+ Отговор в тема
Страница 69 от 70 ПървиПърви ... 19 59 67 68 69 70 ПоследнаПоследна
Резултати от 681 до 690 от общо 694

Тема: Търговия с акции (2)

1. #681 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Goushter не е на линия
    Стажант
    Не е зададено настроение

Goushter скоро ще бъде известен Аватара на Goushter
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    55
    Благодарили са му 85 Пъти в
    39 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Супер, Яхуто вече си го инсталирах. А какво ще кажеш за волатилността при излизане на отчетите - има ли го като при форекс новините, където докато хванеш движението и вече цената е достигнала пик или търговията е по-спокойна?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2.  
  3. TOP MESSAGES
    2020-03-09   21:08
    Best answer #1
    Accrued payments  7208 USD

ето ви и една би трябвало мноооого добра банка дойче банк !от водеща страна по много параграфи.стойността и е паднала с 50 % за порядъкана почти един месец!предполагам че це ка бе и първа инвестиционна са мръднали с по 10-20 стотинки поне?все пак става дума за български банки!от тези ценови представяния следва май да мислим че нашите управляващи в банковото дело са мнооого по добри от всички доста по развити страни!е какво чакат за бога да им предлагат милиони заплата и да ги вземат а ние ще се оправим все някак .бай ганьо може с леб ама може и без леб (отприщи ми се мисленето а то доста криво простете ми )чест и уважение на всички

The attachment
    Превью
    2020-04-29   20:16
    Best answer #2

Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    Намерих смелост и при AirFrance купих на 4.50, но по-малък обем от първоначално планирания. Много голяма е несигурността при авиокомпаниите и не ми се рискува много с тях.
    Причината за решението е едно доджи близо до подкрепата. И въпреки този ръст днес, в последната минутка от сесията, от 18:29 до 18:30, имаше 9 покупки и 16 продажби Дано утре по-добре тръгне, в момента графиката показва технически бай, поне аз това виждам. Поправете ме, ако греша
    Дневна графика пускам, не 4-часова.
    абе човече ще фалират много от фирмите в транспорта !!!правиш супер риск или по точно играеш на тука има тука нема.ако ти харесва да си под напрежение ок .намери александър герчик в ю туб и виж видеата от вчера мисля и ще разбереш какво не трябва да купуваш сега.това е лично мнение не те упреквам давам съвет!

2020-03-10   06:54
    Best answer #3

Цитирай Първоначално написано от Alex1977 Виж мнението
    пет дена акцията на ферари е под муувинг аверидж двеста .ем те еф макд и в двтаа варианта е в сел тренд .очаквам акцията да падне още преди да намери подкрепа в по долни нива.
    така и се е случило .още 20 долара сел а проблемът е че аз не виждам все още дъното .единствено предното дъно но то е на 94 за дял и малко ми се не верва ама знам ли

The attachment
    Превью
    2020-03-05   10:55
    Best answer #4

дойче банк са направили един гап за затваряне но сега се намира под муувинг аверидж двеста и не мисля че сега ще му е времето.долу ем те еф макд е от мнго време в позиция бай тренд и само това ме навява на мисълта че е просто временна корекция на тренда този образуван спад.

The attachment
    Превью
    2020-03-12   12:35
    Best answer #5

айдее дойче банк с още един гап за запълване отвори днешната си сесия за търговия.петдесет процента им бяха малко и явно богатите инвеститори ще закарат цената доста по ниско от очакваното и там ще купуват от настръхнали за парите си клиенти или фондове с евентуален стоп .

The attachment
    Превью
    2020-04-24   10:49
    Best answer #6

Цитирай Първоначално написано от Alex1977 Виж мнението
    луфт ханза предполагаемо днес има последно дневно дъно .в зависимост от кризата рисковите играчи могат да зааложат на рязко покачване след отваряне на полетите по светът.аз си мисля че до тогава ще падне още поне 2-3 долара цената .лично мнение!
    още днес имаме ново дъно при луфтханза.играта загрубява .милиардерите чешат пръсти за закупуването на бизнеси във фалит и скоро ще имат шанса!!!

4. #682 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    Благодарили са му 4 832 Пъти в
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Goushter Виж мнението
    Супер, Яхуто вече си го инсталирах. А какво ще кажеш за волатилността при излизане на отчетите - има ли го като при форекс новините, където докато хванеш движението и вече цената е достигнала пик или търговията е по-спокойна?
    Сравнително по-спокойно е, но има една група трейдъри, които преди отчета купуват акцията и след него я продават. Да не им казвам "скалпери", това е съвсем различно, но в рамките на 2, 3 дни макс купуват и продават. Напоследък взе да става честа практика. То и като цяло спекулацията преобладава, инвестиции обикновено от големите играчи се правят, пенсионни фондове, банки.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. #683 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    AVAngelov не е на линия
    Стажант
    Не е зададено настроение

AVAngelov има невероятно излъчване AVAngelov има невероятно излъчване AVAngelov има невероятно излъчване Аватара на AVAngelov
    Град
    Видин, България
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    88
    Благодарили са му 217 Пъти в
    57 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Какво мислите за Lufthansa, цената сега около 10$ ми изглежда ок за по-дългосрочна инвестиция, все пак третата вълна попреминава, ваксинацията по-бавно от очакваното но си върви, а и идва лято.
    Гледам и Credit suisse доста са им паднали акциите след фиаското с Archegos където загубиха милиарди, но още преди това от банката заявиха, че очакват приходите първото тримесечие да са рекордно високи, така, че и тук се оглеждам за покупка, но ми се ще още малко да падне цената

6. Следните 3 потребители изказват благодарности на AVAngelov за полезния пост:

Unregistered (3)

7. #684 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от AVAngelov Виж мнението
    Какво мислите за Lufthansa, цената сега около 10$ ми изглежда ок за по-дългосрочна инвестиция, все пак третата вълна попреминава, ваксинацията по-бавно от очакваното но си върви, а и идва лято.
    Гледам и Credit suisse доста са им паднали акциите след фиаското с Archegos където загубиха милиарди, но още преди това от банката заявиха, че очакват приходите първото тримесечие да са рекордно високи, така, че и тук се оглеждам за покупка, но ми се ще още малко да падне цената
    Аз съм в сделка, какво да мисля? Задава се летния сезон, тогава авиокомпаниите са най-активни. Ако са в затруднения, авиокомпании като Lufthansa и AirFrance няма начин да не получат помощ от държавата, една хубава стабилна финансова инжекция. Те Франция едно време по време на кризата BNP Paribas и Societe Generale напомпаха, една авиокомпания ли няма да напомпат?
    Миналата година малко след като паднаха акциите и започнаха да се възстановяват, бях в сделка с AirFrance, по-късно продадох на добра цена, профит имам там. Засега държа само една авиокомпания и мислех и AF да добавя отново, но съм се ориентирал и към други акции, нека и за тях пари да има, пък и малко да диверсифицирам портфейла.

8. #685 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Бърз ъпдейт за Барик. Низходящият канал е вече пробит и цената оформи възходящо движение. Може според мен да се купува при тях, на такива цени за една средносрочна или дългосрочна инвестиция направо си е изгодно.
    Искрено се надявам да си оптимизират разходната част, главно това е пречката за рязко и красиво поскъпване при тях.

9. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

Happy68 (04-23-2021)

10. #686 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Бионтека много се облагодетелства от държавните поръчки. След неуспеха на АстраЗенека, другите с потенциал бяха Бионите и Модерната. Малко по-трудна логистика имат, обаче засега още никой не е писнал, че са опасни, имат странични ефекти и т.н. Дали пък се чудя някой не я прикрива тази информация?
    За съжаление аз не съм инвестирал, само споделям информацията за пробива и възходящото движение. Още в началото може някой да е влязъл на CFD.
    Да не споменавам, че цената е над $100, а казвал съм вече, че такива акции трудно ми влизат в шорт листата.

11. #687 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    За съжаление по-малко европейски акции имам в портфейла си, защото съм избрал американска банка, а тя ми предлага по-ниски такси за щатските акции, но за европейските са малко по-високи, отколкото бих платил при някой брокер от ЕС, примерно. Но както и да е.
    Днес погледнах, че една европейска компания от финансовия сектор е на челните места, Bankinter. Сериозен ръст от над 14%, а цената е около $8. На 22 април погледнах, че акциите са се търгували около $6. Не е зле според мен. Ще се поразровя малко за тях, ще потърся информация и мнения. Може и вие да ми споделите нещо, стига да знаете и ако може
    През следващите дни ще им погледна отчетите. Гледам, че имат и добър дивидент. За съжаление съм ги изтървал. И да ги купя по някое време, първо трябва в шорт листата да влязат. Сега ги добавят и ще започна да се информирам за тях.

12. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

Aquila (04-30-2021)

13. #688 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    2 578
    Благодарили са му 7 234 Пъти в
    1 736 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Пандемията силно увеличи приходите, печалбата и пазарната капитализация на големите интернет гиганти.
    Само БВП на Китай и САЩ са по-големи от капитализацията на само тези 4-ри компании взети заедно.
    Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

14. #689 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    2 578
    Благодарили са му 7 234 Пъти в
    1 736 Поста
    ПодписвамПодписвам
    10-ти май е крайния срок за плащане на данъци в САЩ.
    Силните ръстове на акциите през миналата година предполагат и голяма парична маса необходима за да се платят тези данъци. Което пък предполага и ликвидиране на част от позициите за да се набави кеш.
    Възможна е корекция при акции и индекси до края на седмица.
    Записвам текущите нива, за да проверя в понеделник след затваряне разликата.
    DOW - 34 100
    S&P - 4 200
    NASDAQ - 13 800
    Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

15. #690 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Бионтека добри данни изкара и вчера удариха връх, но днес се сринаха надолу с цели 20%.
    За сметка на това техните партньори от Пфайзер са си нагоре. Което ме навежда на идеята, че може да се купи при Бионтек.

Пфайзер:

Бионтек:

Ако Biontech паднат до $160, идеял Петров се получава, до $150 Парфе.

+ Отговор в тема
Страница 69 от 70 ПървиПърви ... 19 59 67 68 69 70 ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 3

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си