+ Reply to Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Брокери с търговски сметки с Iban гаранция?

1. #1 Collapse Post
    sailorbg is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

sailorbg скоро ще бъде известен sailorbg скоро ще бъде известен sailorbg's Avatar
    Accrued Payments
    58.80 USD
    Thanks
    2

Брокери с търговски сметки с Iban гаранция?

имате ли информация за брокери които отварят сметки за търговия с iban номера и позволяващи директни преноси (вх/изх) на средсва по тези сметки?
    Безплатни сигнали в Zulutrade.
    https://bg.zulutrade.com/trader/302915

2. The Following 2 Users Say Thank You to sailorbg For This Useful Post:

kypa (09-25-2019), minkov (09-25-2019)

3. #2 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    2,759
    Dukaskopy имат подобна услуга. Не знам някой да дава ибан номера на търговски сметки. Специално дукас използват банковата сметка като гаранция. И една дреболийка още. Става дума за сметки над 100к в зелено.
    Last edited by gambletrade; 09-25-2019 at 09:07 AM.

4. The Following 4 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

kypa (09-25-2019), minkov (04-10-2020), Unregistered (2)

5. #3 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    189,166
    Те и преводите няма да са кой знае колко директни - бамковите транзакции все още подлежат на ръчно одобрение в бамката получател. В някои от крипто борсите процедират по подобен начин, ама има други особености разни поразни.
    stonks

6. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

gambletrade (09-25-2019), minkov (09-25-2019)

7. #4 Collapse Post
    sailorbg is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

sailorbg скоро ще бъде известен sailorbg скоро ще бъде известен sailorbg's Avatar
    Accrued Payments
    58.80 USD
    Thanks
    2
    Сетих се за тази тема. Та да я прЕтопля малко. Правилно колегата ме е насочил към Дукас. Там вече няма 100 К ограничения.
    Оказа се, че в Швейцария (може би не само) брокитата са длъжни да съхраняват средствата на потребителите в отделни сметки. Така се получават брокита като ДУКАС и Швисскуот които са същевременно регистрирани като банки. Те раздават директно ИБАН за всяка една отворена търговска сметка. Плюс това тези сметки са защитени до 100 К франка.
    НАПРАВО ми се прииска да съм Швейцарец.

8. The Following 2 Users Say Thank You to sailorbg For This Useful Post:

Unregistered (1), Zagorka (04-10-2020)

9. #5 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    489
    Quote Originally Posted by sailorbg View Post
    Сетих се за тази тема. Та да я прЕтопля малко. Правилно колегата ме е насочил към Дукас. Там вече няма 100 К ограничения.
    Оказа се, че в Швейцария (може би не само) брокитата са длъжни да съхраняват средствата на потребителите в отделни сметки. Така се получават брокита като ДУКАС и Швисскуот които са същевременно регистрирани като банки. Те раздават директно ИБАН за всяка една отворена търговска сметка. Плюс това тези сметки са защитени до 100 К франка.
    НАПРАВО ми се прииска да съм Швейцарец.
    Всички финансови институции са длъжни, брокери и онлайн разплащателни системи. Сегрегирани сметки повечето брокери предлагат, трябва да се пита. Но много пари искат за минимален депозит, над 100К, че и нагоре.

10. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

minkov (04-10-2020)

11. #6 Collapse Post
    sailorbg is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    58.80 USD
    Thanks
    2
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Всички финансови институции са длъжни, брокери и онлайн разплащателни системи. Сегрегирани сметки повечето брокери предлагат, трябва да се пита. Но много пари искат за минимален депозит, над 100К, че и нагоре.
    Много правилно съм написал, че и двата Швейцарски брокера/банки нямат мин. лимит от 100 К, но вие си знаете своето...
    ДУКАС дори са направили и приложение за телефон от което може да се правят сделки.

12. The Following 4 Users Say Thank You to sailorbg For This Useful Post:

Unregistered (4)

13. #7 Collapse Post
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    2,759
    Много правилно съм написал, че и двата Швейцарски брокера/банки нямат мин. лимит от 100 К, но вие си знаете своето...
    ДУКАС дори са направили и приложение за телефон от което може да се правят сделки.
    Чукча писатель, чукча не читатель Те ти тука. Минимуми няма, ама за банковите гаранции шваицарите си искат 100к ;/табличката гледай/

https://www.dukascopy.com/swiss/engl...accounts/link/

И не. Не раздават айбани на всеки регистриран, както и никой брокер никъде по света Клиентските средства /ако не са с банкова гаранция естествено/ седят в едно нещо няречено segregated account или по народному кюпова сметка. Демек в брокерската сметка има подсметки за всеки клиент на брокера.

ПП Що за животно е туй ИБАН гаранцията?

14. The Following 4 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

Emil Enchev (04-10-2020), minkov (04-10-2020), Unregistered (2)

15. #8 Collapse Post
    sailorbg is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    58.80 USD
    Thanks
    2
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Чукча писатель, чукча не читатель Те ти тука. Минимуми няма, ама за банковите гаранции шваицарите си искат 100к ;/табличката гледай/

https://www.dukascopy.com/swiss/engl...accounts/link/

И не. Не раздават айбани на всеки регистриран, както и никой брокер никъде по света Клиентските средства /ако не са с банкова гаранция естествено/ седят в едно нещо няречено segregated account или по народному кюпова сметка. Демек в брокерската сметка има подсметки за всеки клиент на брокера.

ПП Що за животно е туй ИБАН гаранцията?
    Не съм говорил за банк. гаранции. Не зная защо измествате темата, сигурно си имате виждане като на Чукча.
    Регистрирайте се с приложението на Дукас и ще си получите Швейцарски ИБАН на телефона и на УЕБ страницата. Можете да си проверите ИБАН-а за коректност от няколко известни сайта... Възможно е да са организирани както сте написал. Не съм превил подобен анализ и не мога да твърдя това със сигурност. Това не пречи ИБАна да си е валиден и да се ползва.
    Ако желаете помощ за това мога да ви съдействам. При Регистрацията използвайте моят реф. код. PVB-VDL и ще получите освен ИБАН и бонус по новооткритата си сметка. ДУКАС се промени доста за една година. Въведоха и Крипто и МТ4. Това не пречи.

16. The Following User Says Thank You to sailorbg For This Useful Post:

Unregistered (1)

17. #9 Collapse Post
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    2,759
    Не съм говорил за банк. гаранции. Не зная защо измествате темата, сигурно си имате виждане като на Чукча.
    Регистрирайте се с приложението на Дукас и ще си получите Швейцарски ИБАН на телефона и на УЕБ страницата. Можете да си проверите ИБАН-а за коректност от няколко известни сайта... Възможно е да са организирани както сте написал. Не съм превил подобен анализ и не мога да твърдя това със сигурност. Това не пречи ИБАна да си е валиден и да се ползва.
    Ако желаете помощ за това мога да ви съдействам. При Регистрацията използвайте моят реф. код. PVB-VDL и ще получите освен ИБАН и бонус по новооткритата си сметка. ДУКАС се промени доста за една година. Въведоха и Крипто и МТ4. Това не пречи.
    А може би Вие желаете помощ от мен? Имам сметка в Дукас от 2010-а Не ги ползвам поради ред причини, ама ако е да изкараТЕ 10-15 ойро мога пак да се регистрирам с Вашия реферал Обаче... как бихте ми помогнал и съдействал ако не сте правил подробен анализ и не можете да твърдите това със сигурност

18. The Following 2 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

Unregistered (2)

19. Daria
  20. #10 Collapse Post
    sailorbg is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    58.80 USD
    Thanks
    2
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    А може би Вие желаете помощ от мен? Имам сметка в Дукас от 2010-а Не ги ползвам поради ред причини, ама ако е да изкараТЕ 10-15 ойро мога пак да се регистрирам с Вашия реферал Обаче... как бихте ми помогнал и съдействал ако не сте правил подробен анализ и не можете да твърдите това със сигурност
    Със сигурност през 2010 г. са имали други условия. Не съм запознат а и не ми е нужно да познавам историята на банката, макар, че четох доста преди да си отворя сметка там.
    Мога да ви съдействам с регистрационният процес например. До сега не съм помагал на никого, но моята регистрация е от 2020 и явно имам по-пресен спомен от вас. Приложението е направено така, че да можем да си помагаме един на друг. Има вмъкнат и елемент на соц. мрежа. Пробвайте. Интересно е. Не зная до колко успях да събудя любопитството ви с моите писания. Лека нощ.

21. The Following 2 Users Say Thank You to sailorbg For This Useful Post:

Unregistered (2)

+ Reply to Thread