+ Reply to Thread
Page 55 of 58 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 ... LastLast
Results 541 to 550 of 573

Thread: Как да изтегля пари от Инстафорекс с LiteCoin?

1. #541 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    868
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Метода с лайткоини и кракен работи супер вече доста време, няма смисъл да се мисли друго.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 3 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

kypa (09-16-2020), lyubo (09-15-2020), minkov (09-15-2020)

3. ForexCopy
  4. #542 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    3,712
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by semion View Post
    Тегли с лайткоина през Кракена. При тях таксите са най ниски. И от Кракена чрез SEPA към български ИБАН. Само хората казват, че ТрансфърУазйза не приема преводи от Кракена. Имай това предвид, ако мислиш да ползваш ТУ.
    Обаче приема от cex.io и там СЕПА трансфера е безплатен 0.0 цента С благодарности към скипето, че ме светна.
    Last edited by gambletrade; 09-15-2020 at 02:27 PM.

5. The Following 7 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

Emil Enchev (09-15-2020), kypa (09-16-2020), lyubo (09-15-2020), minkov (09-15-2020), Novak (09-15-2020), semion (09-15-2020), Unregistered (1)

6. #543 Collapse Post
    semion is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    4,779
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Обаче приема от cex.io и там СЕПА трансфера е безплатен 0.0 цента
    Благодаря ти много! Ти си писал вече за cex.io, и аз си я отбелязах, ама бележката остана в стария телефон, а в главата не остана А сега таман търся оптимален вариант за превод от Инстата към Трансфъруайз.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

7. The Following 5 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

gambletrade (09-15-2020), kypa (09-16-2020), minkov (09-15-2020), Unregistered (2)

8. #544 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    6,452
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Обаче приема от cex.io и там СЕПА трансфера е безплатен 0.0 цента С благодарности към скипето, че ме светна.
    ... И само да допълня, че верификацията на първите две нива става за няколко минути. А те мисля да са напълно достатъчни.

9. The Following 7 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

gambletrade (09-15-2020), kypa (09-16-2020), minkov (09-15-2020), Novak (09-15-2020), Unregistered (3)

10. #545 Collapse Post
    big_shark2 is online now
    Форекс гуру
     Geli

big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2's Avatar
    Accrued Payments
    1,523.40 USD
    Thanks
    1,682
    SubscribeSubscribe
    Аз от схемата Крякен в ДСК съм супер доволен, всичко се случва в рамките на един работен ден от превода до реалния КЕШ в картата ми. А и таксите не са големи 0,09 цента си е нищо пара. За по-сериозни тегления вероятно таксата ще е друга, но аз се ограничавам до 100 евро на трансфер.

11. The Following 7 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

daniwin (09-16-2020), Emil Enchev (09-15-2020), kypa (09-16-2020), lyubo (09-16-2020), semion (09-16-2020), Unregistered (2)

12. #546 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    198,286
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    Метода с лайткоини и кракен работи супер вече доста време, няма смисъл да се мисли друго.
    За който няма друга карта освен ТрансферУайзката има.
    Карта подобна на ТрансферУайзката дават от Айкрад - icard.com/bg
    Като трябва да се внимава за смяна на собственик и условия, макар че за момента изглежда идеална.

Кракен -> по ИБАН -> Айкрад
    Кракен -> по ИБАН -> коя да е нашенска бамка без Райхфайзен
    Цекс.ио -> по ИБАН -> ТрансферУайз или Айкрад или коя да е нашенска бамка без Райхфайзен

Кракен vs. Цекс.ио - повече ликвидност в Кракен за сметка на 12 потвърдждения до наличност на лайтхойна. Много по-бърза Подкрепа (support) в Кракен. Превод по ИБАН безплатен в Цекс.ио спрямо 9 цента в Кракен.

Те това са вариантите към момента.
    И двете борси ползваме по идея на SKP.
    stonks

13. The Following 7 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (09-16-2020), daniwin (09-16-2020), Emil Enchev (09-16-2020), gambletrade (09-16-2020), lyubo (09-16-2020), semion (09-16-2020), Unregistered (1)

14. #547 Collapse Post
    semion is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    4,779
    SubscribeSubscribe
    Тия от Цекс.ио приемат ли за верификация сметки на български език. Вчера и днес ме помотаха с първото ниво верификация. Нещо не им харесваше моята физиономия на селфитата. В края на краищата одобриха. Сега им пратих сметка от ЧЕЗ, отказаха ми, ама не обясняват причината. Какво ще ми посъветвате?!

15. The Following 4 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

daniwin (09-16-2020), kypa (09-16-2020), Unregistered (2)

16. #548 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    3,712
    SubscribeSubscribe
    Тия от Цекс.ио приемат ли за верификация сметки на български език. Вчера и днес ме помотаха с първото ниво верификация. Нещо не им харесваше моята физиономия на селфитата. В края на краищата одобриха. Сега им пратих сметка от ЧЕЗ, отказаха ми, ама не обясняват причината. Какво ще ми посъветвате?!
    Аз минах второто ниво със стейтмънт от TransferWise. Там е на английски. За 10-ина минути стана верификацията. Добре е да се знае, че теглене от цекс става само с изписани трите имена, та ако в Трансфъруайз си дал само двете си допълни профила.

17. The Following 6 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

daniwin (09-16-2020), Emil Enchev (09-16-2020), kypa (09-16-2020), lyubo (09-16-2020), semion (09-16-2020), Unregistered (1)

18. #549 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,750
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    За който няма друга карта освен ТрансферУайзката има.
    Карта подобна на ТрансферУайзката дават от Айкрад - icard.com/bg
    Като трябва да се внимава за смяна на собственик и условия, макар че за момента изглежда идеална.

Кракен -> по ИБАН -> Айкрад
    Кракен -> по ИБАН -> коя да е нашенска бамка без Райхфайзен
    Цекс.ио -> по ИБАН -> ТрансферУайз или Айкрад или коя да е нашенска бамка без Райхфайзен

Кракен vs. Цекс.ио - повече ликвидност в Кракен за сметка на 12 потвърдждения до наличност на лайтхойна. Много по-бърза Подкрепа (support) в Кракен. Превод по ИБАН безплатен в Цекс.ио спрямо 9 цента в Кракен.

Те това са вариантите към момента.
    И двете борси ползваме по идея на SKP.
    Значи на моята карта ще й намеря приложение? Бях си я поръчала още в началото на юни месец ако не греша. Само че тогава не й платих таксата, защото се оказа, че не можело от парите в самия ТФ акаунт, а искаха от друга карта да се нареди превод. Това определено тогава ми се видя нелогично. Сега в края на август случайно влезнах в акаунта си и като видях, че още плаче за таксата жестокостта ми се сломи и взех, че платих тия 12 лева. Картата дойде за седмица и сега й търся някакво приложение, за да се оправдаят разходите по нея.

19. The Following 3 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

kypa (09-16-2020), semion (09-16-2020), Unregistered (1)

20. #550 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    6,452
    SubscribeSubscribe
    Първото ниво го минах с двете страни на шофьорска книжка и селфи. Второто пробвах с лична карта, че там има адресна регистрация и мина. На ниво са се бавили не повече от минута две, от ъплоуда ми до финализиране на процеса. Според мен софтуер верифицира. За майтап зачекнах и третото, ама по едно време стана мазеляк от документи и ги зарязах.

21. The Following 5 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

alba (09-16-2020), gambletrade (09-16-2020), kypa (09-16-2020), semion (09-16-2020), Unregistered (1)

+ Reply to Thread
Page 55 of 58 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 ... LastLast

Subscribed to this thead: 2