+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: AMPGlobal

1. #1 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,573.78 USD
    Thanks
    1,975

AMPGlobal

С голямо задоволство съобщавам,. че любимия ми щатски фючърсен брокер е отворил представителство за Европа. МТ5 платформата позволява достъп до GLOBEX и срещу 5$/месец за котировки могат да се търгуват истинските фючърси, а не разни сурогати и цефеде-та. Преди няколко месеца се появиха микро фючърси на щатските индекси. Ще рече 1/10 от минитата или в пари 50 цента на тик /пип/. Ликвидността е повече от задоволителна.А за волатилността няма кво да говорим.
    Кастъмър сървисът е перфектен също така.
    От днес ги пробвам с реална сметка.Като се има предвид, че щатският не ме е подвеждал вече 10 години, имам добро предчувствие за еропейския.

2. The Following 12 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

daniwin (02-03-2020), hanuman (02-03-2020), jivko78 (02-04-2020), kypa (02-03-2020), Lucky13 (02-12-2020), Unregistered (6), Zagorka (02-03-2020)

3. #2 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka има блестящо бъдеще Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    2,056.75 USD
    Thanks
    318
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    От днес ги пробвам с реална сметка.Като се има предвид, че щатският не ме е подвеждал вече 10 години, имам добро предчувствие за еропейския.
    Колко добре е регулирано това европейско представителство, ако въобще е регулирано? И разходите какви са? Само 5$ за котировките ли се плаща или освен тях се плаща и спред/комисион на сделка?

4. The Following 5 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

gambletrade (02-03-2020), hanuman (02-03-2020), kypa (02-03-2020), Unregistered (2)

5. Forex Portal
  6. #3 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,573.78 USD
    Thanks
    1,975
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Колко добре е регулирано това европейско представителство, ако въобще е регулирано? И разходите какви са? Само 5$ за котировките ли се плаща или освен тях се плаща и спред/комисион на сделка?
    Филиалът е в Кипър. 5$ месечно е за котировките на CME/GLOBEX. Маржин 50$ /интрадей/ за микро фючърсите и комисион ,0.37$ на посока. Т.е. 0,74$ на трейд /1,5 тика/. Не мисля, че е измама. Имам сметка в щатския от 2010, тогава още прохождаха и бяха нещо като интродюсъри на по-стари и по-големи брокери. Вече не са. От 4 години са това, което в БГ му викат брокер с пълен лиценз.
    Last edited by gambletrade; 02-03-2020 at 09:27 PM.

7. The Following 4 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

hanuman (02-03-2020), kypa (02-03-2020), Unregistered (2)

+ Reply to Thread