+ Reply to Thread
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9
Results 81 to 84 of 84
    borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,404.60 USD
    Thanks
    35,388
    Аз мисля ,че акаунт от 10К не е никак малък. Но няма как да стане с 200- 300 $ за няколко месеца да станете милионери ако теглите
    Аз започнах първо с 300$ - к.р 1:100 ,за няколко дни ги направих близо 1000 ,но.......... ги изгубих
    Вкараха 3000,това преди 10 г. .
    От тогава не съм захранвала ,но 4 г .Не теглеха и цент .
    Сега имам правило : всичко над ХХХХХ го тегля .,но основният капитал не се пипа .
    Но болшинството от нас гледат да изтеглят ,било от нужда ,било от страх .Това е голямата грешка според мен

2. The Following 6 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

batDancho (12-01-2019), hanuman (11-30-2019), lyubo (12-01-2019), Spekulanta (12-01-2019), Unregistered (2)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,881
    Quote Originally Posted by borkooo_pz View Post
    Аз мисля ,че акаунт от 10К не е никак малък. Но няма как да стане с 200- 300 $ за няколко месеца да станете милионери ако теглите
    Аз започнах първо с 300$ - к.р 1:100 ,за няколко дни ги направих близо 1000 ,но.......... ги изгубих
    Вкараха 3000,това преди 10 г. .
    От тогава не съм захранвала ,но 4 г .Не теглеха и цент .
    Сега имам правило : всичко над ХХХХХ го тегля .,но основният капитал не се пипа .
    Но болшинството от нас гледат да изтеглят ,било от нужда ,било от страх .Това е голямата грешка според мен
    Чак пък да е грешка тегленето - едва ки.
    То ако трейдваш а не теглиш какъв е смисъла?
    Въпрос на цели - едни теглят над ХХХХХ, други над ХХХХ, трети над ХХХ и т. н. Аз лично съм от тези дето теглат всичко над ХХХХ в акаунта, ама не мисля че е лошо да се тегли и от ХХХ акаунт
    То като цяло и за парите така - за някои 10К са сериозни пари, за други и милион е дребна сума. Въпрос на мащаби.

4. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

hanuman (11-30-2019), lyubo (12-01-2019), Unregistered (2)

alba is online now
    Стажант
    Не е зададено настроение

alba скоро ще бъде известен alba скоро ще бъде известен alba's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    179
    Също мисля, че тегленето на печалби е съвсем нормално действие. Защо да е грешка? Всеки търгува с идеята да печели от форекса, а после печалбата си я намисля за какво да я изхарчи. Най-голямата тръпка е като се гласиш да си купиш нещо. То ако това го няма за какво да се трепем за тия пари? Само да ги гледаме на монитора ли?

6. The Following 8 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Unregistered (8)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,613.53 USD
    Thanks
    8,927
    Всичко хубаво..
    ама това дето от триста стават хиляда за няколко дена с ливъридж 1 :100... май ни хващате за канарчета

8. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

Unregistered (3)

+ Reply to Thread
Page 9 of 9 FirstFirst ... 7 8 9