+ Reply to Thread
Page 97 of 97 FirstFirst ... 47 87 95 96 97
Results 961 to 967 of 967

Thread: InstaForex - бонус сметки и тегления (33)

1. #961 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,692
    Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    За тази цел обаче трябва да заредя графиката на съответния инструмент, нали така?
    Някъде из сайта вероятно трябва да има листнат списък, за по-бързо?
    Да, трябва да има графика отворена и по нея се ориентирате. Ако ли не, в информацията за всеки инструмент има посочено дали той може да се търгува, дали търговията е забранена или е в режим на "close-only", т.е. може само да се затварят сделки, новите са спрени.
    При Инстафорекс май че само FTSE може да се търгува в момента и доларовия индекс.

2. The Following 6 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

Emil Enchev (06-25-2020), kypa (06-25-2020), minkov (06-25-2020), Unregistered (2), Zagorka (06-25-2020)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-06-16   13:08
    Best answer #1

Виждам, че колежката renito5 е тролила и в другите форуми, като Матеев е копирал и нейния пост от неговия форум, затова копирам написаното от него и ще дам малко повече информация за случая и тук

Spoiler Spoiler:
    Първо, аз нямам идея как ние, като администратори на форума, и Инстафорекс, които организират бонус кампанията във форума, сме измамници, при положение че правилата на бонус кампанията са публични и всеки чрез свързване на реална търговска сметка с форумния си профил се е съгласил с тях. Освен това, форумът има правила за поведение. При търговия с реална сметка е задължително да се спазват и Общите условия на брокера. При нарушение на някоя точка от всички тези споменати условия от страна на потребителя, не ми е ясно как ние сме измамници, а потребителят е с чисти ръце.
    При нарушение, ние следва да предприемем мерки! Вероятно за престъпника и съдията е измамник, затова че го е осъдил! Същото важи и за брокера, ако установи проблем или поведение, което се счита за злоупотреба.
    Второ, нито ние като администратори, нито Инстафорекс, кара когото и да било да прави депозити по търговски сметки. Такива условия няма! Колежката вероятно се е възползвала от оферта за 30% бонус върху депозит и не е прочела условията към него. Спомням си за този нейния слуай, за който беше споделила преди време, а постовете и все още може да се прочетат по-назад. Постове с докладвани проблеми при търговия не трием, всеки е свободен да докладва за такива, като това би следвало да става в рамките на установените във форума правила. Ако някой твърди, че конкретни постове за били изтрити, то най-вероятно те са съдържали груби изрази и обиди. Тук не причисляваме само постовете към спонсора на форума, защото се докладват и проблеми с други брокери в съответните им теми.
    Трето, колежката твърди, че е рискувала само около $280, но за сметка на това е теглила няколко пъти големи суми, което според мен сумарно е плюс. Т.е. тя е взела пари от брокера, възползвала се е финансово от бонус кампанията и в крайна сметка ние пак сме измамници, нищо, че брокерът я е спонсорирал, за да не си изгуби спестяванията, а да се обучи. Не смятам това поведение за нормално...
    Четвърто, обвиняват се потребители на форума в платено драскане във форума. Само че от тях не съм прочел постове, които твърдят, че няма смисъл да се пише във форума щом няма бонуси или такива не им се раздават. Както съм писал от преди, форумът е място за комуникация, а не за припечелване на пари. Това е записано още в началото на условията на бонус кампанията:
    1.1. Всички изброени по-долу правила НЕ представляват публична оферта, оферта за платена работа или оферта за кредит за търговия. Всички бонуси се кредитират като подаръци и не са заплащане за положен труд!
    1.4. Форумът е място за комуникация между трейдъри, а не място за платени автори.
    Спрямо потребители с подобно поведение компромиси не правим и предприемаме мерки за ограничаването му. Не сме социални грижи, нито пък работодател.
    Освен това, форумът не цели да се примамям нови трейдъри, които да депозират в реална сметка и "да бъдат измамени". Това е поредната глупост, която чета.
    Пето, докладван е проблем с коментар "CANCEL TRADING RESULT", което по всяка вероятност касае анулиране на сделки след търговия по грешни котировки. При установяване на такъв проблем, трейдърът би следвало да се свърже с брокера и дилърите от дилинг отдела, за да се установи проблема, а не да се сипят купища обвинения към брокера, който е предоставил безвъзмездно капитал за търговия на потребителя, от който той се е и облагодетелствал финансово. Ние, като администратори на форума, няма как да знаем какъв точно е проблема, може ли или не може да се реши и какви мерки трябва да вземе трейдъра.
    Шесто, след постовете на колежката и в други форуми, обвиняващи ни в измама, тя най-вероятно ще бъде отстранена от бонус кампанията поради нарушение на Общите условия за търговия с Инстафорекс. Информация давам, за да бъде прозрачно ЗАЩО.
    Друга потребителка, след като е нарушила условията за поддържане на марджин и беше търгувала с прекомерно високи обеми, ме обвини, че аз ( в качеството си на администратор ) съм виновен за нейното отстраняване от бонус кампанията. Тези решения се вземат от брокера, отново подчертавам! Нашата отговорност се простира само до налагане на ограничителни мерки след установяване на няколко нарушения на правилата на форума. Такава мярка беше предприета срещу колежката Рени и беше наложен бан за 10 дни, след което ще и дадем възможност да представи и нейната гледна точка, разбира се стига написаното да е според правилата на форума.
    С това се надявам да съм внесъл малко повече яснота по проблема и да не четем подобни обвинения в други форуми след нарушения на правилата.

2020-06-13   11:59
    Best answer #2
    K_W's Avatar K_W K_W is online now
    Accrued payments  9314 USD

Quote Originally Posted by jssj View Post
    Не мисля,че трябва да ме тормозят такива въпроси. Забелязвам,че добри постове поннякога получават много лайкове, а понякога само два-три. Освен това забелязвам,че когато аз пиша в старите общи теми, получавам по-вече лайкове, отколкото когато пиша в моята тема, кояти иначе се посещава. Това ме кара да мисля,че лайковете не зависят много от полезността на написаното. Затова в края на краищата отношенията ни с Инстата трябва да се свеждат до съвсем простичка реципрочност- ТЕ-пишете качественни постове и получавате бонуси - НИЕ получаваме достатъчно бонуси, и се мотивираме да пишем качвственни постове.
    И аз мисля , че качествето и сотйносттта на поста нямат много голямо значение. Понякога съм пускал доста ценни по не от моята гледна точка неща, но няма интерес, няма лайкове, няма дискусия. Друг път банални, тривиални въпроси пораждат голям интерес. На мен ми се иска да обсъждаме смислени и полезни неща, че иначе няма много полза, този бонус нали трябва да се търгува с някаква идея.

2020-06-16   20:03
    Best answer #3

Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Аз не мога да разбера след като печели толкова големи суми с малки депозити, за какво и трябва бонус в такъв случай.
    Е нали знаеш как се печелят такива проценти с какъв риск и колко може да се поддържа това във времето. С бонуса е доста по-оферта да го правиш. Аз лично си докарвам допълнителни доходи от бонуса, което си е бонус на разнообразието с форума . Преди един два месеца реших да зарежа повечето други социални мрежи, че само се занимавах да пиша за трейдинг без никаква файда, нито някой зацепваше това което му казвам, нито аз имах някаква полза тук поне има бонсус, а става и смислена дискусия от време на време Инстата дава почти безграничен едж с тези бонуси, би било глупаво да не се възползва чоавек. Честно казано очаквах отдаван да са ме отбраздили, но още съм в играта
    А пък ако на някой не му трябват няколко стотака USD всеки месец, да ми пише да му кажа къде да ми ги превежда, сериозен съм

2020-06-13   12:33
    Best answer #4

Quote Originally Posted by minkov View Post
    Естествено, че СИСА ще оценява само количествени критерии. Няма кой да пише софтуер за оценка на смисъла на даден пост точно за този форум.
    Оценяват се лайкове, вероятно има значение раздела на форума, дължината на поста. Много е вероятно за писане в определени теми с по-голям рейтинг или посещаемост да се дава повече бонус и т.н.
    Реално администраторите се грижат да премахват съвсем безсмисленото (според тях естествено) съдържание. Нота дето раздава бонусите няма как да се справи обективно с тази работа. Даже правописните грешки едва ли ги търси, въпреки, че това е лесно.
    И аз не мисля, че качество освен очевиден спам, който се премахва от модераторите има значение и тежест. Това за правописа е интересна тема. Аз често пиша бързо и рядко съм в удобна позиция, така се получават доста грешки, с интервали и букви при които едната ръка е натиснала клавиша по-преди другата. Препрочитам си почти всеки пост и често намирам грешки и редактирам постовете. Ще е много добре ако се сложи някакъв аутокорект във форума да спестява тази рабора, едва ли е сложно, сигурно трябва да се инсталира някой плъгин.

2020-04-22   11:45
    Best answer #5
    Accrued payments  4834 USD

Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    към каква сметка прехвърляш в ДСК - левова или еврова?
    Добър Ден на колегията
    И аз съм към ДСК банка, и съм мн. доволен от всички услуги на банката. Има най-много клонове, а към всеки клон и банкомати.
    С разплащателна левова сметка съм и с онлайн банкиране. Банката обменя Еврото автоматично на курс 1.951, когато го получа от Кракен.
    От крипто борсата съм теглил многократно вече и съм нямам проблеми /сумите са малки между 55 - 200 лв./
    Извлечение от сметката:
    постъпления от Кракен, т.е. от бонусарката на Инста Форекс - с благодарност към брокера и Форума ни
    Attachment 7068

The attachment
    Превью
    2020-06-16   20:10
    Best answer #6

Quote Originally Posted by p**i View Post
    А кои български банки приемат трансфер от кракена, че някои колеги се оплакаха, че Райфайзен ги връщала?
    Аз днес подадох нареждане към Райфайзен, с надеждата да са заблудят, ама на дали
    Да аз имах проблеми с Райфайзен минаха няколко превода и след поредния ми се обадиха да ме питат имало ли общо с крипто това което получавам. Аз честно си казах че има, въпреки, че като идва от Кракен, какво изобщо ме питат, не мога да разбера. Казах им че въпреки това акаунтите ми са верифицирани, но не ги интересуваше. Казаха че ще ми върнат превода. После чакай 2 дни да се върнат парите в Кракен и да изгубих една такса, поне като не е към БГ банка няма да ме цакат с превалутиране.

5. #962 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    192,670
    Като се посочат в списъка Състояние на Пазаря излиза едно tooltip дето я има записана Релевантната информация:

Name:  Без име.png
Views: 84
Size:  13.7 KB
    stonks

6. The Following 4 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Emil Enchev (06-25-2020), minkov (06-26-2020), prodi (06-25-2020), Unregistered (1)

7. #963 Collapse Post
    semion is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    3,800
    Седмичния бонус е дошъл за което сърдечно благодаря родния ни брокер както и "замесената" в това администрация на форума. Приятни събота и неделя!
    "Докато не започнах да ползвам интернет, не знаех, че по света има толкова идиоти". Станислав Лем.
    Освен чужди неприятности има и други радости в живота!

„Ти си длъжен да правиш добро от злото, защото то няма от какво друго вече да се прави.“ Робърт Пен Уорън

8. The Following 8 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

big_shark2 (06-26-2020), Emil Enchev (06-26-2020), kypa (06-26-2020), Lucky13 (06-26-2020), minkov (06-26-2020), Orion (06-26-2020), Unregistered (2)

9. #964 Collapse Post
    big_shark2 is offline
    Главен дилър
     Geli

big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2 има блестящо бъдеще big_shark2's Avatar
    Accrued Payments
    1,523.40 USD
    Thanks
    1,033
    Quote Originally Posted by semion View Post
    Седмичния бонус е дошъл за което сърдечно благодаря родния ни брокер както и "замесената" в това администрация на форума. Приятни събота и неделя!
    Определено има за какво да благодарим на брокера и на админите на форума за бързите действия от които се облагодетелставаме всички Е, някой повече други по-малко но.....всеки според възможностите си , но всички имаме равен шанс

10. The Following 9 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

hanuman (06-26-2020), kypa (06-26-2020), L&T (07-08-2020), minkov (06-26-2020), pfxi (07-01-2020), Unregistered (4)

11. #965 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,592
    Благодаря за този седмичен бонус. Още не се го превели по сметките, но видях че са го сметнали вече. Специални благодарности и на всички модератори. Искам да похваля Инстафорекс, че подават много плавни и спокойни котировки. Дори в моментите на много силна волатилност. Тогава при други брокери цените се меткат като риба на сухо и е крайно неприятно за гледане и търгуване. При Инстафорекс това е умело избегнато.

12. The Following 3 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Fafa (07-10-2020), Unregistered (2)

13. #966 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,168
    Къде го гледаш това начисляване?
    Аз в профила си виждам последно за март месец?

14. The Following 5 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

alba (07-10-2020), Unregistered (4)

15. #967 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    8,592
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Къде го гледаш това начисляване?
    Аз в профила си виждам последно за март месец?
    Нали излиза във форума някаква нова функция "top messages" от скоро време? Дето се оплакваха отделни потребители, че им пречело и се чудеха как да го махнат. На мене обаче не ми пречи и си го оставих. Там случайно си мернах стари коментари и под аватара ми имаше някаква сума натрупан бонус. Помня числа доста добре. Днес случайно забелязах, че сумата се е променила. Беше лесно да си сметна колко ще ми е бонуса. Сега като дойде се оказа точно до цент.

16. The Following 3 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Spekulanta (07-10-2020), Unregistered (1), Zagorka (07-10-2020)

+ Reply to Thread
Page 97 of 97 FirstFirst ... 47 87 95 96 97

Subscribed to this thead: 3

Tags for this Thread