+ Reply to Thread
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 113

Thread: Въпроси за бонусите (2)

1. #21 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    20,066
    Колеги и админи,я да питам една работа която не ми се е налагало да правя,но мисля че може да се наложи.Та когато бонусарката е на минус ,но не е фалирала и няма колец,и искам новия бонус в нова сметка начисто,старата имам ли право да я търгувам и при какви условия та да не се сметне, че си хеджирам сделки,или правя разни други номера?

2. The Following User Says Thank You to hanuman For This Useful Post:

kypa (11-16-2019)

3. #22 Collapse Post
    Orion is online now
    Администратор
    Mengintai

Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion's Avatar
    Thanks
    500
    Можеш да търгуваш и по двете сметки, но не трябва да отваряш насрещни позиции. Т.е. един и същи инструмент в различни посоки. Две противоположни позиции с инструменти, които са в силна корелация, също може да се счете за хеджиране!

4. The Following 2 Users Say Thank You to Orion For This Useful Post:

hanuman (11-16-2019), kypa (11-16-2019)

5. #23 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    20,066
    Quote Originally Posted by Orion View Post
    Можеш да търгуваш и по двете сметки, но не трябва да отваряш насрещни позиции. Т.е. един и същи инструмент в различни посоки. Две противоположни позиции с инструменти, които са в силна корелация, също може да се счете за хеджиране!
    Благодаря,добре е да го знам, че досега при минус влизам на макс и или фалирвам или избивам до следващия по-голям минус.

6. The Following 2 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

kypa (11-16-2019), Spekulanta (11-16-2019)

7. #24 Collapse Post
    Orion is online now
    Администратор
    Mengintai

Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion е радост за учите Orion's Avatar
    Thanks
    500
    Влизането ол-ин също може да доведе до блокиране на сметка. Марджина трябва да е винаги над 100% при левъридж 1 към 100!

8. The Following 3 Users Say Thank You to Orion For This Useful Post:

hanuman (11-16-2019), kypa (11-16-2019), lyubo (11-16-2019)

9. #25 Collapse Post
    GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    7,766
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    Ех че хубаво и удобно го направиха , както преди
    Да откачиш една бонус сметка и да прикачиш нова бонус сметка към форума
    Верификацията става мигновенно . абе красота
    От доста време не съм прикачвал сметка, та имам и аз въпрос. Понеже сегашната ми сметка е към американския сървър, мога ли да я откача. И да отворя нова сметка, но към европейския сървър. И съответно да ги свържа една друга. От европейския сървър по лесно ли е тегленето. Е ли възможна такава схема.

10. The Following 2 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

11. #26 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    188,787
    Бат Жоре, недей на европейския, че е много натоварен. Азиатските и хамириканските са най-добре, след тях великият британски сървър. Европейският е най-зле.
    Имена, адрес и тилихон трябва да съвпадат до последната буква/цифра/точка/запетайка.
    https://forum.bg/showthread.php?403-...ll=1#post27596
    Тамъ де пише "този линк" с червено.
    Иначе може да те пренасочи към инстафорекс.еу, което не бива да се случва.
    stonks

12. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

GeorgiRR (11-16-2019), Orion (11-16-2019), Spekulanta (11-16-2019)

13. #27 Collapse Post
    Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Accrued Payments
    9,293.92 USD
    Thanks
    21,862
    На мен бонусната сметка ми е към американския сървър
    Но имам една реална сметка тя е към европейския сървър
    Към тази не бонусната , тегленето става по бързо
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

14. The Following 2 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

GeorgiRR (11-16-2019), kypa (11-16-2019)

15. #28 Collapse Post
    GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Accrued Payments
    20,215.95 USD
    Thanks
    7,766
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Бат Жоре, недей на европейския, че е много натоварен. Азиатските и хамириканските са най-добре, след тях великият британски сървър. Европейският е най-зле.
    Имена, адрес и тилихон трябва да съвпадат до последната буква/цифра/точка/запетайка.
    https://forum.bg/showthread.php?403-...ll=1#post27596
    Тамъ де пише "този линк" с червено.
    Иначе може да те пренасочи към инстафорекс.еу, което не бива да се случва.
    Ъ-хъ! Мен идеята ми бе, щот хЪмериканския сървър е извън европейските регулации и от там да идва тегавото теглене. А инак, обикновена, реална сметка дали мога да я свържа с бонусарката и да прехвърлям мънгизи от едната в другата. Не съм правил подобни гимнастики и ми е интересно ако някой има опит.

16. The Following User Says Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

kypa (11-16-2019)

17. #29 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    25,360
    Quote Originally Posted by Spekulanta View Post
    На мен бонусната сметка ми е към американския сървър
    Но имам една реална сметка тя е към европейския сървър
    Към тази не бонусната , тегленето става по бързо
    По-бързо става не щото е на друг сървър, а щото не е бонусарка. Все пак на бонусарката инстата е донор, а на реалната -ти, а донорите трябва да се уважават.

18. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

kypa (11-16-2019), lyubo (11-17-2019)

19. #30 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    25,360
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    Ъ-хъ! Мен идеята ми бе, щот хЪмериканския сървър е извън европейските регулации и от там да идва тегавото теглене. А инак, обикновена, реална сметка дали мога да я свържа с бонусарката и да прехвърлям мънгизи от едната в другата. Не съм правил подобни гимнастики и ми е интересно ако някой има опит.
    Да свържеш реална сметка с бонусарката не е много умна идея.
    Между другото можеш да прехвърляш между сметки и без да са свързани, включително и към сметка, която не е твоя - примерно моята или на някой друг

20. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

+ Reply to Thread
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Subscribed to this thead: 3