+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 28 of 28

Thread: На планина или море през лятото?

1. #21 Collapse Post
    L&T is offline
    Професия:Трейдър
    Bahagia

L&T е много добър L&T е много добър L&T е много добър L&T е много добър L&T е много добър L&T's Avatar
    Accrued Payments
    34.19 USD
    Thanks
    281
    И на море и планина,но можем да си позволим само едното и то е на море. Тази година ходихме пак на Равда, беше много спокойно и скъпо. Мислех че цените ще са малко надолу, но не. Израснала съм на планината, така че тя ми е в кръвта и я обичам, но все не стигаме да отидем на почивка. Но можеби не си го поставяме за цел, защото живеем близо до планина и ни е по-зор да ходим на море. Зимата се качваме там.

2. The Following User Says Thank You to L&T For This Useful Post:

William Gan (07-21-2020)

3. #22 Collapse Post
    William Gan is offline
    Новак
    Halus

William Gan скоро ще бъде известен William Gan's Avatar
    Accrued Payments
    0.00 USD
    Thanks
    74
    Разбира се, че е най-добре и на двете, а ако може и планината да е до морето или в морето още по добре... важното е човек да успее да отпочине, пък било то на планина или на море няма значение... всичко си е до усещане и до човек, но винаги си остава факторът CASH ????????????

4. The Following 2 Users Say Thank You to William Gan For This Useful Post:

GeorgiRR (07-29-2020), L&T (07-23-2020)

5. #23 Collapse Post
    vladiii is offline
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

vladiii е радост за учите vladiii е радост за учите vladiii е радост за учите vladiii е радост за учите vladiii е радост за учите vladiii е радост за учите vladiii е радост за учите vladiii е радост за учите vladiii's Avatar
    Accrued Payments
    1,255.99 USD
    Thanks
    46
    Аз лично предпочитам спокойствието и природата, чистия въздух на планината. Взимам жената и децата и поне веднъж седмично сме на къмпинг с бира и скара ????????

6. The Following 2 Users Say Thank You to vladiii For This Useful Post:

GeorgiRR (07-29-2020), L&T (07-28-2020)

7. #24 Collapse Post
    L&T is offline
    Bahagia

L&T е много добър L&T е много добър L&T е много добър L&T е много добър L&T е много добър L&T's Avatar
    Accrued Payments
    34.19 USD
    Thanks
    281
    Да кажа че тази година на морето беше супер спокойно, нямаше я данданията от туристи. Но пък ни беше доста странно такова спокойствие.

8. The Following User Says Thank You to L&T For This Useful Post:

GeorgiRR (07-29-2020)

9. #25 Collapse Post
    renito5 is online now
    Форекс гуру
    Terinspirasi

renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5's Avatar
    Accrued Payments
    1,490.07 USD
    Thanks
    2,383
    Харесвам и планината и морето. Ако имам възможност бих почивка и на двете места. Морето някак си повече ме уморява, а чистия въздух в планината ме зарежда с хубава положителна енергия. Проблемът е след като напълнях ми е трудно да вървя дълго и по стръмни пътеки. Но пак си обичам планината.

10. The Following User Says Thank You to renito5 For This Useful Post:

GeorgiRR (07-29-2020)

11. #26 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,284
    Ами то така се отслабва , ренчето 5. С ходене. Спортуване. Катерене на върхове.
    Как ще се пльоснеш на плажа с такава телесна маса?
    Дечицата, нали каза че са ти малки. Тичай след тях по цял ден.

12. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

GeorgiRR (07-29-2020), Unregistered (2)

13. #27 Collapse Post
    GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    9,230
    Като млад обичах морето. Случвало се е по два пъти да ходя, или да стоя и по 20 дена. Сега предпочитам балкана.

14. #28 Collapse Post
    L&T is offline
    Bahagia

Accrued Payments
    34.19 USD
    Thanks
    281
    Да и аз на морето се изтощавам психически,,защото постоянно следя децата когато са в морето. Но все пак се откъсваш от ежедневието и си далеч от други мисли. Ходим на море основно заради децата, аз бих предпочела да направим една обиколка на България за 20 дни.(колкото може де да се види)

+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3