+ Reply to Thread
Page 32 of 32 FirstFirst ... 22 30 31 32
Results 311 to 319 of 319
  1. #311 Collapse Post
    balcon is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

balcon има невероятно излъчване balcon има невероятно излъчване balcon's Avatar
    Натрупан бонус
    80.73 USD
    Thanks
    128
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Евруту/йената май също носи още едни стотина пинпойня надоле.
    Златю сякаш от малко по-отвисоко трябва да пада - 1575 примерно.
    Падна златю, но се върна. Добавка към късите предвиждам на 1577, но дано не се налага. Щом usdjpy търпи падане и eurjpy би следвало да почервенее. Само с gbp/xxx двойките не ми е много ясно защо пак тръгнаха нагоре и страня засега от тях. Но ако кабела качи пак над 1.31 - ще се огледам за продажба.

2. The Following 3 Users Say Thank You to balcon For This Useful Post:

alba (01-17-2020), jssj (01-17-2020), kypa (01-17-2020)

3. #312 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    13,362.85 USD
    Thanks
    15,079
    Евруту/йената май също носи още едни стотина пинпойня надоле.
    Златю сякаш от малко по-отвисоко трябва да пада - 1575 примерно.
    Ще и се невиди евруту/йена тя е другата темата за това но ми удари стопа на дългите на седмичната контра за два пипса,направо ме ядосва като я гледам да пада.

4. The Following 7 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

alba (01-17-2020), jssj (01-17-2020), kypa (01-17-2020), Unregistered (4)

5. #313 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,606
    Хубав даун прави евруту/йената, язе може да се каже съм доволен, макар че половината го изгледах отстрани.
    По 4-5-6-часа стигнахме място подходящо за дневно дъно обаче.
    По големите графики има още надоле - по дневна поне 50 пипоня, по седмична 150, но може би да не е днес.
    stonks

6. The Following 5 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (01-17-2020), hanuman (Yesterday), jssj (01-17-2020), pablo (Yesterday), Spekulanta (01-17-2020)

7. #314 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,606
    А то €€€/$$$ 50 пипа на цяло направило днеска. Те това наистина необичайно извънредно събитие дето никакъв робот не може да го предвиди.
    На други пазар не може ли да работи тоз робот? На кабелта примерно или пък на златото.
    stonks

8. The Following 4 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

hanuman (Yesterday), jssj (01-17-2020), pablo (Yesterday), skrasi (01-17-2020)

9. #315 Collapse Post
    alba is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

alba е незавървено бижу alba е незавървено бижу alba е незавървено бижу alba е незавървено бижу alba's Avatar
    Натрупан бонус
    183.55 USD
    Thanks
    437
    Quote Originally Posted by skrasi View Post
    Аз предложих спиране, защото ми се стори, че си започнала да се вайкаш Ако има достатъчно гаранция ясно е, че няма нужда да се спира. Аз съм пуснал един безплатен. НА демо. Да, стара версия, но пък много добре работи. Намери ги един приятел преди 5-6 години. В друг пост писах за него ама къде ... кой да каже. Може и в тази секция на форума да е.
    Зачудих се доста какво се случва? Спокоен ми се вижда пазара в последно време. А еврото се беше закрепило. Доста падна и срещу йената и срещу долара. На база последните дни си е рязък спад. Това роботче е тесвано години наред и е осъвършенствано. Статистиката му изглежда перфектна. Да виси на 40-50 пипа загуби при евро/долар и евро/йена? Не изглежда никак добре. Изяде печалбата за две седмици назад. Порових се в интернет и всички прогнози бяха за ръст на еврото. Купуват още от 1.1110 и то усилено. Врътнаха номер с тоя спад. Но ще им се върне тъпкано на тия алчни играчи.

10. The Following 9 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

hanuman (Yesterday), kypa (Yesterday), Unregistered (7)

11. #316 Collapse Post
    pablo is offline
    Централна банка
    Licik

pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo's Avatar
    Натрупан бонус
    11,587.51 USD
    Thanks
    9,503
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Лесно ще го спра, но защо да правя така? Аз му имам доверие и знам, че той е пълен с всякакви индикатори. Тази автоматична система не е сглобена от случайни хора. Тоя екип е 14 години в тая област. Самият робот няма навик да отваря поръчките както му хрумне, а си прави технически анализ. В крайна сметка каква е причината еврото да пада срещу долара и йената? Нещо гнило има в тоя спад.
    Предполагам долара се засилва във връска с импичмъна на Тръмп който просто няма да мине-както се очакваше !

12. The Following 3 Users Say Thank You to pablo For This Useful Post:

hanuman (Yesterday), jssj (Yesterday), kypa (Yesterday)

13. #317 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,606
    На Тръмбо инпинчмънтя не ли е само част от предизборните кампании - неговата и на Бай Дън, а и като цяло Консперация срещу братският американски народец да избират от тез двамата каунье вместо някой по-убав, примерно Тулси Габард?
    stonks

14. The Following 6 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (Yesterday), hanuman (Yesterday), jssj (Yesterday), pablo (Yesterday), Unregistered (2)

15. #318 Collapse Post
    pablo is offline
    Централна банка
    Licik

pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo's Avatar
    Натрупан бонус
    11,587.51 USD
    Thanks
    9,503
    На Тръмбо инпинчмънтя не ли е само част от предизборните кампании - неговата и на Бай Дън, а и като цяло Консперация срещу братският американски народец да избират от тез двамата каунье вместо някой по-убав, примерно Тулси Габард?
    Възможно е
    Аз просто споделям моята гледна точка защо долара бе силен в петък...
    п.п. кой е най подходящ за президент на САЩ не ме вълнува Пабло се вълнува от това как да изкара пари при определени ситуаций....

16. The Following 7 Users Say Thank You to pablo For This Useful Post:

alba (Yesterday), hanuman (Yesterday), jssj (Yesterday), kypa (Yesterday), Unregistered (3)

17. Forex Portal
  18. #319 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,606
    На кабелта ако тръгне надоле има над 200 пипа до що-годе хубавите подкрепи, които на евруту/доларът трябва да са поне 70-80. Яз си мисля по-скоро рейджювица обаче, т. е. още малко надоле (макс 50 пипа, по-скоро 30) и после пак покрай четвърктъчно-петъкчните върхове.
    stonks

19. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (Yesterday), jssj (Yesterday), pablo (Yesterday)

+ Reply to Thread
Page 32 of 32 FirstFirst ... 22 30 31 32