+ Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast
Results 171 to 180 of 186
  1. #171 Collapse Post
    renito5 is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

renito5 е всеизвестен renito5 е всеизвестен renito5 е всеизвестен renito5 е всеизвестен renito5 е всеизвестен renito5 е всеизвестен renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    691.15 USD
    Thanks
    332
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Ренито, вземай карта от ТрансферУайзът, там ЧСИ-тата не могат да барат. Понеже не е бамка.
    Вече трябва да може и заплата да получаваш там, понеже таксите за национални и европейски преводи са уеднаквени по закон.
    Я дай повече информация че точно това се чудя каква карта да си извадя, но искам да я зарежда с биткойн и никой да не може да я барне, че с едно чси се води ме 4 година и ми писна вече. Хем незаконно ми наложи запор, хем и лихви си начислява. Давай инфото. Голяма работа си да знаеш

2. The Following 7 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

Alex1977 (12-30-2019), Barbaron (12-30-2019), kypa (12-30-2019), lyubo (12-30-2019), skrasi (12-30-2019), Unregistered (2)

3. #172 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,619
    Ами това е повечето информация - transferwise.com - регистрирваш, верифицирваш, създаваш баланс в евро и левчета, като пратиш първото евро по ИБАН заръчваш карта, като пристигне обръщаш еврото в левчета и отиваш на бамкоматя да си ги изтеглиш.
    Трансферуайзът е система за електронни пари, не банка, т.е. въпреки че се пращат пари по ИБАН акаунт там не може да бъде запориран.
    Усвояването на криптовалути става през борса - Кракен, БитСтамп, КойнБейз, Бинанс и др. Самите преводи до ТрансферУайз са в евро.

А на Скрилът 'Скрил' му е преименуването, по-рано беше Монибукърс.
    stonks

4. The Following 10 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Alex1977 (12-30-2019), Barbaron (12-30-2019), lyubo (12-30-2019), prodi (01-14-2020), skrasi (12-30-2019), Spekulanta (12-30-2019), Unregistered (4)

5. #173 Collapse Post
    krasilovech is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech's Avatar
    Натрупан бонус
    4,318.13 USD
    Thanks
    1,534
    И при мен като k_w не ми платиха печалбата като я преоформиха на бонус има ли други случаи и каква е причината ?

6. The Following 14 Users Say Thank You to krasilovech For This Useful Post:

Barbaron (01-14-2020), kypa (01-14-2020), minkov (01-14-2020), skrasi (01-14-2020), Unregistered (10)

7. #174 Collapse Post
    prodi is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,740.15 USD
    Thanks
    2,470
    Ами това е повечето информация - transferwise.com - регистрирваш, верифицирваш, създаваш баланс в евро и левчета, като пратиш първото евро по ИБАН заръчваш карта, като пристигне обръщаш еврото в левчета и отиваш на бамкоматя да си ги изтеглиш.
    Трансферуайзът е система за електронни пари, не банка, т.е. въпреки че се пращат пари по ИБАН акаунт там не може да бъде запориран.
    Усвояването на криптовалути става през борса - Кракен, БитСтамп, КойнБейз, Бинанс и др. Самите преводи до ТрансферУайз са в евро.

Скрилът,преди Мънибукърс, а сега някаква си там по-различна система
    на мен ми остана ниво 3 верификация,само да намеря кой да ме снима като престъпник

8. The Following 4 Users Say Thank You to prodi For This Useful Post:

Barbaron (01-14-2020), kypa (01-14-2020), minkov (01-14-2020), skrasi (01-14-2020)

9. #175 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,619
    Quote Originally Posted by krasilovech View Post
    И при мен като k_w не ми платиха печалбата като я преоформиха на бонус има ли други случаи и каква е причината ?
    Занулявал ли си Бонуксът предния месец? Питал ли си ги защо точно са го направили?

За селфито тип Пабло Ескобар важното е да се чете ясно каквото има по документа.
    stonks

10. The Following 6 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Barbaron (01-15-2020), Fafa (01-14-2020), jssj (01-14-2020), lyubo (01-14-2020), minkov (01-14-2020), skrasi (01-14-2020)

11. #176 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    13,390.13 USD
    Thanks
    9,111
    Как така не ви плащат пък преобразуват печалбата в бонус , нещо не ми става ясно.

Проди , Снимай се пред огледалото ... нали го обяснихме по-назад в темата.

12. The Following 6 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

Barbaron (01-15-2020), jssj (01-14-2020), kypa (01-14-2020), minkov (01-14-2020), skrasi (01-14-2020), Unregistered (1)

13. #177 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,573
    Quote Originally Posted by krasilovech View Post
    Причината е в технически проблем, при който се отнема от бонуса, или всеки месец той изчезва и се "занулява" по сметката на трейдъра. Това е причината финансовият отдел да вижда, че се тегли над сумата на бонуса, а потребителят да си мисли, че тегли само печалбата.
    Ако има други такива проблеми, пишете на брокера за проверка. В други форуми със седмични кредитирания на бонусите виждам, че също се наблюдават идентични проблеми.
    По условие, бонусът се натрупва по сметката на клиента и не се анулира в рамките на някакъв срок. K_W беше споменал, че бонусът му се анулирал всеки месец, което очевидно е проблем.

14. The Following 8 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

Barbaron (01-15-2020), jssj (01-14-2020), krasilovech (01-14-2020), kypa (01-14-2020), skrasi (01-14-2020), Unregistered (3)

15. #178 Collapse Post
    skrasi is offline
    Маркет мейкър
    Yeehaw

skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi's Avatar
    Натрупан бонус
    700.44 USD
    Thanks
    3,900

Онзи ден верифицирах карта на Монезе. Нямаше проблем с верификацията. Ама като да тегля казаха дай да видим твоето име ли е на картата. А те пък (Монезе) са написали инициалите на собствени и бащино име и само фамилията си е както трябва. И явно няма да стане. Та съгласен съм с теб за Трансфервайс. Верифицирах си картата и ще пускам там теглене. Щом си и пробвал. Революта не го отразява Инстата.

16. The Following 5 Users Say Thank You to skrasi For This Useful Post:

Barbaron (01-15-2020), hanuman (01-15-2020), kypa (01-14-2020), Unregistered (2)

17. #179 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,619
    Quote Originally Posted by skrasi View Post
    Трансфервайс. Верифицирах си картата и ще пускам там теглене.
    Как точно ще го запускваш изтеглянето на парични средства тамъ? С Лайткойн>борса>по ИБАН>ТрансферУайз или Инста>изтегляне по карта/СорексПей>ТрансферУайз?
    Първото е за предпочитане - по-евтино и по-сигурно.
    stonks

18. The Following 4 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Barbaron (01-15-2020), skrasi (01-15-2020), Unregistered (2)

19. Forex Portal
  20. #180 Collapse Post
    skrasi is offline
    Маркет мейкър
    Yeehaw

skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi има с какво да се гордее skrasi's Avatar
    Натрупан бонус
    700.44 USD
    Thanks
    3,900
    Как точно ще го запускваш изтеглянето на парични средства тамъ? С Лайткойн>борса>по ИБАН>ТрансферУайз или Инста>изтегляне по карта/СорексПей>ТрансферУайз?
    Първото е за предпочитане - по-евтино и по-сигурно.
    Ще взема да разгледам първата възможност. Благодаря. Иначе не съм много по крипто нещата. По стандартния начин знам, че 2.5% комисионна + 4 долара още. Засега така мисля да карам.

21. The Following 2 Users Say Thank You to skrasi For This Useful Post:

Barbaron (01-15-2020), kypa (01-15-2020)

+ Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast

Tags for this Thread