+ Reply to Thread
Page 76 of 76 FirstFirst ... 26 66 74 75 76
Results 751 to 756 of 756

Thread: InstaForex - бонус сметки и тегления (33)

1. #751 Collapse Post
    prodi is offline
    Централна банка
    Bosan

prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi's Avatar
    Accrued Payments
    3,858.83 USD
    Thanks
    3,236
    Само да попитам има ли някакъв проблем с Инста, защото се опитвам да въведа чакаща поръчка и ми дава ГРЕШКА. При мен ли е проблема или?
    Trust Me, I'm an "Engineer"

2. The Following 4 Users Say Thank You to prodi For This Useful Post:

alba (Yesterday), Emil Enchev (05-22-2020), Fafa (05-22-2020), minkov (05-22-2020)

3. #752 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    9,938
    Не е само при теб проблема и аз не мога да поставя чакаща .Явно е от Инстата.

4. The Following 5 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

alba (Yesterday), Emil Enchev (05-22-2020), minkov (05-22-2020), prodi (05-22-2020), Unregistered (1)

5. #753 Collapse Post
    prodi is offline
    Централна банка
    Bosan

prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi's Avatar
    Accrued Payments
    3,858.83 USD
    Thanks
    3,236
    ами опитах да редактирам стари поръчки, поне така успях да си променя ордерите; иначе все ми дава грешка; позачудих се дали нещо не съм променила добавяйки снощи разни индикатори
    Trust Me, I'm an "Engineer"

6. The Following 2 Users Say Thank You to prodi For This Useful Post:

alba (Yesterday), minkov (05-22-2020)

7. #754 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,666
    Какво стана с проблема, оправи ли се? Понякога така се получава при нова версия на платформата или от защитната стена на Windows. Може и сървърен да е проблема, от страна на брокера.

8. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

alba (Yesterday), Emil Enchev (05-22-2020), Unregistered (2)

9. #755 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    25,603
    Аз ей сега пробвах - няма проблем с отложените ордери - записват се, ама дали ще се активират, сега не ми се пробва

10. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

alba (Yesterday), Emil Enchev (05-22-2020), gambletrade (05-22-2020), privelege (05-22-2020)

11. #756 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,666
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Аз ей сега пробвах - няма проблем с отложените ордери - записват се, ама дали ще се активират, сега не ми се пробва
    Значи всичко е ОК, може да е заради новите ъпдейти на платформите. Дайте ъпдейт на платформите, ако още не сте.

12. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

alba (Yesterday), Emil Enchev (05-22-2020), minkov (05-22-2020), Spekulanta (05-23-2020)

+ Reply to Thread
Page 76 of 76 FirstFirst ... 26 66 74 75 76

Subscribed to this thead: 3

Tags for this Thread