+ Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. #1 Collapse Post
    nikolay.georgiev is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

nikolay.georgiev е недостатъчно известен nikolay.georgiev's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0

Thumbs up Обучение за алгоритмична търговия

Здравейте,

нов съм във форума, но реших да пусна една тема тук. Надявам се да не е против правилата на форума. Организирам обучение за алгоритмична търговия и именно как да си програмирате сами EA на Meta trader 4. Имам много богат опит в областта и съм систематизирал нещата така, че да не е необходим опит нито в търговията нито в програмирането, като все пак някакви познания за пазарите няма да са никак излишни.

Подробности и записване може да наемрите на следния линк: https://tradingcoder.com/

Благодаря за вниманието.

2. The Following 3 Users Say Thank You to nikolay.georgiev For This Useful Post:

kypa (01-10-2020), minkov (01-10-2020), skrasi (01-10-2020)

3. Forex Portal
  4. #2 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,599
    Quote Originally Posted by nikolay.georgiev View Post
    Meta trader 4
    Те това енд-оф-лайф вече, тепърва да го учим малко няма много смисъл. По-добре направо с МетаТрайдерът 5 да започваме.
    Добре дошъл във Форума.
    stonks

5. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

minkov (01-10-2020), skrasi (01-10-2020)

6. #3 Collapse Post
    skrasi is offline
    Маркет мейкър
    Yeehaw

skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi's Avatar
    Натрупан бонус
    700.44 USD
    Thanks
    3,900
    Аз досега не съм научил кой знае какво толкова години : Та вече няма да уча. Както дойде

7. The Following 4 Users Say Thank You to skrasi For This Useful Post:

Alex1977 (01-14-2020), kypa (01-11-2020), minkov (01-10-2020), Unregistered (1)

8. #4 Collapse Post
    nikolay.georgiev is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

nikolay.georgiev е недостатъчно известен nikolay.georgiev's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Те това енд-оф-лайф вече, тепърва да го учим малко няма много смисъл. По-добре направо с МетаТрайдерът 5 да започваме.
    Добре дошъл във Форума.
    добре заварил. по принцип това е форум в най-лошия случай ще ме баннат. приболяваме. ако някой наистина е трейдър държи на критика и на тн. няма проблем с граивната нямам проблем и с мт5 просто аз още търгувам на МТ4. Всички които познавам или добре ок 90% търгуват мт4 ... благодаря че си го прочел все пак текста ама едн оф лайф за мт4 се говори от 2 години и от тогава аз повтарям че няма да стане ей така ) не се заяждам whatever ми е ...

9. The Following 2 Users Say Thank You to nikolay.georgiev For This Useful Post:

kypa (01-11-2020), skrasi (01-10-2020)

10. #5 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,599
    Даже повече от две години станаха вече, четвърта-пета сигурно кара откак са обявили края.
    За ко да те банят? По-скоро пари може да ти дадат. Тука така процедират с хората дето пишат интересни, па и не толкова интересни работи.
    И аз на МТ4 търгувам, понеже такова дават от Инстата. Освен за отваряне на сделки почти не го ползвам за друго обаче, МТ5 наистина има осезаемо повече възможности.
    Те това:
    еСекундичка-1.01.mq5.zip
    примерно няма как да се случи в МТ4. А от МТ5 даже може да си боцнеш прозорец над МТ4.
    stonks

11. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

skrasi (01-12-2020)

+ Reply to Thread