+ Reply to Thread
Page 1 of 66 1 2 3 11 51 ... LastLast
Results 1 to 10 of 657

Thread: Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите), Част 7

1. #1 Collapse Post
    звездоброец is offline
    Централна банка
    Santai

звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец е отвъд представите звездоброец's Avatar
    Accrued Payments
    10,314.61 USD
    Thanks
    20,150

Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите), Част 7

тука ще си поствам моите сделки...
    но всички са добре дошли..
    дори и да не сте Лузър..

Линк: Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите), Част 6
    Last edited by privelege; 04-16-2020 at 03:34 PM.
    "Respect everyone. Know life is unfair. Take risk. Step-up in the tough times. Face down bullies. Lift the downtrodden. And never, ever give up."

2.  
  3. TOP MESSAGES
    2020-05-22   10:17
    Best answer #1
    Accrued payments  6074 USD

Вие докато се занимавате с петрола аз се борих с долара и за пореден път се застъпих за еврото. Нашата единна европейска валута заслужава подкрепа. Така и не разбирам защо тази американска зелена шума продължава да доминира? Вложих всичките си пари от сметката срещу долара, но това не помогна и преди малко сметката ми фалира. Сега разбрах, че повечето държави в Европа пак почиват. Явно съм била сама срещу алчните американци и затова не успях. Но не губя надежда и при всяка възможност ще залагам на еврото. Само на еврото и на нищо друго!

2020-04-17   10:41
    Best answer #2

Още си държа поръчката с покупката на евро/долар. Вчера бях на 50 пипа минус и бях на косъм да я затворя, но издържах. Тази сутрин всичко изглеждаше много оптимистично и поръчката ми беше излязла почти на нула. Тъкмо се зарадвах и те взеха, че я натиснаха тази валутна двойка пак надолу. Сега пак съм пред дилемата да затворя или да не затворя? Защо го разпродават това евро толкова много не мога да преценя? През нощта е имало силен ръст на индексите дори с гап. Каква е причината тепърва ще търся да узная?

2020-05-15   08:37
    Best answer #3

Много падна двойката английска лира/долар и ми фалира сметката преди малко. Все пак силна седмица за мене. Фалиране дойде чак в петък сутринта, което си е рекорд за мене. Може би не трябваше да купувам английски лири, но се изкуших и я направих тази грешка. Много е паднала тази двойка и очаквах да се повъзстанови.

2020-04-17   18:18
    Best answer #4

Quote Originally Posted by INedelchev View Post
    Защо? Защото в условията на пандемия и карантина хората се запасяват с тоалетна хартия. Явно мислят долара за такава и си пазарят хората. То ако не като платежно средство може да се ползва и за друго Аз също си купих хартия, ама евра като теб. И нищо чудно да си тества дъното от 6 април 1,0768 ако го мине, сделката ми отича в канала.
    Добре си го казал! Днес по едно време и аз бях загубила надежда, че еврото ще устои на атаките на долара и го виждах как се катурва под 1.0800. Държах мишката в готовност да си затворя поръчките ръчно. За радост не се наложи и се измъкнах от загубите. Вече почти затворих моите поръчки. На малка печалба, но предвид опасността от 50-60 пипа загуба това ми се вижда съвсем приемлив резултат. Важното е, че проявих здрави нерви и търпение. Това ще ми е полезен урок. Имам още една много малка по обем поръчка от евро/долар покупка, която мога да и да не я затварям за почивните дни. Каквито и гапове да има не би застрашила акаунта ми.

2020-04-28   12:09
    Best answer #5
    Accrued payments  5650 USD

дау джонс проби съпротивата на дневна сега тества и четиричасовата .плъзгаща средна 50 над плъзгаща средна 200 .макд ем те еф отдавна в бай период .първа цел е месечна съпротива на нива около 28 540 .

2020-04-13   12:33
    Best answer #6

Quote Originally Posted by Aquila View Post
    UBS прогнозират цена на златото от 1800 долара в края на 2-ро тримесечие. Т.е. само след два месеца и половина. Според мен е възможно да видим дори по-висока цена. Това мащабно печатане на пари трябва да се отрази в цената на златото.
    Каква е успеваемостта на подобни прогнози? Защото много често съм чела гръмки изказвания от страна на големи банки и финансови фондове, които изобщо не се сбъдват. Само че после никой не излиза да се извинява или оправдава. Златото си мисля, че и сега е много скъпо. Мина му модата вече на този жълт метал.

4. #2 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila's Avatar
    Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,659
    UBS прогнозират цена на златото от 1800 долара в края на 2-ро тримесечие. Т.е. само след два месеца и половина. Според мен е възможно да видим дори по-висока цена. Това мащабно печатане на пари трябва да се отрази в цената на златото.
    Your best trades will be the ones that are profitable from the start. If they immediately go against you, be prepared to be stopped out.

5. The Following 10 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

alba (04-13-2020), balcon (04-13-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), minkov (04-13-2020), mutsi (04-13-2020), pablo (04-13-2020), Unregistered (3)

6. #3 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,363
    Каква е успеваемостта на подобни прогнози? Защото много често съм чела гръмки изказвания от страна на големи банки и финансови фондове, които изобщо не се сбъдват. Само че после никой не излиза да се извинява или оправдава. Златото си мисля, че и сега е много скъпо. Мина му модата вече на този жълт метал.

7. The Following 15 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Aquila (04-13-2020), balcon (04-13-2020), GeorgiRR (04-13-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), minkov (04-13-2020), mutsi (04-13-2020), pablo (04-13-2020), Unregistered (7)

8. #4 Collapse Post
    balcon is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon's Avatar
    Accrued Payments
    1,652.35 USD
    Thanks
    4,821
    Еврото се върна и дава шанс за добавяне към късите позиции с цел около 1.0888. Днес няма акули на пазара и не би трябвало да очакваме големи капани.

Name:  Screenshot_2.jpg
Views: 511
Size:  44.9 KB
    ... написаното не е сигнал, нито препоръка, а само мнение.

9. The Following 7 Users Say Thank You to balcon For This Useful Post:

alba (04-13-2020), Aquila (04-13-2020), GeorgiRR (04-13-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), mutsi (04-13-2020), Unregistered (1)

10. #5 Collapse Post
    GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    8,758
    Некой има ли идея за швейцарецо. Мислим да го зверим ей така на мернико, и се ша поеме в една от двете посоки. Скоро не съм влизал при него и на знам колко му е суапо и има ли файда от келепира на дълги.

11. The Following 6 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

alba (04-13-2020), Aquila (04-13-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), minkov (04-13-2020), mutsi (04-13-2020)

12. #6 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,363
    Днес нали уж беше почивен ден в Сащ пък гледам, че индексите и зпатото се движат? Значи Уолстрийт работи. При това явно всичкият оптимизъм се е изпарил, защото идексите доста падат, а златото поскъпва. Аз се оглеждам за добър вход при валутната двойка евро/йена, но нещо за сега не намирам. Търгувате ли я? Еврото пада, но къде ще е дъното?

13. The Following 13 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Aquila (04-13-2020), GeorgiRR (04-13-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), mutsi (04-13-2020), Unregistered (8)

14. #7 Collapse Post
    GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    8,758
    Като го гледам, може и по скоро да е. Ся проби на 1700 и си танцува на ++. Обичам жълтио метал.

15. The Following 6 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

Aquila (04-13-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), minkov (04-13-2020), mutsi (04-13-2020), Unregistered (1)

16. #8 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    27,108
    Quote Originally Posted by alba View Post
    50% е успеваемоста. В общи линии на всички дето рпавят прогнози е толкова успеваемоста.
    За какво да се извинват, ако не са познали? Правят прогноза, вероятно я търгуват, или печелят или губят. Никой не те кара да се съобразяваш с тях.
    А на златото никога няма да му мине модата - от както има някаква цивилизация, даже за най-примитивните, златото е било основна ценност и така е до днес, така ще е и за в бъдеще.

17. The Following 3 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Aquila (04-13-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020)

18. #9 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila's Avatar
    Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,659
    Графика благодарение на нашите приятели от UBS.
    Те очакват баланса на Фед да достигне 9 трилиона долара през 2021-ва, т.е. да се удвои в рамките на 1-2 години. Теоретично, ако не печатаха пари и всички останали, долара трябва да се обезцени двойно.
    Your best trades will be the ones that are profitable from the start. If they immediately go against you, be prepared to be stopped out.

19. The Following 5 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), Unregistered (3)

20. #10 Collapse Post
    emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,297
    Показвам пример как не се търгува. Вярно на доста високо ниво, но го търгувах, точно поради причина да пробие върха, но страха ми повлия върху решенията.

Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

21. The Following 10 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

alba (04-14-2020), balcon (04-15-2020), jssj (04-13-2020), kypa (04-14-2020), minkov (04-13-2020), mutsi (04-14-2020), Unregistered (4)

+ Reply to Thread
Page 1 of 66 1 2 3 11 51 ... LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open