View Poll Results: BMW или AUDI?

Voters
12. You may not vote on this poll
  • BMW

3 25.00%
  • AUDI

6 50.00%
  • Друга

3 25.00%
+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: BMW или AUDI

1. #11 Collapse Post
    Maikal is offline
    Дилър
    Bermuka tebal

Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal има с какво да се гордее Maikal's Avatar
    Accrued Payments
    416.55 USD
    Thanks
    456
    Аз съм лубител на Ауди по всички парахрафи. Като кола подръжка външен вид и вопще всичко комфорт най вечв.Не ми харесва БМВ по нищо особено дизайна не го харесвам.Единствения модел на БМВ е Е30 този ми харесва по ретро

2. The Following User Says Thank You to Maikal For This Useful Post:

kypa (03-09-2020)

3. #12 Collapse Post
    borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Accrued Payments
    5,441.08 USD
    Thanks
    35,699
    Quote Originally Posted by Alex1977 View Post
    не съм шофьор но мога да изкажа мнение за двата автомобила от гледна точка на вътрешен и външен дизайн на автомобилите.до преди 5-6 години много харесвах бе ем вета до момента в който се качих на едно чисто ново екс 6 и останах разочарован на макс.по пуста кола не бях виждал а цента беше мани мани.след това на скоро се качих на новото ауди 8 ееее думи нямам.дизайн супер удоство супер външна визия супер супер супер .сега за частите вече зависи много и от шофьора и от пътищата .когато събера поне 2 милиона обещавам ще взема книжка и ще си купя ауди 8 най новия модел .а до тогава вие ще ме возите!
    Нямам идея какво визираш под " пуста кола:???!!,но ,ако вазшраш екстрите ,то ,това всички знаем, че е допълнително.
    Първо няма сравнение на джип с лимузина. Ако сравним Ауди А8 с БМВ 5 ,всичко е в полза на БМВ ' то .И ,тук говорим за возия ,стабилност на пътя ,ускорение и ........ всичко това .Да ,има и при едните ,и при другите модели, които си имат своите плюсове и минуси .
    Затова трябва да се сравняват сходните модели ,а не като цяло марката .
    И ,тук давам пример -
    Два буса - Мерцедес ,единият Нито , другия Транспортер - дълга база ,с надстройки, и двата чисто нови .Кой мислиш ,че ще вози по комфортно, и кой ще се управлява по - лесно ??!!
    И ,веднага ти казвам Транспортира.И с по - мека визия, по лесен за паркиране ....И още куп по ...
    Ветото, твърдо возене,ускорява по - бавно и ....

4. The Following User Says Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

kypa (03-09-2020)

5. #13 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    3,095
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Нямам идея какво визираш под " пуста кола:???!!,но ,ако вазшраш екстрите ,то ,това всички знаем, че е допълнително.
    Първо няма сравнение на джип с лимузина. Ако сравним Ауди А8 с БМВ 5 ,всичко е в полза на БМВ ' то .И ,тук говорим за возия ,стабилност на пътя ,ускорение и ........ всичко това .Да ,има и при едните ,и при другите модели, които си имат своите плюсове и минуси .
    Затова трябва да се сравняват сходните модели ,а не като цяло марката .
    И ,тук давам пример -
    Два буса - Мерцедес ,единият Нито , другия Транспортер - дълга база ,с надстройки, и двата чисто нови .Кой мислиш ,че ще вози по комфортно, и кой ще се управлява по - лесно ??!!
    И ,веднага ти казвам Транспортира.И с по - мека визия, по лесен за паркиране ....И още куп по ...
    Ветото, твърдо возене,ускорява по - бавно и ....
    Вето, Нито и Транспортер не са модели на Мерцедес!!! Има Вито и Спринтер Вето и Нито не знам що за модели са, ама Транспортера е на Фолцваген
    И да. Трябва да се сравняват аналогични модели. Примерно А8 със 7-а серия, А5 с 5-а серия и так далей. Сувовете също Q7 с Х7 / този е много нов. BMW до не много отдавна нямаха SUV базиран на платформата на флагмана си/, Q5 s X5 и те така. Общо взето няма особена разлика. И BMW и Audi са премиум брандове, така че и характеристиките са им сравними, а и цената за поддръжка.

6. The Following 3 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

borkooo_pz (03-09-2020), kypa (03-09-2020), КинО (06-14-2020)

7. #14 Collapse Post
    borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Accrued Payments
    5,441.08 USD
    Thanks
    35,699
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Вето, Нито и Транспортер не са модели на Мерцедес!!! Има Вито и Спринтер Вето и Нито не знам що за модели са, ама Транспортера е на Фолцваген
    И да. Трябва да се сравняват аналогични модели. Примерно А8 със 7-а серия, А5 с 5-а серия и так далей. Сувовете също Q7 с Х7 / този е много нов. BMW до не много отдавна нямаха SUV базиран на платформата на флагмана си/, Q5 s X5 и те така. Общо взето няма особена разлика. И BMW и Audi са премиум брандове, така че и характеристиките са им сравними, а и цената за поддръжка.
    ,прав си - но недоглеждане, как ме е " поправило " дописванито . Нови модели " измислих" .
    Моя грешка с недоглеждането .Но се разбра за какво става дума .

8. The Following 2 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

kypa (03-09-2020), Spekulanta (03-09-2020)

9. #15 Collapse Post
    КинО is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Accrued Payments
    9,436.97 USD
    Thanks
    20,205
    Nothing moves you like a Citroen - това са казали хората,
    Ама тези Ситроени вече спряха да ги правят. Останало е само в някои Роллс Ройси, дето ползват частично Хидроактивното окачване на Ситроен

10. #16 Collapse Post
    sorento is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento има блестящо бъдеще sorento's Avatar
    Accrued Payments
    1,018.03 USD
    Thanks
    1,087
    Kръвна група Ауди..!!!
    Който е карал ауди, знае...
    Макар че, сега карам волво и съм мн.доволен.

Въпрос на време е обаче...

11. The Following 2 Users Say Thank You to sorento For This Useful Post:

gambletrade (06-15-2020), K_W (06-15-2020)

12. #17 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    772
    Имам аудита и аз от 15години сигурно вече. Обаче няма такова хубаво ауди или бмв, има хубави аудита и хубави бмв-та. По модели и дори поколения разликите са толкова големи, че марката е по-маловажна сигурно.

13. The Following 3 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

K_W (06-15-2020), minkov (06-15-2020), Unregistered (1)

14. #18 Collapse Post
    K_W is online now
    Маркет мейкър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    2,920
    Тази тема не е ли малко нелепа, разбирам конкретни модели, или дори години на производство различни модели да се сравняват, ама така марки не съм много сигурен.
    Аз иначе съм имал досега 1-2 БМВ-та яки за каране но като цяло трошливи. Разбитра се пак зависи от модел и други детайли.

15. The Following 2 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

pfxi (06-16-2020), Unregistered (1)

+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread