+ Отговор в тема
Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 5 6 7
Резултати от 61 до 65 от общо 65

Тема: Безплатни автоматизирани системи (роботи)

1. #61 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 786
    Благодарили са му 35 291 Пъти в
    10 271 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    То търговията с ботове си е съвсем отделен раздел в трейдинга и трябва съвсем друга нагласа за да може да е успешна.
    Особено като гледаш тестовете как бързо се редят сделките и като мине на реал пада голямо чакане и ако в ръчния трейдинг си трябва търпение, при ботовете е доста по-натоварващо чакането докато свикнеш и минеш през различните периоди на системата.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 8 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

INedelchev (05-25-2020), K_W (05-25-2020), Unregistered (5), alba (06-27-2020)

3. #62 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    renito5 не е на линия
    Маркет мейкър
    Terinspirasi

renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите Аватара на renito5
    Начислени плащания
    1,490.07 USD
    Благодарности
    2 673
    Благодарили са му 5 280 Пъти в
    1 536 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Не успях да намеря темата затова да попитам тук. Може ли да ми препоръчате добър брокер с ценова сметка. И мога ли да ползвам безплатни роботи на тези сметки. Отдавна искам да пробвам но с роботите не съм много запозната. Ако може ми препоръчате такъв.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. #63 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 786
    Благодарили са му 35 291 Пъти в
    10 271 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Центови сметки има в инстата, а безплатни роботи има публикувани в тази тема.
    Не са по-лоши от които и да е други безплатни, даже ми се струва, че са по-добри от повечето предлагани из интернет

5. Следните 3 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

renito5 (07-28-2020), Unregistered (2)

6. #64 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Goushter не е на линия
    Новак
    Не е зададено настроение

Goushter е по пътя на славата Аватара на Goushter
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    34
    Благодарили са му 46 Пъти в
    22 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    K_W златото на какъв таймфрейм го търгуваш? Че съм го гледал и ми се стори много, да не кажа прекалено волатилно

7. Следните 2 потребители изказват благодарности на Goushter за полезния пост:

minkov (04-08-2021), K_W (04-08-2021)

8. #65 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 187
    Благодарили са му 18 311 Пъти в
    2 892 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    Цитирай Първоначално написано от Goushter Виж мнението
    K_W златото на какъв таймфрейм го търгуваш? Че съм го гледал и ми се стори много, да не кажа прекалено волатилно
    Имам системи за м5, м15 и H1. Прекалено волатилно е доста относително, висчко е до настройки на системата, тези на м5 и м15 търгуват по-малко в сравнение с тази на h1. Аз и ръчно го търгувам доста, да не кажа само него търгувам ръчно.

9. Следният потребител изказва благодарност на K_W за полезния пост:

minkov (04-08-2021)

+ Отговор в тема
Страница 7 от 7 ПървиПърви ... 5 6 7

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си