+ Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    298

ЗА или Против "Стратегията за детето"

Побликувам тази тема във връзка с нашумели в последно време закон "Стратегията за детето". Казват че от 01.01.20 г. Закона влиза в сила в нашата мила родина. Как мислите, дали политиците искат наистина да защитят нашите деца или това поредната стъпка към пълното унищожение на България и българския народ.

2. The Following User Says Thank You to renito5 For This Useful Post:

kypa (11-09-2019)

gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,446.80 USD
    Thanks
    1,885
    Quote Originally Posted by renito5 View Post
    Побликувам тази тема във връзка с нашумели в последно време закон "Стратегията за детето". Казват че от 01.01.20 г. Закона влиза в сила в нашата мила родина. Как мислите, дали политиците искат наистина да защитят нашите деца или това поредната стъпка към пълното унищожение на България и българския народ.
    Защита? Пълни глупости Искат по-лесно да ги продават на норвежки гей двойки

ПП Не знам що за скудоумен мозък би повярвал на подобна глупост. Или пък на конспиративната теория, че всички искат да унищожат Булгаристан.
    btw пише се пУбликувам ( от публика )

4. The Following 3 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

kypa (11-09-2019), Novak (11-08-2019), renito5 (11-08-2019)

renito5 is offline
    Не е зададено настроение

renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    298
    Самата аз има две малки деца. Преди няколко дни ми беше казано от учителката в децата градина на голямата ми дъщеря, че НПО-тата свързани с тази програма имат право да влязат в учебното заведение да вземат дъщеря ми без да дължат нимумо никакво обясните. Тоест ако аз се скара с някой съсед и той от злоба пусне фалшив сигнал до социалните, никой не е длъжен да ме уведоми а, дететд ми може да се озове в приемно семейство . Това предвижда част от закона който влиза в сила от 01.01.2020.Когато чух това нещо буквално и паднах в ужаш.

6. The Following User Says Thank You to renito5 For This Useful Post:

kypa (11-09-2019)

gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    3,446.80 USD
    Thanks
    1,885
    Quote Originally Posted by renito5 View Post
    Самата аз има две малки деца. Преди няколко дни ми беше казано от учителката в децата градина на голямата ми дъщеря, че НПО-тата свързани с тази програма имат право да влязат в учебното заведение да вземат дъщеря ми без да дължат нимумо никакво обясните. Тоест ако аз се скара с някой съсед и той от злоба пусне фалшив сигнал до социалните, никой не е длъжен да ме уведоми а, дететд ми може да се озове в приемно семейство . Това предвижда част от закона който влиза в сила от 01.01.2020.Когато чух това нещо буквално и паднах в ужаш.
    Ти да видиш А не е ли по-добре да прочетеш сама стратегията, вместо да вярваш на агенция 'Една тьотка каза...'.

8. The Following 4 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

GeorgiRR (11-08-2019), kypa (11-09-2019), Novak (11-08-2019), renito5 (11-08-2019)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,636
    Както е казал един мъдрец: Народ с толкова много слабоумници не може да бъде унищожен!
    Най-същественото от всичко казано за тази стратегия е, че тя просто не съществува. Вярно, имало е някакъв проект, който обаче въобще не е приет и никога няма да влезе в сила.
    Да вярваш че ще се вземат деца от пътя/детската градина или от където и да е другаде от НПО-та е наистина върха на слабоумието.
    Даже едно време турците като са събирали кръвен данък са давали някакъв избор на населението по нашите територии, а това е било 16-17 век.

10. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

gambletrade (11-08-2019), GeorgiRR (11-08-2019), kypa (11-09-2019), renito5 (11-08-2019)

renito5 is offline
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    298
    Ами честно казано вярвам, като гледам какви пари са крадат отново по Евро програми относно децата настаняване в приемни семейства. Като знам и новите закони в детските градини относно отсъствията на децата, как се спират детски, помощи и майчинство и като знам как се държат социалните когато става въпрос за изземане на деца, вярвам във всичко. Лично аз не съм имала сблъсък с тях, но ако детето ти отсъства два дни от детската градина и не предоставите медицинска бележка, 8 човека се активират за да проверят случая с това дете... Така че да вярвам...

12. The Following 2 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

GeorgiRR (11-08-2019), kypa (11-09-2019)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,636
    Основния проблем на БГ мамите е, че по някаква причина са си въобразили, че собствените им деца представляват някаква ценност за останалите хора.
    Според мен могат да бъдат спокойни - освен за самите тях и някои много близки техни роднини техните безценни творения не предизвикват интерес у никой друг

14. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

gambletrade (11-08-2019), GeorgiRR (11-08-2019), kypa (11-09-2019), Novak (11-08-2019)

GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    18,109.03 USD
    Thanks
    4,354
    Трябва да има стратегия за детето. Виждал съм просякини, дето в най големия студ зимата, клекнали на централна улица да просят. А в ръцете им едно навярно упоено дете, гледа безизразно и никаква реакция от него. Дете на неговата възраст постоянно ще скача, ще иска да играе, а това гледа като зомбирано. На такива децата им веднага трябва да бъдат отнемани. Тя го превръща в инвалид още от пеленаче.
    Така че трябва да има една разумна стратегия, която да защитава децата от точно такива "майки"!!!!!!

16. The Following User Says Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

kypa (11-09-2019)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,613.53 USD
    Thanks
    8,852
    Аз не знам дали точно майките са виновни а не тези които им обират парите" зад" тях.

18. The Following 7 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

kypa (11-09-2019), renito5 (11-08-2019), Unregistered (5)

renito5 is offline
    Не е зададено настроение

Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    298
    Ако някой е имал за цел такива децата да бъдат иззимани щеше да го направи одавна. Лично аз съм виждала дете отнето уж от майка алкохоличка, дадена в приемно семейство, а "лялята" както наричаше то с 1000 - те лева заплата пишеше бира в 12 на обяд. Тя усърдно се хвалеше как взима 1000 лв заплата, води се на трудов договор и ако иска може да работи без парите да и бъдат спирални от държавата. Хайде сега да видим колко майки на 7 годишни деца в имат 1000 лв заплата от държавата за това че полагат грижи за тях???? Нещо логиката ми бяга

20. The Following User Says Thank You to renito5 For This Useful Post:

kypa (11-09-2019)

+ Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast