+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 40 of 40
    emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,976.35 USD
    Thanks
    3,089
    Quote Originally Posted by maraike6 View Post
    За съжаление когато имаме рейндж трудно се вижда коя посока е доминираща, а когато имаме тренд можем и без такива индикатори да забележим накъде духа вятъра.
    Да, но идеята на тея индикатори е не само да показва тренда, а и кога и от кое ниво можем да влезем по тренда след корекция на движението.

2. The Following 6 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

hanuman (09-29-2019), jssj (10-27-2019), maraike6 (09-29-2019), Unregistered (3)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,196
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    при хубав тренд среднопълзящите работят доста добре, но има ли рейндж не ми харесват много много, та даже ми пречат понякога.
    е те това е то,важно е да се разпознае има ли тренд ,няма ли,после посоката му,и чак след това входа.на дневна може да свърши работа някой индик като adx,но на малките графики по-скоро бих разчитал на периодите на активност на двойките,т.е.на сесиите.

4. The Following 3 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

emoyambol (09-29-2019), jssj (10-27-2019), Unregistered (1)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,635
    Той всъщност основния проблем на трейдинга въобще не в това да се идентифицира тренда, щото докато чакаш да го идентифицираш на дневна, той вече започва да обръща.
    Проблемът е да се намери начин да се идентифицира зараждането на тренда - е тогава ще се кяри най-много

6. The Following 7 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Emil Enchev (09-29-2019), emoyambol (09-29-2019), hanuman (09-29-2019), jssj (10-27-2019), maraike6 (09-29-2019), Unregistered (2)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,196
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Той всъщност основния проблем на трейдинга въобще не в това да се идентифицира тренда, щото докато чакаш да го идентифицираш на дневна, той вече започва да обръща.
    Проблемът е да се намери начин да се идентифицира зараждането на тренда - е тогава ще се кяри най-много
    Това е за майстори,пък аз като по лентяй си го търся на дневна ,че и на седмична,пък колко даде.и не по малко важно когато даде,затова и гледам когато съм на седмична да се съобразявам със суапа ,не че много ще спечеля от него,ама пък като е срещу мен много яде.

8. The Following 4 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

emoyambol (09-29-2019), jssj (10-27-2019), maraike6 (09-29-2019), Unregistered (1)

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    9,976.35 USD
    Thanks
    3,089
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Аз лично ги усещам доста нещата на големите графики, проблема е че не знам в кой ден ще тръгне движението. Там се иска и много чакане, трудно е да се нацели перфектното ниво за вход, но ако можеш да си позволиш едни 100 пипса стоп мисля, че си заслужава да чакаш за 300 пипса поне.

10. The Following 7 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

hanuman (09-29-2019), jssj (10-27-2019), maraike6 (09-29-2019), Unregistered (4)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,196
    Знам че има много стратегии със средни,но ето една която разглеждам напоследък.5 и 10 ема се пресичат нагоре и на АДХ28 +Д пресича нагоре -Д,това за покупка, за продажба обратно, търгува се на Кабел и евро/долар на дневна и на 4 часа .На двата периода се взимат сигналите като на дневна таргета е 200 на еврака и 250 на кабела, а стопа под/над сигналния бар,а на 4 часа стопа е по ЕМА10 и таргета 40-70 пипса .Предполагам че става и за другите двойки,но така беше дадена за евро и за кабел.

12. The Following 3 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

jssj (10-27-2019), minkov (10-27-2019), Unregistered (1)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,613.53 USD
    Thanks
    8,845
    Четох ти стратегията обаче тия две 20 еvraca target и250 нещо не ми се изясни, при какъв обем това или искаш да кажеш 250 пипса?

14. The Following 7 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

hanuman (10-27-2019), jssj (10-27-2019), minkov (10-27-2019), Unregistered (4)

prodi is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,602.49 USD
    Thanks
    2,368
    Привет на всинца Ви!
    За различните фреймове ползвам различни плъзгащи средни, някои са ми любими
    и винаги е различно
    Trust Me, I'm an "Engineer"

16. The Following 3 Users Say Thank You to prodi For This Useful Post:

hanuman (10-27-2019), jssj (10-27-2019), minkov (10-27-2019)

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,196
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Четох ти стратегията обаче тия две 20 еvraca target и250 нещо не ми се изясни, при какъв обем това или искаш да кажеш 250 пипса?
    200 пипса таргет на еврака и 250 на кабела когато сигналите са по дневна графика.Сори,че не съм бил достатъчно точен в изказа.Стратегията е срещнах скоро нямам опит в нея ,както казах в предния пост разглеждам я напоследък.

18. The Following 2 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

Fafa (10-27-2019), jssj (10-27-2019)

19. Forex Portal
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,613.53 USD
    Thanks
    8,845
    Гледай я...проследи какво се случва и после ако искаш - кажи и на нас...че не ми се шарят графиките с други...аз ползвам три sma. По-напред в темата съм ги казала кои са.

21. The Following 5 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

hanuman (10-27-2019), jssj (10-27-2019), prodi (10-27-2019), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4

Tags for this Thread