+ Reply to Thread
Page 124 of 124 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124
Results 1,231 to 1,233 of 1233

Thread: Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите), Част 7

1. #1231 Collapse Post
    emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,443
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Последните 3 дни се оказаха доста слаби откъм движения при петрола. Петрола не спада, но и се вижда, че трудно ще качи над 44 долара.

Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

2. The Following User Says Thank You to emoyambol For This Useful Post:

jssj (11-20-2020)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-05-22   10:17
    Best answer #1
    Accrued payments  10250 USD

Вие докато се занимавате с петрола аз се борих с долара и за пореден път се застъпих за еврото. Нашата единна европейска валута заслужава подкрепа. Така и не разбирам защо тази американска зелена шума продължава да доминира? Вложих всичките си пари от сметката срещу долара, но това не помогна и преди малко сметката ми фалира. Сега разбрах, че повечето държави в Европа пак почиват. Явно съм била сама срещу алчните американци и затова не успях. Но не губя надежда и при всяка възможност ще залагам на еврото. Само на еврото и на нищо друго!

2020-04-17   10:41
    Best answer #2

Още си държа поръчката с покупката на евро/долар. Вчера бях на 50 пипа минус и бях на косъм да я затворя, но издържах. Тази сутрин всичко изглеждаше много оптимистично и поръчката ми беше излязла почти на нула. Тъкмо се зарадвах и те взеха, че я натиснаха тази валутна двойка пак надолу. Сега пак съм пред дилемата да затворя или да не затворя? Защо го разпродават това евро толкова много не мога да преценя? През нощта е имало силен ръст на индексите дори с гап. Каква е причината тепърва ще търся да узная?

2020-05-15   08:37
    Best answer #3

Много падна двойката английска лира/долар и ми фалира сметката преди малко. Все пак силна седмица за мене. Фалиране дойде чак в петък сутринта, което си е рекорд за мене. Може би не трябваше да купувам английски лири, но се изкуших и я направих тази грешка. Много е паднала тази двойка и очаквах да се повъзстанови.

2020-04-17   18:18
    Best answer #4

Quote Originally Posted by INedelchev View Post
    Защо? Защото в условията на пандемия и карантина хората се запасяват с тоалетна хартия. Явно мислят долара за такава и си пазарят хората. То ако не като платежно средство може да се ползва и за друго Аз също си купих хартия, ама евра като теб. И нищо чудно да си тества дъното от 6 април 1,0768 ако го мине, сделката ми отича в канала.
    Добре си го казал! Днес по едно време и аз бях загубила надежда, че еврото ще устои на атаките на долара и го виждах как се катурва под 1.0800. Държах мишката в готовност да си затворя поръчките ръчно. За радост не се наложи и се измъкнах от загубите. Вече почти затворих моите поръчки. На малка печалба, но предвид опасността от 50-60 пипа загуба това ми се вижда съвсем приемлив резултат. Важното е, че проявих здрави нерви и търпение. Това ще ми е полезен урок. Имам още една много малка по обем поръчка от евро/долар покупка, която мога да и да не я затварям за почивните дни. Каквито и гапове да има не би застрашила акаунта ми.

2020-04-28   12:09
    Best answer #5
    Accrued payments  6348 USD

дау джонс проби съпротивата на дневна сега тества и четиричасовата .плъзгаща средна 50 над плъзгаща средна 200 .макд ем те еф отдавна в бай период .първа цел е месечна съпротива на нива около 28 540 .

2020-04-13   12:33
    Best answer #6

Quote Originally Posted by Aquila View Post
    UBS прогнозират цена на златото от 1800 долара в края на 2-ро тримесечие. Т.е. само след два месеца и половина. Според мен е възможно да видим дори по-висока цена. Това мащабно печатане на пари трябва да се отрази в цената на златото.
    Каква е успеваемостта на подобни прогнози? Защото много често съм чела гръмки изказвания от страна на големи банки и финансови фондове, които изобщо не се сбъдват. Само че после никой не излиза да се извинява или оправдава. Златото си мисля, че и сега е много скъпо. Мина му модата вече на този жълт метал.

5. #1232 Collapse Post
    jssj is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj's Avatar
    Accrued Payments
    3,116.39 USD
    Thanks
    10,986
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Добро като предположение ама трябва да се докаже на графиката. За сега има мощен импулс нагоре. Ще видим как ще се представи цената като стигне 42.20. Аз чакам за дълги ако тръгнем трябва да успея да се кача да не изтърва влака. Ама ми се струва едни 50$ да чукне петролчето, ако тръгнем. Само да не се хванем на фалшив пробив.
    Ай познай какво стана на ниво 42.42$ при фючърса на олиото тази вечер.
    " Изненадата е тази, която движи цената, а не това, което всички знаят "

6. The Following User Says Thank You to jssj For This Useful Post:

minkov (11-20-2020)

7. #1233 Collapse Post
    emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,443
    SubscribeSubscribe
    Златото най-вероятно ще слезе около 1810 преди да тръгне отново нагоре.

Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

8. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

jssj (11-21-2020), minkov (11-21-2020)

+ Reply to Thread
Page 124 of 124 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124

Subscribed to this thead: 1

Open