+ Reply to Thread
Page 58 of 58 FirstFirst ... 8 48 56 57 58
Results 571 to 573 of 573

Thread: Как да изтегля пари от Инстафорекс с LiteCoin?

1. #571 Collapse Post
    semion is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    4,778
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Какъв е този стейтмънт от Трансфъруайз? Я кажи да видя дали и аз го имам. Защото и при мене е проблем с тези верификации на адрес. Иначе Кракена скоро ми пратиха някакво писмо, че сключват договор с банка и скоро ще раздават ИБАН сметки. Аз поне така го разбрах четейки леко по диагонала. Сега дори ме е яд, че го изтрих това писмо, защото на сайта на Кракен не намирам информация за новата услуга?
    Имат го всички, и ти го имаш. Отваряш акаунта, и търсиш в баланса стейтментс. Натискаш бутона и сървъра го генерира в pdf.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 4 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

alba (09-18-2020), kypa (09-18-2020), Unregistered (2)

3. #572 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,579
    Аха. Намерих го. Дори си генерирах фактурата за платената дебитна карта в пдф формат с адреса ми и всичко това на английски. Изглежда авторитетно. Сега да ви попитам дали по това време някой е опитвал да тегли от Инстафорекс? Защото на мене ми дава някакъв internal server error и не става. Питах съпорта и ми препоръчаха да трия бисквитките и дори да сменя браузъра, но това не помогна за съжаление.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

4. The Following User Says Thank You to alba For This Useful Post:

kypa (09-18-2020)

5. #573 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    198,262
    Самият Кракен става бамка, не че сключват договор с някаква друга. Зарегистрирват я в някакъв американски щат обаче и първоначално ще бъде само за американци.
    Поддръжката на Цекс.ио е изключително бавна - язе като ги питах за едни проблем къмто две седмици минаха, оправиха проблема, после минаха почти още две и тогава отговориха от поддръжката.
    stonks

6. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (09-18-2020), Spekulanta (09-19-2020)

+ Reply to Thread
Page 58 of 58 FirstFirst ... 8 48 56 57 58

Subscribed to this thead: 2