+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    298

Моята печеливша стратегия за търговия

Публикувам моята печеливша стратегия супер простичка и е подходяща за начинаещи. Аз съм доволна само да вметна че още първия ден когато я и пробвах резултата ми беше + 300 %при висока волативност на пазара. За съжаление не винаги се придържам към нея и така идват и отрицателните резултати. Ще се радвам ако ви допадне и ако намерите подобрения по нея, споделяйте.
    Поставям линк към нея. ХАЙДЕ ДА ЗАПОЧНЕМ ДА ПЕЧЕЛИМ НАИСТИНА ОТ ФОРЕКСА.

https://youtu.be/kFVm-qnCjsQ

2. The Following 8 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

hanuman (11-07-2019), kypa (11-07-2019), Unregistered (6)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,636
    Направих си труда да го изгледам цялото.
    Нямам мнение за стратегията, ама някои от обясненията са впечатляващо уместни
    Например: Някъде по средата на видеото един младеж обяснява как трябва да преместим стопа на плюс и чакаме цената да върне, че да се затвори позицията. Това не е много умно, ама като така е рекъл майстора...

4. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

hanuman (11-07-2019), kypa (11-07-2019), Spekulanta (11-07-2019), Unregistered (1)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,636
    Утре ако нямам много работа ще му направя един бактест на това да видим колко е умно в исторически план.

6. The Following 3 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

hanuman (11-07-2019), kypa (11-07-2019), renito5 (11-08-2019)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,248
    Интересно че входа по стохастика е при преминаването му над 70 ни под 30 което вече е към зоната за свръхпокупки и свръхпродажби,виждал съм и други системи на тоя принцип, но не съм ги ползвал никога.Предполагам че е за по голяма сигурност на входа.

8. The Following User Says Thank You to hanuman For This Useful Post:

kypa (11-07-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    28,278.12 USD
    Thanks
    169,256
    Стохастик ако задържи екстремни стойности за повече от 5-6 периода може да потвърди тренд, ама да се влиза при достигане е общо взето харакири на акаунда. То се вижда и на сделките дето показват - освен първия вход всичко друго е купуване на върхвое и продаване на дъна. От Варчев по принцип друго не може и да се очаква де, ама това друга тема.
    Хубавото на системата е, че лесно може да се опише в кодец и да се види колко точно не става.
    stonks

10. The Following 4 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

GeorgiRR (11-08-2019), hanuman (11-08-2019), Unregistered (2)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,248
    Не бързайте да я определяте като неставаща,все пак стохастика е доста бърз индик и свръхнивата му идват много скоро,често преди сигнали от други индици,пък и ако само това е кусура може да се тества и със стандартния вход на стохастика.Пък и е добре теста да не е на денонощен режим ,а да се пусне за работните часове като се избегнат нощните,рано сутрешните ,обедните и след 18.30часове.

12. The Following 2 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

GeorgiRR (11-08-2019), kypa (11-08-2019)

renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    298
    За мен е ок тази система. Добавих и още един индикатор с който работя от години, а входа си го определям аз, но има какво да се научи. Когато влезе новия бонус, всеки ден ще търгувам по този начин и ще публикувам резултатите. На всички които пишете негативни мнения, все пак ако не сте я пробвал е малко неправилно от ваша страна.

14. The Following 3 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

GeorgiRR (11-08-2019), hanuman (11-08-2019), kypa (11-08-2019)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,613.53 USD
    Thanks
    8,852
    Ренито, чакай и ти сега...не се засягай.
    Нали затова сме тук, за да я изкоментираме. Всеки има различно виждане за пазара...
    Щом работи при теб и ти допада - идеално.
    Другите гледат за себе си, дали им пасва на темперамента.
    На мен при първо четене не ми взе вниманието, което не означава че когато съм на кеф няма да се опитам да им изгледам цялото видео.

16. The Following 7 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

GeorgiRR (11-08-2019), hanuman (11-08-2019), kypa (11-08-2019), Unregistered (4)

GeorgiRR is offline
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    18,109.03 USD
    Thanks
    4,354
    Значи стохастика, от бая време съм го отписал. Предпочитам демаркета.

18. The Following 3 Users Say Thank You to GeorgiRR For This Useful Post:

hanuman (11-08-2019), kypa (11-08-2019), Spekulanta (11-08-2019)

Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    7,984.26 USD
    Thanks
    17,677
    На мен пък въобще не ми допада тази стратегия за търговия .
    На пърово място че се търгува на малки графики
    А на малките графики вероятноста от фалшив сигнал е голяма
    Часовата графика не ща и на сън да я гледам вече
    (4-ри часова , дневна и седмична ) това са ми любимите графики
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

20. The Following 3 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

batDancho (11-08-2019), hanuman (11-08-2019), kypa (11-08-2019)

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast