+ Reply to Thread
Page 98 of 100 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 LastLast
Results 971 to 980 of 991

Thread: Комбинация от техника, фундамент, астрология и интуиция (тема на лузърите), Част 7

1. #971 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila's Avatar
    Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Затворих късите паунди, макар и не на дъното. Чакам ново развитие, за нови къси. При тази ситуация мисля 1,2770 няма да може да бъде пробито. Чакам допълнителна ескалация.
    Your best trades will be the ones that are profitable from the start. If they immediately go against you, be prepared to be stopped out.

2. The Following User Says Thank You to Aquila For This Useful Post:

alba (09-14-2020)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-05-22   10:17
    Best answer #1
    Accrued payments  8265 USD

Вие докато се занимавате с петрола аз се борих с долара и за пореден път се застъпих за еврото. Нашата единна европейска валута заслужава подкрепа. Така и не разбирам защо тази американска зелена шума продължава да доминира? Вложих всичките си пари от сметката срещу долара, но това не помогна и преди малко сметката ми фалира. Сега разбрах, че повечето държави в Европа пак почиват. Явно съм била сама срещу алчните американци и затова не успях. Но не губя надежда и при всяка възможност ще залагам на еврото. Само на еврото и на нищо друго!

2020-04-28   12:09
    Best answer #2
    Accrued payments  6057 USD

дау джонс проби съпротивата на дневна сега тества и четиричасовата .плъзгаща средна 50 над плъзгаща средна 200 .макд ем те еф отдавна в бай период .първа цел е месечна съпротива на нива около 28 540 .

2020-04-17   10:41
    Best answer #3

Още си държа поръчката с покупката на евро/долар. Вчера бях на 50 пипа минус и бях на косъм да я затворя, но издържах. Тази сутрин всичко изглеждаше много оптимистично и поръчката ми беше излязла почти на нула. Тъкмо се зарадвах и те взеха, че я натиснаха тази валутна двойка пак надолу. Сега пак съм пред дилемата да затворя или да не затворя? Защо го разпродават това евро толкова много не мога да преценя? През нощта е имало силен ръст на индексите дори с гап. Каква е причината тепърва ще търся да узная?

2020-05-15   08:37
    Best answer #4

Много падна двойката английска лира/долар и ми фалира сметката преди малко. Все пак силна седмица за мене. Фалиране дойде чак в петък сутринта, което си е рекорд за мене. Може би не трябваше да купувам английски лири, но се изкуших и я направих тази грешка. Много е паднала тази двойка и очаквах да се повъзстанови.

2020-04-17   18:18
    Best answer #5

Quote Originally Posted by INedelchev View Post
    Защо? Защото в условията на пандемия и карантина хората се запасяват с тоалетна хартия. Явно мислят долара за такава и си пазарят хората. То ако не като платежно средство може да се ползва и за друго Аз също си купих хартия, ама евра като теб. И нищо чудно да си тества дъното от 6 април 1,0768 ако го мине, сделката ми отича в канала.
    Добре си го казал! Днес по едно време и аз бях загубила надежда, че еврото ще устои на атаките на долара и го виждах как се катурва под 1.0800. Държах мишката в готовност да си затворя поръчките ръчно. За радост не се наложи и се измъкнах от загубите. Вече почти затворих моите поръчки. На малка печалба, но предвид опасността от 50-60 пипа загуба това ми се вижда съвсем приемлив резултат. Важното е, че проявих здрави нерви и търпение. Това ще ми е полезен урок. Имам още една много малка по обем поръчка от евро/долар покупка, която мога да и да не я затварям за почивните дни. Каквито и гапове да има не би застрашила акаунта ми.

2020-04-13   12:33
    Best answer #6

Quote Originally Posted by Aquila View Post
    UBS прогнозират цена на златото от 1800 долара в края на 2-ро тримесечие. Т.е. само след два месеца и половина. Според мен е възможно да видим дори по-висока цена. Това мащабно печатане на пари трябва да се отрази в цената на златото.
    Каква е успеваемостта на подобни прогнози? Защото много често съм чела гръмки изказвания от страна на големи банки и финансови фондове, които изобщо не се сбъдват. Само че после никой не излиза да се извинява или оправдава. Златото си мисля, че и сега е много скъпо. Мина му модата вече на този жълт метал.

5. #972 Collapse Post
    balcon is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon's Avatar
    Accrued Payments
    1,652.35 USD
    Thanks
    5,835
    Quote Originally Posted by Aquila View Post
    Затворих късите паунди, макар и не на дъното. Чакам ново развитие, за нови къси. При тази ситуация мисля 1,2770 няма да може да бъде пробито. Чакам допълнителна ескалация.
    Корекцията при паунда беше дълга и се нуждае от корекция. Доларовият индекс се понижава и сега е момента паунда на възстанови част от загубите. Дневния пивот е на 1.2872 и това е нивото, което според мен ще даде индикация за последващата посока при кабела.
    ... написаното не е сигнал, нито препоръка, а само мнение.

6. The Following 2 Users Say Thank You to balcon For This Useful Post:

alba (09-14-2020), Aquila (09-11-2020)

7. #973 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila's Avatar
    Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Изглежда не само г-н Тръпм ще търси разделяне с Китай, но и г-н Байдън. Т.е. който и да спечели изборите ще означава протекционизъм. На първо четене ми се струва, че губещ ще е юана. Ще му обърна повече внимание, като чакам пробив на низходящия тренд.
    Your best trades will be the ones that are profitable from the start. If they immediately go against you, be prepared to be stopped out.

8. The Following 2 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

alba (09-14-2020), ndimitrov73 (09-11-2020)

9. #974 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Исторически БВП на Китай е достигал 25-30% от световния БВП. Просто през 20-ти век са били много под потенциала си. Неизбежно е да задминат САЩ. Остава да дивим дали юана ще стане новата световна валута.

10. The Following User Says Thank You to Aquila For This Useful Post:

alba (09-14-2020)

11. #975 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,498
    Китай ли е основната причина за отслабването на американския долар в последно време или просто самите американци провеждат подобна стратегия? Все си мисля, че това е много важно да се анализира и узнае. Защото където и да гледам не намирам големи причини за поскъпването на еврото и йената спрямо долара. Сигурно има нещо, което ще научим след време?

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

12. The Following User Says Thank You to alba For This Useful Post:

Aquila (09-14-2020)

13. #976 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Илюстрация на надпреварата в печатането на пари. ЕС за сега води. Колкото по-напред в класирането е една държава, толкова повече трябва да и се шортва валутата.

14. The Following User Says Thank You to Aquila For This Useful Post:

alba (09-15-2020)

15. #977 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Излезе новина, че още задържат изпитателните тестове на ваксината на Астра-Зенека. Като добавим и новината от днеска за напускането на посланика на САЩ в Китай, който е близък приятел на г-н Хи, е достатъчно за мен да се ангажирам с къс Дау от 27 956.

16. The Following 3 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

alba (09-15-2020), Unregistered (2)

17. #978 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Имаше време когато броя на заразените влияеше на курса на валутата. Мисля, че е време отново това да се случи и евро-долар да тръгне надолу.

18. The Following 3 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

19. #979 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Избягах от късия Дау. Утре е заседанието на Фед, а не искам тогава да съм с къса позиция в индекси. Утре г-н Пауъл ще дава обяснения какво точно означава новата инфлационна цел. Веднага ли ще търсят 2+ до 100% инфлация. Ако каже, че веднага иска 2,5% инфлация примерно, и да стои над 2% завинаги, индекси и злато ще се изстрелят.

20. The Following User Says Thank You to Aquila For This Useful Post:

alba (09-15-2020)

21. #980 Collapse Post
    Aquila is offline
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,699.21 USD
    Thanks
    1,813
    Г-н Тръпм с изказване, че САЩ ще имат ваксина до няколко седмици. Това + утрешното заседание на ФЕД са достатъчно основание за мен да се ангажирам с дълги Дау от 28 220

22. The Following 3 Users Say Thank You to Aquila For This Useful Post:

+ Reply to Thread
Page 98 of 100 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open