+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15
    renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    300
    Ако съумееш да качиш качествени и полупителни видеа на английски език. И Прогнозите и анализите са ти поне 70 - 80 % печеливши мисля лайковете и последователите бързо ще дойдат. На български език едва ли един канал би имал голям успех. Поне така мисля.

2. The Following 2 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

hanuman (11-12-2019), kypa (11-12-2019)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,881
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Кой ти е канала?
    Казваш от "личен опит"... по което разбирам че имаш канал. Така ли е?
    На български колко абонати си мислиш че можеш да събереш и за какви пари говорим... печели се повечето от реклами Имам предвид когато ти възложат да направиш реклама на някакъв продукт Иначе от последователи не е много за български Стандарт
    Имах канал, някъде 7-8 години го експлоатирах и преди три години получих такава оферта да го продам, че не можах да откажа. Сумата която получих беше достатъчно голяма за да си струва продажбата. И най-интересното е, че тези дето го купиха, го купиха за да го затворят, защо им пречел на техния бизнес, което на мен не ми пречи де, за мен беше бизнес и аз моето си го взех.
    Въобще не беше за форекс канала, ама то в общи линии няма значение на каква тема ти е канала де.

4. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,535
    Quote Originally Posted by hanuman View Post
    Няма ли някаква грешка тука 4000 часа на година раздели го за ден и виж че са над 10часа видеа на ден .не съм виждал такъв канал ни български ни чуждестранен.Или аз нещо не съм разбрал поста ти.
    За видео часа става дума. Например при 1000 абоната и 1 видео от 4 минути, ако всеки го изгледа от начало до край, ето ти ги 4 000 видео часа. Не са толкова непосилни критериите.
    Обаче при такива малки параметри се печелят само някакви центове.

6. The Following 2 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,881
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Много се отдалечавате от темата! От тубата доходи от подобна дейност в България няма как да се изкарват, тъй като едно от изискванията е да имате над 4000 часа видеа за последните 12 месеца, освен 1000-та абоната, които все от някъде ще дойдат, но по критерий часове трябва да се правят много обширни видеа с анализи.
    Малко не си ги разбрал условията - за 1000-та абоната си прав, ама 4000 часа не са видео, а 4000 часа гледания трябва да имаш за последните 12 месеца, а това може да стане и с десетина пет минутни клипа, стига да имаш фенове
    Когато аз се занимавах с тубата условията бяха значително по-облекчени, но сега е така

8. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,881
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    За видео часа става дума. Например при 1000 абоната и 1 видео от 4 минути, ако всеки го изгледа от начало до край, ето ти ги 4 000 видео часа. Не са толкова непосилни критериите.
    Обаче при такива малки параметри се печелят само някакви центове.
    4000 видео минути ще имаш при тези параметри, а не 4000 часа.
    За самото гледане гугъл не плаща нищо. Плаща се за рекламите дето пускат заедно с видеото и ако си в добра ниша печалбите хич даже не са центове.

10. The Following User Says Thank You to minkov For This Useful Post:

kypa (11-12-2019)

+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2