+ Reply to Thread
Page 36 of 50 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 351 to 360 of 491

Thread: Приключенията на един новак във форекса

1. #351 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    194,830
    ОбразУвание язе си мисля трябва по физика, математика и други подобни науки. Те това икономичното работа кой знае каква не може да ни свърши.
    Технически анализ е най-перспективната посока на развитие като за не-инсайдери и то има повече общо със сили, полета и тям подобни.
    stonks

2. The Following 13 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

alba (04-20-2020), Alex1977 (01-04-2020), hanuman (01-04-2020), Unregistered (4), jssj (04-20-2020), Kikos (04-20-2020), K_W (01-04-2020), minkov (01-04-2020), penkares (01-07-2020), skrasi (01-05-2020)

3. #352 Collapse Post
    K_W is offline
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    3,358
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    ОбразУвание язе си мисля трябва по физика, математика и други подобни науки. Те това икономичното работа кой знае каква не може да ни свърши.
    Технически анализ е най-перспективната посока на развитие като за не-инсайдери и то има повече общо със сили, полета и тям подобни.
    Така си е, статистика, че и психология, такива работи.

Аз иначе също съм бакалавър по икономика, което с нищо не ми е помогнало в трейдинга.

4. The Following 15 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

alba (04-20-2020), Alex1977 (01-04-2020), hanuman (01-04-2020), Unregistered (10), jssj (04-20-2020), kypa (05-22-2020)

5. #353 Collapse Post
    minkov is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    28,541
    Quote Originally Posted by K_W View Post

Аз иначе също съм бакалавър по икономика, което с нищо не ми е помогнало в трейдинга.
    То да речеш аз съм и магистър, ама пак файдата никаква.
    От както съм си взем дипломата преди тридесетина години никога за нищо не съм я ползвал.
    Всъщност от самата икономика файда за трейдинга няма, ама понеже аз съм с диплома по икономическа информатика, та за програмирането не е баш без файда това дето съм го учил.

6. The Following 12 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

alba (04-20-2020), Alex1977 (01-04-2020), hanuman (01-04-2020), Unregistered (3), jssj (04-20-2020), Kikos (04-20-2020), kypa (05-22-2020), K_W (01-04-2020), penkares (01-07-2020), skrasi (01-05-2020)

7. #354 Collapse Post
    hanuman is offline
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    23,018
    Човек не учи физика или математика за да стане трейдър,учи каквото е решил пък дали ще му е от полза е друг въпрос.Много качества са необходими,но може би умението да работи последователно и систематично и контрола върху емоциите са най-полезни.Та от там и психологията.Но дипломата по психология сама по себе си не гарантира успех нито пък физика математика или техн чертане.А какво гарантира успех ли???? Не знам,ако стана някога успял трейдър ще споделя как съм станал,но докато ходя на работа и чакам заплата,а не живея и не богатея от трейдърство не бих могъл да кажа къде се крие успеха,всичко е само догадки и размишления.

8. The Following 15 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

alba (04-20-2020), jssj (04-20-2020), Kikos (04-20-2020), kypa (05-22-2020), K_W (01-04-2020), minkov (01-04-2020), penkares (01-07-2020), skrasi (01-05-2020), Unregistered (7)

9. #355 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    581
    Язе съм завършил най старата Академия за икономика на Балканите, ама ни учиха само на безполезни задачи, безполезни в реалния живот! Ама преподавателите си бяха добре учебници това онова правиха си лев, а нас ни програмираха за обикновенни роби!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

10. The Following 7 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

alba (04-20-2020), jssj (04-20-2020), kypa (05-22-2020), K_W (01-08-2020), skrasi (01-07-2020), Unregistered (2)

11. #356 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    581
    Quote Originally Posted by K_W View Post

Колеги сме значи и по образование старши и по занаят въпреки че немога да се нарека на 100% трейдър, но и това ще стане! Образованието не те учи да прайш пачка а те учи как се бачка като роб, от там нататъка картите са в наще ръце както ги изиграем, много хора са си доволни с работата, аз не съм неискам да работим за някой!

12. The Following 7 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

alba (04-20-2020), Unregistered (2), jssj (04-20-2020), Kikos (04-20-2020), kypa (05-22-2020), K_W (01-08-2020)

13. #357 Collapse Post
    Chero is offline
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

Chero е недостатъчно известен Chero's Avatar
    Accrued Payments
    0.00 USD
    Thanks
    0
    Техническият анализ е най-обещаващата посока за развитие за неинсайдерите и има повече общо със силите, полетата и телата. Но все пак не можете да предвидите всичко. Чух го от моите колеги ** instaforex review. Там можете да прочетете техните разбирания за това.

14. The Following 5 Users Say Thank You to Chero For This Useful Post:

alba (04-20-2020), jssj (04-20-2020), kypa (05-22-2020), mutsi (04-20-2020), Unregistered (1)

15. #358 Collapse Post
    Elsup is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup има блестящо бъдеще Elsup's Avatar
    Accrued Payments
    246.23 USD
    Thanks
    1,165
    Моето приключение днес беше уникално.Станах сутринта и си направих кафе ,отворих платформата и след кратък анализ пуснах няколко позиции .После покрай другата ми работа съвсем забравих,поглеждам към обяд плюс 40 долара .Много приятно усещане.Все още не ми е верифицирана сметката и не мога да тегля ,но се почувствах много горда със себе си.Аз също съм с фише икономическо образование и мисля че все пак има значение.Хайде опитай се да научиш някой с основно за какво става въпрос.Даже и с хора със средно образование ще се сблъскаш с голям проблем.

16. The Following 8 Users Say Thank You to Elsup For This Useful Post:

alba (04-20-2020), jssj (04-20-2020), Kikos (04-20-2020), kypa (05-22-2020), Unregistered (4)

17. #359 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,065
    Quote Originally Posted by Elsup View Post
    Моето приключение днес беше уникално.Станах сутринта и си направих кафе ,отворих платформата и след кратък анализ пуснах няколко позиции .После покрай другата ми работа съвсем забравих,поглеждам към обяд плюс 40 долара .Много приятно усещане.Все още не ми е верифицирана сметката и не мога да тегля ,но се почувствах много горда със себе си.Аз също съм с фише икономическо образование и мисля че все пак има значение.Хайде опитай се да научиш някой с основно за какво става въпрос.Даже и с хора със средно образование ще се сблъскаш с голям проблем.
    Тука бих поспорила с тебе. За образованието говоря. Не смятам, че за да се занимаваш с валутна търговия или изобщо във финансовата област е задължително да си завършила висше икономика. Още повече за България, където децата често учат много неща, които не харесват и не им се отдават. Обаче това е модерната специалност в момента или просто следват нереализираните амбиции на маме и тате. В същото време си има самоуки парче финансисти, които се оправят с парите със затворени очи. Много е важно с какъв талант се е родил човек. От ключово значение е да разбереш в какво те бива най-много, защото често то няма нищо общо с това което те влече.

18. The Following 10 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

jssj (04-20-2020), Kikos (04-20-2020), kypa (05-22-2020), Unregistered (7)

19. #360 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    581
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    19 та и 20 та Седмица за новачето у Форекси и на пазарите, без търговии за мен (освен 2 крипто и едно форекс демо състезанияот които първото приключи а в второто съм все още без почти никакъв шанс за победа) тези 2 седмици тъй като не съм способен на нормална и правилна търговия след зануляването което направих!!! Обмислях връщане на пазарите с скромна сума при пазара на опциите но таксите за преводи към брокера който избрах се оказват доста високи и няма как да си го позволя за момента, с две думи в момента съм в период на преорганизиране и внимателни стъпки. Добра новина е че от 6 ти започвам работа и то пряко свурзана с пазарите, бурята която ме сполетя започва да поотминава, винаги е така, когато вали се изсипва яко, въпроса е да удържим докато изпече слънце пак!!! Успех на всички!
    Здравейте трейдъри и трейдърки новачето е тук и все още се бори, след известен период на почивка и работа се завръщам за да видя какво става из форумеца! Надявам се правите лев и сте здрави и щасливи!
    Обзор след 14 седмици прекъсване (преблизително), малки опити з амен да се върна в играта но нищо значително, няколко състезания и това е, готов да продължа с битката! Разбрах че Инстата ще дава вече на седмикчна база бонусите което е страхотно, затова бак то уърк с пълна газ успех на всички!

20. The Following 4 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Kikos (04-22-2020), kypa (05-22-2020), K_W (04-22-2020), Unregistered (1)

+ Reply to Thread
Page 36 of 50 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread