+ Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Кой социални мрежи ползвате?

1. #1 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Баннат
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    10,204.40 USD
    Thanks
    3,936

Кой социални мрежи ползвате?

Кой социални мрежи ползвате и смятате за най-полезни или да ви минава времето?

2. The Following 9 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

emsetaq (03-04-2020), Maikal (03-06-2020), maraike6 (03-04-2020), petko.forex (03-04-2020), Unregistered (5)

3. #2 Collapse Post
    emsetaq is offline
    Баннат
    Bermuka tebal

emsetaq е незавървено бижу emsetaq е незавървено бижу emsetaq е незавървено бижу emsetaq's Avatar
    Натрупан бонус
    1.38 USD
    Thanks
    572
    Не влизам в много социални мрежи, най-вече фейсбук и то да ми мине времето.

4. The Following 9 Users Say Thank You to emsetaq For This Useful Post:

emoyambol (03-04-2020), maraike6 (03-04-2020), petko.forex (03-04-2020), Unregistered (6)

5. #3 Collapse Post
    maraike6 is offline
    Старши дилър
     Geli

maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6 има блестящо бъдеще maraike6's Avatar
    Натрупан бонус
    270.31 USD
    Thanks
    990
    В чужбина ползват много twitter и instagram. Аз лично рядко влизам, че нямам време.
    Блъфирам!

6. The Following 7 Users Say Thank You to maraike6 For This Useful Post:

emoyambol (03-04-2020), emsetaq (03-14-2020), petko.forex (03-04-2020), Unregistered (4)

7. #4 Collapse Post
    petko.forex is offline
    Баннат
    Terinspirasi

petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex's Avatar
    Натрупан бонус
    2.39 USD
    Thanks
    751
    Само и единствено фейсбук ползвам. Нямам нужда от други социални мрежи.

8. The Following 8 Users Say Thank You to petko.forex For This Useful Post:

emoyambol (03-04-2020), emsetaq (03-14-2020), maraike6 (03-14-2020), Unregistered (5)

9. #5 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Баннат
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    10,204.40 USD
    Thanks
    3,936
    Twitter е доста полезен, аз го следя за новини с разни събития в реално време. Фейсбук и Инстаграм го ползвам да ми минава времето.

10. The Following 4 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Unregistered (4)

11. #6 Collapse Post
    Maikal is offline
    Дилър
    Bermuka tebal

Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal's Avatar
    Натрупан бонус
    283.95 USD
    Thanks
    235
    Ползвам най вече фейсбук има всичко необходимо там освен че е клукарник.Ползвам и вайбар и мн други но те са едни и същи

12. #7 Collapse Post
    petko.forex is offline
    Баннат
    Terinspirasi

petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex's Avatar
    Натрупан бонус
    2.39 USD
    Thanks
    751
    Аз напоследък фейсбук ми омръзна доста и спрях да влизам толкова. Гледам да си разнообразя деня с филми и играене на игри.

13. #8 Collapse Post
    Maikal is offline
    Дилър
    Bermuka tebal

Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal е радост за учите Maikal's Avatar
    Натрупан бонус
    283.95 USD
    Thanks
    235
    Quote Originally Posted by petko.forex View Post
    Аз напоследък фейсбук ми омръзна доста и спрях да влизам толкова. Гледам да си разнообразя деня с филми и играене на игри.
    Да и аз не го ползвам вече мн че дават едно и също само за вируса и то глупости и Мутафчиев и пак глупости и подигравки и други

+ Reply to Thread

Tags for this Thread