Виж резултатите на анкетата: Какво ви е най-практично да ползвате ?

Гласували
9. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Компютърна с-ма с няколко монитора ?

4 44,44%
  • Настолен компютър ?

3 33,33%
  • Лаптоп ?

5 55,56%
  • Таблет ?

1 11,11%
  • Смарт телефон ?

2 22,22%
Анкета с повече от един глас.
+ Отговор в тема
Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 14

Тема: С каква компютърна конфигурация търгувате Форекс ?

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    lyubo не е на линия
    Централна банка
    Halus

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите Аватара на lyubo
    Град
    София
    Начислени плащания
    3,641.13 USD
    Благодарности
    20 559
    Благодарили са му 8 765 Пъти в
    2 651 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

С каква компютърна конфигурация търгувате Форекс ?

С кое ви е най-удобно да работите с обикновен настолен компютър, лаптоп, таблет или оперирате с някаква специализирана компютърна с-ма, и каква е тя ?

В каква работна среда мислите, че ще сте най-продуктивни и с каква компютърна работна система бихте искали да работите на финансовите пазари ?
    /в случай, че още не сте се оборудвали с нея/

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 5 потребители изказват благодарности на lyubo за полезния пост:

kypa (04-02-2020), jssj (04-02-2020), Fafa (04-02-2020), Unregistered (1), REDA (21-02-2020)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Orion е на линия
    Forum Administration
    Mengintai

Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Аватара на Orion
    Благодарности
    662
    Благодарили са му 1 312 Пъти в
    488 Поста
    Темата не е на финансова тематика и за това е преместена!
    Последна редакция от Orion : 04-02-2020 на 19:46

4. Следните 5 потребители изказват благодарности на Orion за полезния пост:

Barbaron (04-02-2020), kypa (04-02-2020), lyubo (04-02-2020), jssj (04-02-2020), REDA (21-02-2020)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Barbaron не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Аватара на Barbaron
    Начислени плащания
    1,752.40 USD
    Благодарности
    26 829
    Благодарили са му 4 153 Пъти в
    865 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Хмм ...

Минимум изсквания за МТ4:
    Windows 2000 or later, with a 2.0 GHz or faster CPU, and at least 512 MB RAM (although 1 GB is recommended). You should have a screen resolution of 1024 x 768 or higher, and an internet connection speed of 56 kbps or faster.

Минимум за МТ5:

Windows 2008/7/8/10. A processor with SSE2 support (Pentium 4/Athlon 64 or higher) is also required. Other hardware requirements depend on specific platform use conditions — load from running MQL5 applications, number of active instruments and charts, etc.
    ________

И кое е енциклопедичното на темата? Какво бихме научили за ФОРЕКСА от нея? С какво бихме станали по-добри, ако сме с "ТОП" компютър или ако сме с конфигурация, покриваща минимумите?

OFF: Имам чувството, че всеки може да си зададе някакъв въпрос в раздела "Форекс енциклопедия" и да се "състезава" за наградата, без да ИМА какъвто и да е принос към ЗНАНИЯТА за ФОРЕКС .....

А иначе, на "основният" ми копм съм с i7, RAM 32GB, ССД 256 ГБ + 1ТБ хард, 2 "огромни" монитора и т.н., и, да ти кажа честно, не ми помага в търговията - сам трябва да мисля ....

Ама пък става за игри
    Последна редакция от Barbaron : 04-02-2020 на 20:08

6. Следните 5 потребители изказват благодарности на Barbaron за полезния пост:

kypa (04-02-2020), jssj (04-02-2020), lyubo (04-02-2020), Unregistered (1), REDA (21-02-2020)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa не е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    221 607
    Благодарили са му 66 638 Пъти в
    21 391 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Barbaron Виж мнението
    Windows 2008/7/8/10. A processor with SSE2 support (Pentium 4/Athlon 64 or higher)
    Те това и за МТ4 е изискуемо от една-две години.
    2008==Виста

Най-хубавият трайдерски конпютър е тоя дето нищо в него не се врътка. 0 (нула) децИБЕла шум демек.
    ☀️ ☀️ ☀️

8. Следните 5 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

Barbaron (04-02-2020), jssj (04-02-2020), lyubo (04-02-2020), Unregistered (1), REDA (21-02-2020)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 266
    Благодарили са му 5 596 Пъти в
    1 800 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз съм сложил само 3 монитора, засега ми стигат. Ако има още някои инструменти, ще взема още един.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

10. Следните 6 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

Barbaron (04-02-2020), kypa (04-02-2020), jssj (04-02-2020), lyubo (04-02-2020), Unregistered (1), REDA (21-02-2020)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Barbaron не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Barbaron е отвъд представите Аватара на Barbaron
    Начислени плащания
    1,752.40 USD
    Благодарности
    26 829
    Благодарили са му 4 153 Пъти в
    865 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Те това и за МТ4 е изискуемо от една-две години.
    2008==Виста

Най-хубавият трайдерски конпютър е тоя дето нищо в него не се врътка. 0 (нула) децИБЕла шум демек.
    Просто цъкнах на първите резултати от гугъла, без да се вглеждам в подробности ....

Трейдърски, и да не се врътка? Хъх! Кое да не се врътка? Харда или котировките И ми се случи вчера - "големият" комп зацикля, нищо не прави (а защо е друга "прказка"), а пък аз си гледам лаптопа - трябваха ми 5 мин да осъзная, че трябва да рестартирам "голямото" компютър, дет врътка парички .... А е ТИХ, мамках мУ ....

12. Следните 4 потребители изказват благодарности на Barbaron за полезния пост:

kypa (04-02-2020), jssj (04-02-2020), Unregistered (1), REDA (21-02-2020)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa не е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    221 607
    Благодарили са му 66 638 Пъти в
    21 391 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Хардтдиск въобще не трябва да има, само СДС.
    И вентилатори също не трябва да има.
    Те това е пример за заводско изпълнение:

Име:  traider s pc.jpg
Разглеждания: 350
Размер:  514,0 КБ

Ръчна изработка става даже няколко пъти по-хубаво.

Котировките може да се връткат, даже е за предпочитане.
    ☀️ ☀️ ☀️

14. Следните 5 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

jssj (04-02-2020), lyubo (04-02-2020), Unregistered (1), Barbaron (06-02-2020), REDA (21-02-2020)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    gambletrade е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    6 046
    Благодарили са му 12 502 Пъти в
    3 155 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Хардтдиск въобще не трябва да има, само СДС.
    И вентилатори също не трябва да има.
    Те това е пример за заводско изпълнение:

Прикачен файл 6369

Ръчна изработка става даже няколко пъти по-хубаво.

Котировките може да се връткат, даже е за предпочитане.
    Моят е подобен, ама още по-малък. Lenovo M92p usff. Сложих му SDS 480GB kingston и още 8 GB RAM , та до 16ГБ. Сега лети и не съм го спирал вече два месеца. Накачулил съм го с три монитора и не се е задъхал нито веднъж

16. Следните 6 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

lyubo (04-02-2020), Unregistered (1), jssj (04-02-2020), kypa (05-02-2020), Barbaron (06-02-2020), REDA (21-02-2020)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman е на линия
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    31 334
    Благодарили са му 28 371 Пъти в
    9 206 Поста
    ПодписвамПодписвам
    За моя стил не ми трябват нито повече монитори,нито сложни конфигурации,но да уточним - съвсем не съм трейдър,това че цъкам бай сел,и гледам графиката не ме прави такъв.Достатъчен ми е лаптопа или само телефона да видя някоя подкрепа съпротива или пин бар на дневна,да го цъкна и това е.

18. Следните 9 потребители изказват благодарности на hanuman за полезния пост:

Fafa (04-02-2020), lyubo (04-02-2020), Unregistered (3), jssj (04-02-2020), kypa (05-02-2020), Barbaron (06-02-2020), REDA (21-02-2020)

19. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 435
    Благодарили са му 59 421 Пъти в
    17 697 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    И аз така.
    Ама пък съм женскУ и на мен много сложна техника не ми е необходима, че да ме обърква. А и телефона вече ми е продължение на ръката , та все по-често го ползвам него пред лаптопа. В началото ми беше по -некомфортно да сменям Windows с android версия. Но сега ехееее

20. Следните 15 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

hanuman (04-02-2020), lyubo (04-02-2020), Unregistered (9), jssj (04-02-2020), kypa (05-02-2020), Barbaron (06-02-2020), REDA (21-02-2020)

+ Отговор в тема
Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си