+ Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8
    VipDeposits is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

VipDeposits е недостатъчно известен VipDeposits's Avatar
    Натрупан бонус
    0.00 USD
    Thanks
    0

Skrill и Neteller заедно с VipDeposits за Forex Търговци

Поздрави! Ние сме програми за лоялност на платежната система VipDeposits, Skrill и NETELLER. Всеки ден помагаме да печелим пари и да не губим нито стотинка, както и време!

За да ги решите, отворете акаунт в Skrill или NETELLER - независими платежни системи! Ще получите следните предимства:
    възможността за незабавно и безплатно зареждане;
    надеждна защита на личните данни и конфиденциалност;
    работа с надеждни услуги (Skrill и NETELLER работят само с надеждни компании).

Какви са предимствата на VIP акаунта от VipDeposits?
    Първо, това е безплатно.
    Само като създадете акаунт в NETELLER, вие получавате ексклузивен статут на VIP Bronze PRO веднага след проверка (и ако е необходимо - VIP Silver при преференциални условия).
    След като се регистрирате в Skrill, достатъчно е да направите депозити на стойност три пъти по-малко от обикновените потребители - и VIP Silver в джоба си!

Все още не сте сигурни? Научете всички условия и цени в Skrill и NETELLER на уебсайта VipDeposits!

И така, за да получите най-добрите условия:
    създайте акаунт, използвайки тези връзки: Skrill / NETELLER. Но не правете депозити;
    Попълнете заявление за връзка с програмата за лоялност (Skrill / NETELLER);
    изчакайте писмо за потвърждение за свързване на акаунта с VipDeposits;
    за VIP статус следвайте инструкциите (Skrill / NETELLER).
    Чрез програмата за лоялност на VipDeposits можете да потвърдите акаунта си само за ден! Без „сиви схеми“, трудности и проблеми.
    Клиентите на VipDeposits използват услугите на отделна денонощна услуга за поддръжка, която ще помогне по всякакви проблеми в реално време.

2. The Following 2 Users Say Thank You to VipDeposits For This Useful Post:

Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Натрупан бонус
    16,518.23 USD
    Thanks
    6,397
    Здравейте,

Оптимистичен пост към бъдещи клиенти, но аз като бивш клиент на scrill - имам много забележки към него.
    - няма такива дървени курсове на превалутиране като тези, които се практикуват в тези разплащателни системи.
    - надежност и бързина - каква надежност, като да се свържеш със съпорта е цяло приключение, а пък да ти отговорят им отнема доста време и с някакъв типов текст, който по никакъв начин не отговаря на конкретното питане.
    - откъде накъде, тези разплащателни системи имат самочувствие да определят на кой форекс брокер мога да превеждам пари и на кой не - така ме пазили, струва ми се, че надвишават определено правомощията си на разплащателна система.
    -покрай брекзита британските компании вече въобще не са надежни, че като знаем каква е политиката в таз държава, не се знае на другия ден кой на какъв акъл ще осъмне.

Каквото и да обещавате не предлагате условия, с които да задържите клиентите си, като ме изцакате едни около 10% за услугата за какво сте ми, банката ми коства доста по-малко усилия и в зависимост от контрагента цените на услугите често са в пъти по ниски от вашите.

Ето ви задачка - съдействайте на колегата messi, който има проблеми с неттелер - описани надлежно във форумна тема за не малко пари и да видим има ли бързина и надежност.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

4. The Following 2 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

lyubo (08-20-2019), messi (08-19-2019)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,537.72 USD
    Thanks
    4,604
    Quote Originally Posted by Novak View Post
    Здравейте,

Оптимистичен пост към бъдещи клиенти, но аз като бивш клиент на scrill - имам много забележки към него.
    - няма такива дървени курсове на превалутиране като тези, които се практикуват в тези разплащателни системи.
    - надежност и бързина - каква надежност, като да се свържеш със съпорта е цяло приключение, а пък да ти отговорят им отнема доста време и с някакъв типов текст, който по никакъв начин не отговаря на конкретното питане.
    - откъде накъде, тези разплащателни системи имат самочувствие да определят на кой форекс брокер мога да превеждам пари и на кой не - така ме пазили, струва ми се, че надвишават определено правомощията си на разплащателна система.
    -покрай брекзита британските компании вече въобще не са надежни, че като знаем каква е политиката в таз държава, не се знае на другия ден кой на какъв акъл ще осъмне.

Каквото и да обещавате не предлагате условия, с които да задържите клиентите си, като ме изцакате едни около 10% за услугата за какво сте ми, банката ми коства доста по-малко усилия и в зависимост от контрагента цените на услугите често са в пъти по ниски от вашите.

Ето ви задачка - съдействайте на колегата messi, който има проблеми с неттелер - описани надлежно във форумна тема за не малко пари и да видим има ли бързина и надежност.
    Благодаря за подкрепата, Novak!.

Тази тема дето са я пуснали ми идва леко като подигравка, защото в този ден и час се навършиха точно 14 дена, откакто ми държат парите. Според мене съвсем неправомерно. Оправдаха се с търговците, но това не е истината. Цяла сутрин си играх и четох правилата, които съм подписвал при отварянето на акунта си в Нетелер. Няма и ред за пендинг транзакциите, няма и дума за тези 14 дни задържане на парите. Вече като се порови в хелп страницата човек му излиза отговор на въпроса "Как мога да си прекъсна пендинг транзакцията?". Отговорът е, че не можело ръчно, а само автоматично и се чакало 14 дни. Ами те минаха. Само че са всъщност 15 дни, защото първия ден не се броял според съпорта. Защото е така не ми става ясно. Защо точно 15 дни? Все пак това е система за почти светкавични разплащания и дори банковите преводи се бавят максимум 3-4 дни. Ясно е, че ако някой търговец не си вземе парите до втория ден изобщо няма да си ги вземе.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

6. The Following 2 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

krasilovech (08-19-2019), Unregistered (1)

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,482
    Quote Originally Posted by messi View Post

Тази тема дето са я пуснали ми идва леко като подигравка, защото в този ден и час се навършиха точно 14 дена, откакто ми държат парите. Според мене съвсем неправомерно. Оправдаха се с търговците, но това не е истината. Цяла сутрин си играх и четох правилата, които съм подписвал при отварянето на акунта си в Нетелер. Няма и ред за пендинг транзакциите, няма и дума за тези 14 дни задържане на парите. Вече като се порови в хелп страницата човек му излиза отговор на въпроса "Как мога да си прекъсна пендинг транзакцията?". Отговорът е, че не можело ръчно, а само автоматично и се чакало 14 дни. Ами те минаха. Само че са всъщност 15 дни, защото първия ден не се броял според съпорта. Защото е така не ми става ясно. Защо точно 15 дни? Все пак това е система за почти светкавични разплащания и дори банковите преводи се бавят максимум 3-4 дни. Ясно е, че ако някой търговец не си вземе парите до втория ден изобщо няма да си ги вземе.
    ...защото такава е практиката на платежните и картовите оператори...едва след 14 дни ти се кредитират паричните средства. Ако си закупил стока онлайн и си платил на куриер, също възстановяването на парите ще отнеме 14 дни. Стандартна практика!

krasilovech is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech's Avatar
    Натрупан бонус
    3,551.29 USD
    Thanks
    1,394

Става ясно че са бавни неттелер, как са като такси и курсове.

9. The Following 6 Users Say Thank You to krasilovech For This Useful Post:

messi (08-19-2019), Unregistered (5)

messi is online now
    Централна банка
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,537.72 USD
    Thanks
    4,604
    Quote Originally Posted by krasilovech View Post
    Става ясно че са бавни неттелер, как са като такси и курсове.
    Таксите са от 2% нагоре. Не бяха бавни преди да се затапи този брексит. Сега много брокери не работят с тях. Всъщност стана една каша и вече не се знае кой работи с тях и кой не. По тази причина ми затапиха парите. веднъж транзакцията си мина, но втория път даде грешка и така.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

11. The Following 8 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

krasilovech (08-20-2019), Unregistered (7)

krasilovech is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech's Avatar
    Натрупан бонус
    3,551.29 USD
    Thanks
    1,394
    Таксите са от 2% нагоре. Не бяха бавни преди да се затапи този брексит. Сега много брокери не работят с тях. Всъщност стана една каша и вече не се знае кой работи с тях и кой не. По тази причина ми затапиха парите. веднъж транзакцията си мина, но втория път даде грешка и така.
    Два процента си е приемливо жалко за дългия срок,аз имам регистрация там но не съм го ползвал.Като влезнат в неттелера после как ги теглиш насам.

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,198.73 USD
    Thanks
    8,767
    Ами ако има карта най-вероятно от банкомат, ако няма е прикачил банкова към neteller.

14. The Following 6 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

Unregistered (6)

+ Reply to Thread

Tags for this Thread