+ Reply to Thread
Page 36 of 36 FirstFirst ... 26 34 35 36
Results 351 to 356 of 356
  1. #351 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    29,670.34 USD
    Thanks
    173,603
    ОбразУвание язе си мисля трябва по физика, математика и други подобни науки. Те това икономичното работа кой знае каква не може да ни свърши.
    Технически анализ е най-перспективната посока на развитие като за не-инсайдери и то има повече общо със сили, полета и тям подобни.
    stonks

2. The Following 10 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Alex1977 (01-04-2020), hanuman (01-04-2020), Unregistered (4), K_W (01-04-2020), minkov (01-04-2020), penkares (01-07-2020), skrasi (01-05-2020)

3. #352 Collapse Post
    K_W is offline
    Главен дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    6,092.28 USD
    Thanks
    1,176
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    ОбразУвание язе си мисля трябва по физика, математика и други подобни науки. Те това икономичното работа кой знае каква не може да ни свърши.
    Технически анализ е най-перспективната посока на развитие като за не-инсайдери и то има повече общо със сили, полета и тям подобни.
    Така си е, статистика, че и психология, такива работи.

Аз иначе също съм бакалавър по икономика, което с нищо не ми е помогнало в трейдинга.

4. The Following 12 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Alex1977 (01-04-2020), hanuman (01-04-2020), Unregistered (10)

5. #353 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    10,283.54 USD
    Thanks
    19,584
    Quote Originally Posted by K_W View Post

Аз иначе също съм бакалавър по икономика, което с нищо не ми е помогнало в трейдинга.
    То да речеш аз съм и магистър, ама пак файдата никаква.
    От както съм си взем дипломата преди тридесетина години никога за нищо не съм я ползвал.
    Всъщност от самата икономика файда за трейдинга няма, ама понеже аз съм с диплома по икономическа информатика, та за програмирането не е баш без файда това дето съм го учил.

6. The Following 8 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Alex1977 (01-04-2020), hanuman (01-04-2020), Unregistered (3), K_W (01-04-2020), penkares (01-07-2020), skrasi (01-05-2020)

7. #354 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    13,362.85 USD
    Thanks
    15,068
    Човек не учи физика или математика за да стане трейдър,учи каквото е решил пък дали ще му е от полза е друг въпрос.Много качества са необходими,но може би умението да работи последователно и систематично и контрола върху емоциите са най-полезни.Та от там и психологията.Но дипломата по психология сама по себе си не гарантира успех нито пък физика математика или техн чертане.А какво гарантира успех ли???? Не знам,ако стана някога успял трейдър ще споделя как съм станал,но докато ходя на работа и чакам заплата,а не живея и не богатея от трейдърство не бих могъл да кажа къде се крие успеха,всичко е само догадки и размишления.

8. The Following 11 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

K_W (01-04-2020), minkov (01-04-2020), penkares (01-07-2020), skrasi (01-05-2020), Unregistered (7)

9. #355 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    2,005.90 USD
    Thanks
    492
    Язе съм завършил най старата Академия за икономика на Балканите, ама ни учиха само на безполезни задачи, безполезни в реалния живот! Ама преподавателите си бяха добре учебници това онова правиха си лев, а нас ни програмираха за обикновенни роби!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

10. The Following 2 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

K_W (01-08-2020), skrasi (01-07-2020)

11. ECN
  12. #356 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    2,005.90 USD
    Thanks
    492
    Quote Originally Posted by K_W View Post

Колеги сме значи и по образование старши и по занаят въпреки че немога да се нарека на 100% трейдър, но и това ще стане! Образованието не те учи да прайш пачка а те учи как се бачка като роб, от там нататъка картите са в наще ръце както ги изиграем, много хора са си доволни с работата, аз не съм неискам да работим за някой!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

13. The Following 2 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Hерегистриран (1), K_W (01-08-2020)

+ Reply to Thread
Page 36 of 36 FirstFirst ... 26 34 35 36

Tags for this Thread