+ Reply to Thread
Page 32 of 32 FirstFirst ... 22 30 31 32
Results 311 to 314 of 314
    penkares is online now
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,801.87 USD
    Thanks
    466
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Девета и Десета седмица за мен с лайв акаунт на пазарите, това бяха може би най-слабите от към трейдинг обем седмици за мен понеже вече съм уъркурче. 8 Трейда записах за тези 2 седмици от които 4 победи и 4 загуби, за жалост загубите са по големи, по-скоро една от тях която е 40$ в Фейсбук, но като цяло доста уважени стопове и акаунта е в добро състояние и готов за екзекуции. Общо за целия акаунт съм от самото начало 311$ на минус ,което означава че чак след 311$ печалба ще избия загубата и ще мога евнтуално да имам някой Лайткойнец да изтегля към крякеня за почивка ахахахах!!! (въпреки че тука имам въпросителни все още понеже аз отанах с впечатлението че не е задължително да избия цялата загуба за да имам за теглене средства, но ще видим другия месец).
    Стратегията ми на Маркет Затварянето между 9 и 11 вечер БГ време е: от стоките които са налични на Инстафорекс , както съм споменавал и преди търся тези които са с малък спред, и приличен обем, и прилична цена до 100$ Фейса и Апъла са изключения.Трейдвам ги тези стоки (QCOM, AMD, MU, MO, WDC, ) като следя 2 индекса Насдак и С анд П 500, и гледам да съм с посоката на индексите, трейдвам на 5 мин чарт предимно и 1 час и 1 ден за справка каква е по големата картина!
    Успех на всички новаци и старши и само напред към седмица 11!!!!!!

12 и 13 та СЕДМИЧКА ЗА НОВАЧЕТО! Здравейте колеги надявам се всички сте добре и живи и здрави, аз малко се загубих, ама да направя един лек ъпдейт за 12 тата седмица с моите приключения и препятствия у маркетя. Един трейд за мен в последните 2 седмици без тази тази е 14 тата в коята съм с БОНУС сметка от ИНстафорекс. За 12 и 13 седмица имам 1 трейд само в ТУИТЕРА който все още държа в момента съм надоле 5% имах възможност да излезна на около 2% и половина но не го направих все още си мисля че ше има баунс който да ми даде шанс да излезна брейк ивън или на печалба но ако усетя че няма да стане махам я с сабята тая позиция!!! Успех на всички у форексу и маркетя!
    11 та седмица е по нагоре в темата!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

2. The Following 6 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (6)

renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5 е чудесен лъч светлина renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    446.73 USD
    Thanks
    298
    Quote Originally Posted by messi View Post
    Специално за Звездоброеца това едва ли важи. Той верно губеше, но не повече отколкото останалите потребители. Пускаше теми и беше много активен всекидневно. Дори обясняваше кога пие кафе, кога спи и т.н. И изведнъж не само, че спира да пише във форума, но и вече не влиза в акаунта си? Това не е в негов стил. Дори да се беше отказал със сигурност щеше едно "чао" да каже. Не знам какво да си мисля, но при тази криминална хроника, при тези катастрофи, убийства и какви ли не беди аз имам отговор, колкото и да ми се иска да греша и човекът да си е жив и здрав. А относно хората мога да ти кажа, че всички са готини и няма лоши такива. Не само във форума, но и глобално. Все пак зависи от гледната точка.
    Открих форума преди много време, някъде около 2014,2015, незнам. Тогава бонус системата беше много различна и имаше страшно много потребители. Писах месец два и реших да пробвам с мои средства. После започнах работа, деца, живот. Един ден се опитах да вляза в профила си, но явно бях забравила паролата. След многократни неуспешни опити да я сменя направих нов акаунт. И от месец - два съм по-активна в писането. Та живота понякога така ни завърта че нямаме време за Интернет. Ако хората са намерили добри работи или са станали печеливши трейдъри... Или.. Или... Не можем да сме сигурни че е най-лошото, нали?

4. The Following 6 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

Alex1977 (11-07-2019), Unregistered (4), penkares (11-07-2019)

skrasi is online now
    Дилър
    Yeehaw

skrasi има невероятно излъчване skrasi има невероятно излъчване skrasi's Avatar
    Натрупан бонус
    58.09 USD
    Thanks
    529
    И аз мисля, че скалпирането не е най доброто. Е ако човек има голяма сметка и без проблеми може да влиза с по големи обеми тогава ОК. Правят се печалби.

6. The Following 3 Users Say Thank You to skrasi For This Useful Post:

Alex1977 (11-07-2019), Hерегистриран (1), penkares (11-07-2019)

penkares is online now
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,801.87 USD
    Thanks
    466
    Девета и Десета седмица за мен с лайв акаунт на пазарите, това бяха може би най-слабите от към трейдинг обем седмици за мен понеже вече съм уъркурче. 8 Трейда записах за тези 2 седмици от които 4 победи и 4 загуби, за жалост загубите са по големи, по-скоро една от тях която е 40$ в Фейсбук, но като цяло доста уважени стопове и акаунта е в добро състояние и готов за екзекуции. Общо за целия акаунт съм от самото начало 311$ на минус ,което означава че чак след 311$ печалба ще избия загубата и ще мога евнтуално да имам някой Лайткойнец да изтегля към крякеня за почивка ахахахах!!! (въпреки че тука имам въпросителни все още понеже аз отанах с впечатлението че не е задължително да избия цялата загуба за да имам за теглене средства, но ще видим другия месец).
    Стратегията ми на Маркет Затварянето между 9 и 11 вечер БГ време е: от стоките които са налични на Инстафорекс , както съм споменавал и преди търся тези които са с малък спред, и приличен обем, и прилична цена до 100$ Фейса и Апъла са изключения.Трейдвам ги тези стоки (QCOM, AMD, MU, MO, WDC, ) като следя 2 индекса Насдак и С анд П 500, и гледам да съм с посоката на индексите, трейдвам на 5 мин чарт предимно и 1 час и 1 ден за справка каква е по големата картина!
    Успех на всички новаци и старши и само напред към седмица 11!!!!!!
    12 и 13 та СЕДМИЧКА ЗА НОВАЧЕТО! Здравейте колеги надявам се всички сте добре и живи и здрави, аз малко се загубих, ама да направя един лек ъпдейт за 12 тата седмица с моите приключения и препятствия у маркетя. Един трейд за мен в последните 2 седмици без тази тази е 14 тата в коята съм с БОНУС сметка от ИНстафорекс. За 12 и 13 седмица имам 1 трейд само в ТУИТЕРА който все още държа в момента съм надоле 5% имах възможност да излезна на около 2% и половина но не го направих все още си мисля че ше има баунс който да ми даде шанс да излезна брейк ивън или на печалба но ако усетя че няма да стане махам я с сабята тая позиция!!! Успех на всички у форексу и маркетя!
    11 та седмица е по нагоре в темата!
    14 ТА СЕДМИЦА за Новачето резултати са доста зле, все още държа позицията си в ТУИТЪР на доволна загуба имам стоп който искрено се надявам да не бъде активиран!!!
    С започването ми на работа нямам много време за трейдване НО обмислям план който скоро ще споделя с вас, другари в темата, план за трейдване с малко капитал и план който е добър за хора с работа!
    Благодаря на Инстата за бонуся и играта е далеч от приключване!
    Успех трейдъри и скоро ше имаме ъпдейт!
    ЛЕТС МЕЙК ПЕЙПЪРР!!!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

8. The Following 2 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 32 of 32 FirstFirst ... 22 30 31 32

Tags for this Thread