+ Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2
    nafets8008 is offline
    Старши дилър
    Terinspirasi

nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008's Avatar
    Натрупан бонус
    316.17 USD
    Thanks
    888

Как определяте подкрепите и съпротивите?

Всеки който сподели как определя нивата на подкрепи и съпротиви и начина по който ги търгува ще бъде от полза в различните ситуации. Благодаря ви предварително за което!

2. The Following User Says Thank You to nafets8008 For This Useful Post:

minkov (08-14-2019)

ProPip is offline
    Дилър
    Не е зададено настроение

ProPip е радост за учите ProPip е радост за учите ProPip е радост за учите ProPip е радост за учите ProPip е радост за учите ProPip е радост за учите ProPip е радост за учите ProPip's Avatar
    Натрупан бонус
    651.20 USD
    Thanks
    104
    Аз използвам месечни и са генерират автоматично всеки ден без да е нужно да правя никакви изчисления
    След това ги вземам впредвид при вход в сделка например ако не успее да пробие някоя от съпротивите аз влизам с къса ако преди това съм планирал такава и обратното ако планирам да купя следя за неуспешен пробив на една от подкрепите
    По някой път слагам и лимити за бай и сел при тея нива ако не съм пред графиките и задължително ама задължително стопове
    Всички книги за форекс включват и глави за тея подкрепи и съпротиви то просто това е базата за да се търгува

4. The Following 5 Users Say Thank You to ProPip For This Useful Post:

nafets8008 (08-14-2019), Unregistered (4)

+ Reply to Thread