+ Reply to Thread
Page 121 of 123 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 LastLast
Results 1,201 to 1,210 of 1221

Thread: InstaForex - бонус сметки и тегления (33)

1. #1201 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    3,223
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Мерси на всички за отговорите и помощта. Направих 130 долара и смятам да приключвам за днес. Сега се боря с верификацията. Ако споделите и как теглите цена няма да имате. И аз предпочитам крипто, ама няма ли опасност в този процес докато ги обърнете да падне цената и да загубите? Препоръчайте борса за смяна с добри комисионни и такси за да си заслужава. Мерси предварително. И накрая каква верификация ти трябва да теглите в крипто 1 или 2 ниво?
    Направи си верификация на всички нива и съвета ми е да не търгуваш преди минеш верификацията, да не стане проблем. После теглиш LTC или BTC примерно към Kraken.com където също тряба да се верифицираш и от там можеш към някои от БГ банките, но не всички.

2. The Following 2 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

minkov (07-31-2020), semion (07-31-2020)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-06-16   13:08
    Best answer #1

Виждам, че колежката renito5 е тролила и в другите форуми, като Матеев е копирал и нейния пост от неговия форум, затова копирам написаното от него и ще дам малко повече информация за случая и тук

Spoiler Spoiler:
    Първо, аз нямам идея как ние, като администратори на форума, и Инстафорекс, които организират бонус кампанията във форума, сме измамници, при положение че правилата на бонус кампанията са публични и всеки чрез свързване на реална търговска сметка с форумния си профил се е съгласил с тях. Освен това, форумът има правила за поведение. При търговия с реална сметка е задължително да се спазват и Общите условия на брокера. При нарушение на някоя точка от всички тези споменати условия от страна на потребителя, не ми е ясно как ние сме измамници, а потребителят е с чисти ръце.
    При нарушение, ние следва да предприемем мерки! Вероятно за престъпника и съдията е измамник, затова че го е осъдил! Същото важи и за брокера, ако установи проблем или поведение, което се счита за злоупотреба.
    Второ, нито ние като администратори, нито Инстафорекс, кара когото и да било да прави депозити по търговски сметки. Такива условия няма! Колежката вероятно се е възползвала от оферта за 30% бонус върху депозит и не е прочела условията към него. Спомням си за този нейния слуай, за който беше споделила преди време, а постовете и все още може да се прочетат по-назад. Постове с докладвани проблеми при търговия не трием, всеки е свободен да докладва за такива, като това би следвало да става в рамките на установените във форума правила. Ако някой твърди, че конкретни постове за били изтрити, то най-вероятно те са съдържали груби изрази и обиди. Тук не причисляваме само постовете към спонсора на форума, защото се докладват и проблеми с други брокери в съответните им теми.
    Трето, колежката твърди, че е рискувала само около $280, но за сметка на това е теглила няколко пъти големи суми, което според мен сумарно е плюс. Т.е. тя е взела пари от брокера, възползвала се е финансово от бонус кампанията и в крайна сметка ние пак сме измамници, нищо, че брокерът я е спонсорирал, за да не си изгуби спестяванията, а да се обучи. Не смятам това поведение за нормално...
    Четвърто, обвиняват се потребители на форума в платено драскане във форума. Само че от тях не съм прочел постове, които твърдят, че няма смисъл да се пише във форума щом няма бонуси или такива не им се раздават. Както съм писал от преди, форумът е място за комуникация, а не за припечелване на пари. Това е записано още в началото на условията на бонус кампанията:
    1.1. Всички изброени по-долу правила НЕ представляват публична оферта, оферта за платена работа или оферта за кредит за търговия. Всички бонуси се кредитират като подаръци и не са заплащане за положен труд!
    1.4. Форумът е място за комуникация между трейдъри, а не място за платени автори.
    Спрямо потребители с подобно поведение компромиси не правим и предприемаме мерки за ограничаването му. Не сме социални грижи, нито пък работодател.
    Освен това, форумът не цели да се примамям нови трейдъри, които да депозират в реална сметка и "да бъдат измамени". Това е поредната глупост, която чета.
    Пето, докладван е проблем с коментар "CANCEL TRADING RESULT", което по всяка вероятност касае анулиране на сделки след търговия по грешни котировки. При установяване на такъв проблем, трейдърът би следвало да се свърже с брокера и дилърите от дилинг отдела, за да се установи проблема, а не да се сипят купища обвинения към брокера, който е предоставил безвъзмездно капитал за търговия на потребителя, от който той се е и облагодетелствал финансово. Ние, като администратори на форума, няма как да знаем какъв точно е проблема, може ли или не може да се реши и какви мерки трябва да вземе трейдъра.
    Шесто, след постовете на колежката и в други форуми, обвиняващи ни в измама, тя най-вероятно ще бъде отстранена от бонус кампанията поради нарушение на Общите условия за търговия с Инстафорекс. Информация давам, за да бъде прозрачно ЗАЩО.
    Друга потребителка, след като е нарушила условията за поддържане на марджин и беше търгувала с прекомерно високи обеми, ме обвини, че аз ( в качеството си на администратор ) съм виновен за нейното отстраняване от бонус кампанията. Тези решения се вземат от брокера, отново подчертавам! Нашата отговорност се простира само до налагане на ограничителни мерки след установяване на няколко нарушения на правилата на форума. Такава мярка беше предприета срещу колежката Рени и беше наложен бан за 10 дни, след което ще и дадем възможност да представи и нейната гледна точка, разбира се стига написаното да е според правилата на форума.
    С това се надявам да съм внесъл малко повече яснота по проблема и да не четем подобни обвинения в други форуми след нарушения на правилата.

2020-06-17   10:12
    Best answer #2
    K_W's Avatar K_W K_W is online now
    Accrued payments  10661 USD

Quote Originally Posted by kypa View Post
    Трансферуайзът сега ги питах, още не са отговорили. Кракянът на добра воля по собствено усмотрение пратили хабер.
    Те това има на сайта на Т. У.:
    https://transferwise.com/help/node/1382
    Сега засега Трейдърската Бамка за Изтегляне на дневен ред. По-безплатно от тамъ май няма.
    Те това:
    https://icard.com/bg/
    е същото като Т. У. плюс лев за ходене на бамкомат.
    Мен Кракена преди ми казаха че не работели с TW и Revolut, ама като четох по форуми се оказа че TW приемали. Сега може друго да са решили. То пък и те уж нови системи, Револют даже имат крипто, ама не примали, егати измислената работа.
    Тези icard приемата ли със сигурност, изпробвано ли е, как са таксите?
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    Аз искам да попитам тук , най вече БАЙ КОР
    Днес си открих и в ПИБ банкова сметка , (депозитна)
    И това е безкартова и напълно безплатна банкова сметка
    Понеже колежката Фафа , каза че и те приемат от кракена преводи без никакъв проблем
    Но и от Т.У превода става мигновенно към която и да е БГ банка
    Той става към всичко от TW, ама каот те не приемат от Креакен, какво ще превеждаш?

2020-06-16   20:03
    Best answer #3

Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Аз не мога да разбера след като печели толкова големи суми с малки депозити, за какво и трябва бонус в такъв случай.
    Е нали знаеш как се печелят такива проценти с какъв риск и колко може да се поддържа това във времето. С бонуса е доста по-оферта да го правиш. Аз лично си докарвам допълнителни доходи от бонуса, което си е бонус на разнообразието с форума . Преди един два месеца реших да зарежа повечето други социални мрежи, че само се занимавах да пиша за трейдинг без никаква файда, нито някой зацепваше това което му казвам, нито аз имах някаква полза тук поне има бонсус, а става и смислена дискусия от време на време Инстата дава почти безграничен едж с тези бонуси, би било глупаво да не се възползва чоавек. Честно казано очаквах отдаван да са ме отбраздили, но още съм в играта
    А пък ако на някой не му трябват няколко стотака USD всеки месец, да ми пише да му кажа къде да ми ги превежда, сериозен съм

2020-06-13   11:59
    Best answer #4

Quote Originally Posted by jssj View Post
    Не мисля,че трябва да ме тормозят такива въпроси. Забелязвам,че добри постове поннякога получават много лайкове, а понякога само два-три. Освен това забелязвам,че когато аз пиша в старите общи теми, получавам по-вече лайкове, отколкото когато пиша в моята тема, кояти иначе се посещава. Това ме кара да мисля,че лайковете не зависят много от полезността на написаното. Затова в края на краищата отношенията ни с Инстата трябва да се свеждат до съвсем простичка реципрочност- ТЕ-пишете качественни постове и получавате бонуси - НИЕ получаваме достатъчно бонуси, и се мотивираме да пишем качвственни постове.
    И аз мисля , че качествето и сотйносттта на поста нямат много голямо значение. Понякога съм пускал доста ценни по не от моята гледна точка неща, но няма интерес, няма лайкове, няма дискусия. Друг път банални, тривиални въпроси пораждат голям интерес. На мен ми се иска да обсъждаме смислени и полезни неща, че иначе няма много полза, този бонус нали трябва да се търгува с някаква идея.

2020-06-13   12:33
    Best answer #5

Quote Originally Posted by minkov View Post
    Естествено, че СИСА ще оценява само количествени критерии. Няма кой да пише софтуер за оценка на смисъла на даден пост точно за този форум.
    Оценяват се лайкове, вероятно има значение раздела на форума, дължината на поста. Много е вероятно за писане в определени теми с по-голям рейтинг или посещаемост да се дава повече бонус и т.н.
    Реално администраторите се грижат да премахват съвсем безсмисленото (според тях естествено) съдържание. Нота дето раздава бонусите няма как да се справи обективно с тази работа. Даже правописните грешки едва ли ги търси, въпреки, че това е лесно.
    И аз не мисля, че качество освен очевиден спам, който се премахва от модераторите има значение и тежест. Това за правописа е интересна тема. Аз често пиша бързо и рядко съм в удобна позиция, така се получават доста грешки, с интервали и букви при които едната ръка е натиснала клавиша по-преди другата. Препрочитам си почти всеки пост и често намирам грешки и редактирам постовете. Ще е много добре ако се сложи някакъв аутокорект във форума да спестява тази рабора, едва ли е сложно, сигурно трябва да се инсталира някой плъгин.

2020-04-22   11:45
    Best answer #6
    Accrued payments  4850 USD

Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    към каква сметка прехвърляш в ДСК - левова или еврова?
    Добър Ден на колегията
    И аз съм към ДСК банка, и съм мн. доволен от всички услуги на банката. Има най-много клонове, а към всеки клон и банкомати.
    С разплащателна левова сметка съм и с онлайн банкиране. Банката обменя Еврото автоматично на курс 1.951, когато го получа от Кракен.
    От крипто борсата съм теглил многократно вече и съм нямам проблеми /сумите са малки между 55 - 200 лв./
    Извлечение от сметката:
    постъпления от Кракен, т.е. от бонусарката на Инста Форекс - с благодарност към брокера и Форума ни
    Attachment 7068

The attachment
    Превью
  5. #1202 Collapse Post
    semion is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    4,131
    Мерси на всички за отговорите и помощта. Направих 130 долара и смятам да приключвам за днес. Сега се боря с верификацията. Ако споделите и как теглите цена няма да имате. И аз предпочитам крипто, ама няма ли опасност в този процес докато ги обърнете да падне цената и да загубите? Препоръчайте борса за смяна с добри комисионни и такси за да си заслужава. Мерси предварително. И накрая каква верификация ти трябва да теглите в крипто 1 или 2 ниво?
    Прегледай темата "Как да изтегля пари от Инстафорекс с LiteCoin?" Аз се ръковоствах с инструкциите, подробно изложени в нея, и успях. Досега ползвах криптоборсата Kraken, но завчера колегата тук препоръча cex.io. Пробвай.
    Винаги има риск да загубиш при обръщането, както и да спечелиш Това са рискови пазари, нали знаеш
    "Докато не започнах да ползвам интернет, не знаех, че по света има толкова идиоти". Станислав Лем.
    Освен чужди неприятности има и други радости в живота!

„Ти си длъжен да правиш добро от злото, защото то няма от какво друго вече да се прави.“ Робърт Пен Уорън

6. The Following 3 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

K_W (07-31-2020), minkov (07-31-2020), Unregistered (1)

7. #1203 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,329
    Някой има ли подобен проблем при тегленето?

Internal error of the server
    A server error occurred while processing your request. Please try to repeat this operation later. We appreciate your patience and apologize for inconvenience this situation may have caused.
    Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

8. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

big_shark2 (07-31-2020), minkov (07-31-2020)

9. #1204 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    3,389
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Някой има ли подобен проблем при тегленето?

Internal error of the server
    A server error occurred while processing your request. Please try to repeat this operation later. We appreciate your patience and apologize for inconvenience this situation may have caused.
    Случвало се е. Изчакай малко и пробвай пак.

10. The Following 3 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

emoyambol (07-31-2020), K_W (07-31-2020), minkov (07-31-2020)

11. #1205 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,701
    И накрая каква верификация ти трябва да теглите в крипто 1 или 2 ниво?
    За теглене от сметката се налага преминаване и през трите нива на идентификация, като третото е селфи с личната карта в ръка. Можеш да използваш приложението за по-лесно.
    https://play.google.com/store/apps/d...x.verify&hl=en

12. The Following User Says Thank You to privelege For This Useful Post:

semion (07-31-2020)

13. #1206 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Старши дилър
    Bahagia

ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    484
    П
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Направи си верификация на всички нива и съвета ми е да не търгуваш преди минеш верификацията, да не стане проблем. После теглиш LTC или BTC примерно към Kraken.com където също тряба да се верифицираш и от там можеш към някои от БГ банките, но не всички.
    Мерси. Много почнах да печеля дали няма да е проблем това с верификацията. Някой имал ли е проблем един път ме отрязаха, че не е ясна снимката. Сега чакам първо ниво. Спирам да търгувам да не ме заподозрят нещо. 100 долара за няколко часа с Евро- йената. Сметката набъбва ако мога и да ги изтегля. Цена няма да имате.
    Last edited by ndimitrov73; 07-31-2020 at 02:52 PM.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

14. The Following 3 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

big_shark2 (07-31-2020), K_W (07-31-2020), minkov (07-31-2020)

15. #1207 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    3,223
    П

Мерси. Много почнах да печеля дали няма да е проблем това с верификацията. Някой имал ли е проблем един път ме отрязаха, че не е ясна снимката. Сега чакам първо ниво. Спирам да търгувам да не ме заподозрят нещо. 100 долара за няколко часа с Евро- йената. Сметката набъбва ако мога и да ги изтегля. Цена няма да имате.
    Най-вероятно ще можеш, все пак хората тук теглят постоянно. Просто първо си мини верификациите, за по-сигурно. Също така тези сметки се водят "обучителни", ако печелиш твърде много, брокерът все пак не му харесва да го източват прекалено, може да сметнат, че нямаш нужди да се обучаваш. Но като цяло това е валидно по-скоро за правене на 4 цифренисуми от трицифрени и т.н. За 100 $ и няколко часа аз поне ен съм имал проблеми, съмнявам се да имаш и ти.

16. The Following 4 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

big_shark2 (07-31-2020), minkov (07-31-2020), ndimitrov73 (07-31-2020), Unregistered (1)

17. #1208 Collapse Post
    big_shark2 is online now
    Главен дилър
     Geli

big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2's Avatar
    Accrued Payments
    1,523.40 USD
    Thanks
    1,273
    П

Това че си започнал да пеелиш е страхотно, не мисля че има нещо общо печалбите с верификацията. Инстафорекс надали ще ги бутнат нашите тегления от България Селфито с ЛК понякога наистина се получава размазано заради камерата която фокусира върху единия детайл, а другия го размазва. Продължавай до....победа

18. The Following 3 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

minkov (07-31-2020), ndimitrov73 (07-31-2020), Unregistered (1)

19. #1209 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Старши дилър
    Bahagia

ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73 има блестящо бъдеще ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    484
    Quote Originally Posted by big_shark2 View Post
    Това че си започнал да пеелиш е страхотно, не мисля че има нещо общо печалбите с верификацията. Инстафорекс надали ще ги бутнат нашите тегления от България Селфито с ЛК понякога наистина се получава размазано заради камерата която фокусира върху единия детайл, а другия го размазва. Продължавай до....победа
    Е, ли възможно за Канадци да няма трето
    ниво верификация. Защото не ми дава трето ниво. Пише за първо и второ. Не е селфи шофьорска книжка снимах. Ами ще видим пропуснах малко сделки и дори затворих някой предварително да не помпя допълнително сметката, ама да видим какво ще стане.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

20. The Following 3 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

minkov (07-31-2020), Unregistered (2)

21. #1210 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,701
    Е, ли възможно за Канадци да няма трето
    ниво верификация. Защото не ми дава трето ниво. Пише за първо и второ. Не е селфи шофьорска книжка снимах. Ами ще видим пропуснах малко сделки и дори затворих някой предварително да не помпя допълнително сметката, ама да видим какво ще стане.
    След като преминеш през първо и второ ниво, в случай на необходимост ще ти бъде изискано и трето ниво на идентификация със селфи с личната карта.

22. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

minkov (07-31-2020), ndimitrov73 (07-31-2020), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 121 of 123 FirstFirst ... 21 71 111 119 120 121 122 123 LastLast

Subscribed to this thead: 3

Tags for this Thread