+ Reply to Thread
Page 124 of 125 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 LastLast
Results 1,231 to 1,240 of 1246

Thread: Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите), Част 7

1. #1231 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,469
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Последните 3 дни се оказаха доста слаби откъм движения при петрола. Петрола не спада, но и се вижда, че трудно ще качи над 44 долара.

Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

2. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

jssj (11-20-2020), nafets8008 (11-24-2020)

3. ForexCopy
  4.  
  5. TOP MESSAGES
    2020-05-22   10:17
    Best answer #1
    Accrued payments  10321 USD

Вие докато се занимавате с петрола аз се борих с долара и за пореден път се застъпих за еврото. Нашата единна европейска валута заслужава подкрепа. Така и не разбирам защо тази американска зелена шума продължава да доминира? Вложих всичките си пари от сметката срещу долара, но това не помогна и преди малко сметката ми фалира. Сега разбрах, че повечето държави в Европа пак почиват. Явно съм била сама срещу алчните американци и затова не успях. Но не губя надежда и при всяка възможност ще залагам на еврото. Само на еврото и на нищо друго!

2020-04-14   21:55
    Best answer #2

Quote Originally Posted by Quiven View Post
    Ти пък намери, кога да "развяваш бяло знаме". Тези дни бяха почивни дни на запад(Католическия Великден). Малко участници на пазара, ниска ликвидност, т.е. не е трудно да закарат цената, където им харесва(и в двете посоки). В такива дни човек е по-добре да не търгува и едва ли точно тези дни са показателни, дали човек се справя или не.
    Много волатилен стана пазарът. Всъщност мене ме дразни начина по който се движи двойката евро/долар. Тръгва рязко в някоя посока и тъкмо си помислиш, че най-после е намерила своя път и тя се връща почти в началното положение. Това се повтаря многкратно цял ден. Ако слагаш стопове всичките са ударени задължително. Ще пробвам нов стил без стопове, но за сметка на това с обратни поръчки. Тука поне не плащам среднощен суап. Всъщност вечер много неприятно се разкрачва спреда. Вчера при двойката евро/йена това много ми обърка сметките защото имах поръчка и тъкмо щях да я затворя и зейна 9 пипа спред. Оставих я сама през нощта. Стопът заминал и сега цял ден избивам тази загуба. Това всъщност е също голям проблем. Загубите идват буквално за секунди, а после са нужни дни за да ги избиеш. Имам още 20 пипа и ще ги търся утре. Това за бялото знаме е метафора. Много хора обичат да казват, че се борят. За каквото и да се отнася те все се борят. Много ми е смешна подобна борческа нагласа. Дори е тъпо, защото всичко в този живот трябва да се прави с удоволствие. Няма ли го кефа просто не се захващай. С каквото и да е.

2020-04-17   10:41
    Best answer #3

Още си държа поръчката с покупката на евро/долар. Вчера бях на 50 пипа минус и бях на косъм да я затворя, но издържах. Тази сутрин всичко изглеждаше много оптимистично и поръчката ми беше излязла почти на нула. Тъкмо се зарадвах и те взеха, че я натиснаха тази валутна двойка пак надолу. Сега пак съм пред дилемата да затворя или да не затворя? Защо го разпродават това евро толкова много не мога да преценя? През нощта е имало силен ръст на индексите дори с гап. Каква е причината тепърва ще търся да узная?

2020-05-15   08:37
    Best answer #4

Много падна двойката английска лира/долар и ми фалира сметката преди малко. Все пак силна седмица за мене. Фалиране дойде чак в петък сутринта, което си е рекорд за мене. Може би не трябваше да купувам английски лири, но се изкуших и я направих тази грешка. Много е паднала тази двойка и очаквах да се повъзстанови.

2020-04-17   18:18
    Best answer #5

Quote Originally Posted by INedelchev View Post
    Защо? Защото в условията на пандемия и карантина хората се запасяват с тоалетна хартия. Явно мислят долара за такава и си пазарят хората. То ако не като платежно средство може да се ползва и за друго Аз също си купих хартия, ама евра като теб. И нищо чудно да си тества дъното от 6 април 1,0768 ако го мине, сделката ми отича в канала.
    Добре си го казал! Днес по едно време и аз бях загубила надежда, че еврото ще устои на атаките на долара и го виждах как се катурва под 1.0800. Държах мишката в готовност да си затворя поръчките ръчно. За радост не се наложи и се измъкнах от загубите. Вече почти затворих моите поръчки. На малка печалба, но предвид опасността от 50-60 пипа загуба това ми се вижда съвсем приемлив резултат. Важното е, че проявих здрави нерви и търпение. Това ще ми е полезен урок. Имам още една много малка по обем поръчка от евро/долар покупка, която мога да и да не я затварям за почивните дни. Каквито и гапове да има не би застрашила акаунта ми.

2020-04-28   12:09
    Best answer #6
    Accrued payments  6448 USD

дау джонс проби съпротивата на дневна сега тества и четиричасовата .плъзгаща средна 50 над плъзгаща средна 200 .макд ем те еф отдавна в бай период .първа цел е месечна съпротива на нива около 28 540 .

6. #1232 Collapse Post
    jssj is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj's Avatar
    Accrued Payments
    3,116.39 USD
    Thanks
    10,992
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Добро като предположение ама трябва да се докаже на графиката. За сега има мощен импулс нагоре. Ще видим как ще се представи цената като стигне 42.20. Аз чакам за дълги ако тръгнем трябва да успея да се кача да не изтърва влака. Ама ми се струва едни 50$ да чукне петролчето, ако тръгнем. Само да не се хванем на фалшив пробив.
    Ай познай какво стана на ниво 42.42$ при фючърса на олиото тази вечер.
    " Изненадата е тази, която движи цената, а не това, което всички знаят "

7. The Following 4 Users Say Thank You to jssj For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), Aquila (11-24-2020), minkov (11-20-2020), nafets8008 (11-24-2020)

8. #1233 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,469
    SubscribeSubscribe
    Златото най-вероятно ще слезе около 1810 преди да тръгне отново нагоре.

9. The Following 4 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), jssj (11-21-2020), minkov (11-21-2020), nafets8008 (11-24-2020)

10. #1234 Collapse Post
    Aquila is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila's Avatar
    Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,956
    SubscribeSubscribe
    Свалих стопа на кроните на 8,9900. Съжденията ми, че златото няма да пада толкова бързо, и че Дау няма да качва, се оказаха грешни. И трите инструмента които бях отворил, си вървят в паралел. Добре поне оставих кроните.
    Стаф репорта коя от 3-те ваксини става, на Комисията по храните и лекарствата, трябва да се случи тука до 2 седмици, а заседанието на самата Комисията някъде около 10-ти декември ще се случи.
    Your best trades will be the ones that are profitable from the start. If they immediately go against you, be prepared to be stopped out.

11. The Following 4 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), minkov (11-24-2020), nafets8008 (11-24-2020), pablo (Yesterday)

12. #1235 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,469
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Златото най-вероятно ще слезе около 1810 преди да тръгне отново нагоре.
    Случи се теста на 1800 долара и сега при пробив нищо чудно да тества сма50 (жълтата средна) на седмична графика.

Сма50 (жълтата средна) според мен ще бъде добро ниво за покупки

13. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), nafets8008 (11-24-2020)

14. #1236 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,264
    SubscribeSubscribe
    Случи се теста на 1800 долара и сега при пробив нищо чудно да тества сма50 (жълтата средна) на седмична графика.

Сма50 (жълтата средна) според мен ще бъде добро ниво за покупки

1800 е добро ниво за покупки. Си мисля аз.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

15. The Following 2 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

emoyambol (Yesterday), nafets8008 (11-24-2020)

16. #1237 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    32,008
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    1800 е добро ниво за покупки. Си мисля аз.
    За два дена спад от почти 100 долара и като се има предвид и предишния спад от ощще 100, мисля, че поне още едни 40-50 долара ще има надолу и тогава вече може да е време за покупки.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

17. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), nafets8008 (11-24-2020)

18. #1238 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,469
    SubscribeSubscribe
    Защо цената на петрола катери, дали не му влияят покачването на индексите и слабия долар?

19. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), minkov (11-24-2020)

20. #1239 Collapse Post
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,264
    SubscribeSubscribe
    Защо цената на петрола катери, дали не му влияят покачването на индексите и слабия долар?
    Защото аз му казах. Към 50$ ще се укроти. Много са гадателите в този форум, ама са малко анализаторите за съжаление. Какво да ти кажа всичко е изписано на графиката само да можеш да четеш.

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

21. The Following 3 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

bigman (Yesterday), Unregistered (2)

22. #1240 Collapse Post
    Главен дилър
    Bahagia

Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,264
    SubscribeSubscribe
    Петролчо няма ли да върне малко в зоната 41-43 да му скоча с едни дълги с двата крака пък, ако ще да се изчуе.

– Bruce Lee

+ Reply to Thread
Page 124 of 125 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open