Closed Thread
Page 1 of 48 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 474

Thread: Разплащателни системи

pifa4o is offline
    Форекс гуру
    Jahat

pifa4o има невероятно излъчване pifa4o има невероятно излъчване pifa4o има невероятно излъчване pifa4o's Avatar
    Натрупан бонус
    1,202.92 USD
    Thanks
    106

Разплащателни системи

Тук да споделиме опита си при регистрация и най-важното при верификация в разплащателни системи като PayPal , AlertPay,Moneybookers и други кой каквито се сети.
    Thanks  

2. The Following User Says Thank You to pifa4o For This Useful Post:

Emil Enchev (11-22-2012)

GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    18,109.03 USD
    Thanks
    4,549
    От Moneybookers съм доволен. Ползувал съм го доста пъти. И си е една надеждна виртуална банка. PayPal рядко съм ползувал, и не мога да кажа нищо. Даже в момента имам няколко долара там. Имат нещо като неснижаем остатък 10 долара. И така си стоят от години. Някога съм ползувал инцидентно Webmoney. Но сега не мога да кажа нищо. AlertPay не съм ползувал.
    Thanks  

stoev
    Гост
    Не е зададено настроение

stoev's Avatar
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    От Moneybookers съм доволен. Ползувал съм го доста пъти. И си е една надеждна виртуална банка. PayPal рядко съм ползувал, и не мога да кажа нищо. Даже в момента имам няколко долара там. Имат нещо като неснижаем остатък 10 долара. И така си стоят от години. Някога съм ползувал инцидентно Webmoney. Но сега не мога да кажа нищо. AlertPay не съм ползувал.
    в Пейпал , няма такива остатъци , всичко можеш да си дръпнеш или похарчиш , редовно си пазарувам онлайн с тях и всичко е наред

ПП. Alertpay вече за казва Payza
    Thanks  

pifa4o is offline
    Форекс гуру
    Jahat

pifa4o има невероятно излъчване pifa4o има невероятно излъчване pifa4o има невероятно излъчване pifa4o's Avatar
    Натрупан бонус
    1,202.92 USD
    Thanks
    106
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    Я кажи някъкви тънкости за Верификация в MB има ли ? Щото чакам цяла седмица за вериф на банкова сметка ама не пращат нищо
    Thanks  

GGBG is offline
    Баннат
    Mabuk

GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG's Avatar
    Натрупан бонус
    9,437.23 USD
    Thanks
    9,083
    Quote Originally Posted by pifa4o View Post
    Я кажи някъкви тънкости за Верификация в MB има ли ? Щото чакам цяла седмица за вериф на банкова сметка ама не пращат нищо
    Трябаше да си пуснеш тяхна карта вместо да се занимаваш с банкови сметки, таксите се почти същите като на пайнера на инста картата
    Thanks  

GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR's Avatar
    Натрупан бонус
    18,109.03 USD
    Thanks
    4,549
    Нямам идея за какво говориш. Сигурно е нещо ново което са въвели.
    Thanks  

stoev
    Гост
    Не е зададено настроение

stoev's Avatar
    трябва да имаш някакви пари в картата , те дърпат 3-4 $ не съм сигурен колко бяха за верификация , след това на интернет банкирането ти изпращат един код който трябва да въведеш в МБ за верификация на картата. тези пари който дърпат ти остават в баланса не се губят
    грешка съм малко , в пейпал ти пращат код на интернет банкирането , а в мънито трябва да напишеш сумата в долари която са ти дръпнали

2.39$ са ми дръпнали- 3.82лв
    Last edited by stoev; 11-22-2012 at 12:20 PM.
    Thanks  

GGBG is offline
    Баннат
    Mabuk

GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG's Avatar
    Натрупан бонус
    9,437.23 USD
    Thanks
    9,083
    Quote Originally Posted by stoev View Post
    трябва да имаш някакви пари в картата , те дърпат 3-4 $ не съм сигурен колко бяха за верификация , след това на интернет банкирането ти изпращат един код който трябва да въведеш в МБ за верификация на картата. тези пари който дърпат ти остават в баланса не се губят

Те всички така процедират, или ти дърпат или ти пращат някви малки суми.
    Thanks  

daniwin is offline
    Централна банка
    Panas

daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin е отвъд представите daniwin's Avatar
    Натрупан бонус
    7,907.90 USD
    Thanks
    3,545

ползвам и трите разплащателни метода като само в Алерта нямам верификация за теглене и се налага да правя някои врътки с приятели
    иначе за мънито верификацията не е толкова трудна мисля че и друг път съм давал линк на това ръководсто от Играча
    http://www.igrach.com/Moneybookers.aspx
    Thanks  

GeorgiRR is online now
    Централна банка
    Bermuka tebal

Натрупан бонус
    18,109.03 USD
    Thanks
    4,549
    Quote Originally Posted by stoev View Post
    грешка съм малко , в пейпал ти пращат код на интернет банкирането , а в мънито трябва да напишеш сумата в долари която са ти дръпнали

2.39$ са ми дръпнали- 3.82лв
    В МВ дори не съм си вадил корта. Ползувал съм ги само за директен превод. От акаунт, директно към българска сметка. Или обратното. Но се замислям дали да не си извадя карта. И да не превеждам в наша банка. А директно да си пазарувам.
    Thanks  

Closed Thread
Page 1 of 48 1 2 3 11 ... LastLast