повъзстанови.

2020-04-28   12:09
    Best answer #5
    Accrued payments  5978 USD

дау джонс проби съпротивата на дневна сега тества и четиричасовата .плъзгаща средна 50 над плъзгаща средна 200 .макд ем те еф отдавна в бай период .първа цел е месечна съпротива на нива около 28 540 .

2020-04-13   12:33
    Best answer #6

Quote Originally Posted by Aquila View Post
    UBS прогнозират цена на златото от 1800 долара в края на 2-ро тримесечие. Т.е. само след два месеца и половина. Според мен е възможно да видим дори по-висока цена. Това мащабно печатане на пари трябва да се отрази в цената на златото.
    Каква е успеваемостта на подобни прогнози? Защото много често съм чела гръмки изказвания от страна на големи банки и финансови фондове, които изобщо не се сбъдват. Само че после никой не излиза да се извинява или оправдава. Златото си мисля, че и сега е много скъпо. Мина му модата вече на този жълт метал.

5. #832 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila's Avatar
    Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,748
    Итиефите продължават да трупат злато, като вече достигат исторически връх от 2 300 тона. Малко закъсняваща информация, но надявам се да е полезна.

Your best trades will be the ones that are profitable from the start. If they immediately go against you, be prepared to be stopped out.

6. The Following 2 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

minkov (Today), Unregistered (1)

7. #833 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,748
    Затворих късите евра на 1,1824. Притеснява ме факта, че вече всички очакват хубави данни и не знам до колко те са вече в цената. Все още държа Майкрософт.

8. The Following 2 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

minkov (Today), Spekulanta (Today)

9. #834 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,748
    Прогнози на големите играчи. Обърнете внимание, че средната цифра е 1,47 милиона, а не 1,6.
    Primary Dealer NFPGuesses:
    Citi 3.0m
    SocGen 2.66m
    RBC 2.25m
    BMO 2.0m
    CS 2.0m
    MS 2.0m
    Scotia 2.0m
    Daiwa 1.8m
    JPM 1.75m
    UBS 1.75m
    Wells 1.7m
    Mizuho 1.25m
    BAML 1.0m
    Deutsche 1.0m
    GS 1.0m
    BNP 800K
    Nomura 550K
    HSBC 500K
    TD 500K
    NatWest 200K
    Barx 0
    Jefferies 0
    Median: 1.475m

10. #835 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,748
    След като минаха пейролите, мога да пусна дълги от 1,1827. И да приемат 4-ти спасителен пакет днес, и да не приемат, все е нагатив за долара, според мен.

+ Reply to Thread
Page 84 of 84 FirstFirst ... 34 74 82 83 84

Subscribed to this thead: 1

Open