+ Reply to Thread
Page 30 of 31 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 LastLast
Results 291 to 300 of 302
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    439
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Смятай си и комисионът и/или спредът колко пари и колко процента излизат спрямо баланса и спрямо финансовия резултат. На малко по-късен етап (до няколко месеца примерно) ще ти бъде от полза за избор на пазари.
    На апъл сайза ми беше 0.25 ,комисионна 5 ии 20$ някъде, спред 8 цента което е доста добре за инстата и като цяло е ок на стока от 220, 30 $
    Не е никак зле,дано си запазя бонуса,и със следващите бонуси мога да си трейдвам с 10 левиридж само сините чипове и ми е достатъчно,на 2300,2400 бонус спокойно можеш да влизаш като за начало с 50 шеъра и след време с по 100 с не много големи стопове.ПОнеже фейса и апъла примерно си правят редовни движения от по 1,2 точки затова си заслужава,и дай боже Лайткойнец,крякен и тнт...
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

2. The Following 7 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (6), kypa (10-08-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    27,576.11 USD
    Thanks
    166,863
    5 доляра спред и/или комисионна на 100 доляра финансов резултат е едно, на 10 съвсем друго - те това ми беше идеята.
    При риск/печалба нетно 1/1 в първия случай имаме бруто 95/105 или 1/1.1, във втория случай имаме 5/15 или 1/3. Зорът нараства значително.
    stonks

4. The Following 8 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

heptenzelen (10-11-2019), Unregistered (7)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    439
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    5 доляра спред и/или комисионна на 100 доляра финансов резултат е едно, на 10 съвсем друго - те това ми беше идеята.
    При риск/печалба нетно 1/1 в първия случай имаме бруто 95/105 или 1/1.1, във втория случай имаме 5/15 или 1/3. Зорът нараства значително.
    Не разбрах точно всичко което написа от бруто 95/105 или 1.11 не разбирам... Но комисионната си е тежест и спреда също но това е част от играта,няма как не е болка за умиране.Според мен филмът е РИСК МЕНИДЖМЪНТ И ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ ТУКА ЕДНА ФРАЗА ОТ ЕДИН ТРЕЙДЪР,на английски е но всеки има гугъл преводач затова че...да.!

A great technical analyst cannot always be a good trader.A good trader is always a good risk manager--it is what makes him or her good trader.Trading and analysis are two different skill sets. A tiny percentage of traders posses both capabilities.!

6. The Following 5 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (4), kypa (10-11-2019)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    439
    Първи суинг трейд за мен от много много време QCOM, дълга позиция ентри 74.78 и вече съм на загуба понеже току що излезнаха новини,а цял ден е на хай оф дъ дей и маркета и КУАЛКОМ но това е точно когато аз реших да влезна и БАММММ лоши новини,ще видим утре каква ще е развръзката дали ще има гжап ъп гап даун и тнт...

8. The Following 5 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (4), kypa (10-11-2019)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    439
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Първи суинг трейд за мен от много много време QCOM, дълга позиция ентри 74.78 и вече съм на загуба понеже току що излезнаха новини,а цял ден е на хай оф дъ дей и маркета и КУАЛКОМ но това е точно когато аз реших да влезна и БАММММ лоши новини,ще видим утре каква ще е развръзката дали ще има гжап ъп гап даун и тнт...
    Много малка печалба за мен Кулаком ЗАЩО-заюото старха е по сиелн от тока! 74.78 вход 75.04 изход, а стоката стигна до 76$ мале мале както и да е яд ме е но не както преди вече ми минава още по бързо!
    Основни изводи от първия ми съзнателен суинг трейд от както съм трейдър:
    1-Суинг трейдинга не е за мен.
    2-Трейдинга е много важно да знаеш кога да излезнеш освен да знаеш кога да влезнеш
    3-Трябва да се справяме не само с това че сме загубили аи с това че сме изпуснали победа която ние била "в кърпа вързана",а ние сме излезнали много рано
    Незнам кога даже трябва да ет е яд повече когато загубиш или когато изпуснеш доволна победа много доволна,и двете болят но може би второто още повече!Както и да е в крайна сметка излезнах с 12$ печалба от Куалком,и за сметка на това сле приятния нов бонус с който бях инжектиран днес понесох загуба на шорт фейсбук 179.40$ ентри шорт стоп на 180.07$ загуна 50$ ауччч!!!
    Но един БРУТАЛНО ДОБРА СЕДМИЦА ЗА МЕН ВЪПРЕКИ ЧЕ СЪМ ЛЕКО ЧЕРВЕН (ЩЕ ВИДИМ УТРЕ ДЕ НО...),НАЙ ВАЖНОТО УВАЖИХ СИ ВСИЧКИ СТОПОВЕ И ИМАХ ГЕЙМ ПЛАН,И МИ МИНА МНОГО БЪРЗО СЛЕД изтърваната голяма победа при кулаком!
    Доволен съм от себе си въпреки повече загуби които инкасирах,в дългосрочен аспект мисля че уважението на сто лосовете и менажирането на емоциите ще ми донесе успех!

10. The Following 10 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

heptenzelen (10-11-2019), Unregistered (7), kypa (10-11-2019), K_W (10-11-2019)

K_W is online now
    Главен дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    5,770.72 USD
    Thanks
    1,116
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Много малка печалба за мен Кулаком ЗАЩО-заюото старха е по сиелн от тока! 74.78 вход 75.04 изход, а стоката стигна до 76$ мале мале както и да е яд ме е но не както преди вече ми минава още по бързо!
    Основни изводи от първия ми съзнателен суинг трейд от както съм трейдър:
    1-Суинг трейдинга не е за мен.
    2-Трейдинга е много важно да знаеш кога да излезнеш освен да знаеш кога да влезнеш
    3-Трябва да се справяме не само с това че сме загубили аи с това че сме изпуснали победа която ние била "в кърпа вързана",а ние сме излезнали много рано
    Незнам кога даже трябва да ет е яд повече когато загубиш или когато изпуснеш доволна победа много доволна,и двете болят но може би второто още повече!Както и да е в крайна сметка излезнах с 12$ печалба от Куалком,и за сметка на това сле приятния нов бонус с който бях инжектиран днес понесох загуба на шорт фейсбук 179.40$ ентри шорт стоп на 180.07$ загуна 50$ ауччч!!!
    Но един БРУТАЛНО ДОБРА СЕДМИЦА ЗА МЕН ВЪПРЕКИ ЧЕ СЪМ ЛЕКО ЧЕРВЕН (ЩЕ ВИДИМ УТРЕ ДЕ НО...),НАЙ ВАЖНОТО УВАЖИХ СИ ВСИЧКИ СТОПОВЕ И ИМАХ ГЕЙМ ПЛАН,И МИ МИНА МНОГО БЪРЗО СЛЕД изтърваната голяма победа при кулаком!
    Доволен съм от себе си въпреки повече загуби които инкасирах,в дългосрочен аспект мисля че уважението на сто лосовете и менажирането на емоциите ще ми донесе успех!
    Тази картинка я поствах и в друга тема, но и тук има място за нея, че и нужда.

Трябва си търпение за суинг трейдинга, не е лесно, но именно така се правят "лесни пари". Парадокс.

Трейдинга е постоянно страдание, когато губиш ти е гадно че губиш, когато печелиш пак ти е гадно , че с и пропуснал ползи и е можело и по-добре.

Това със стоповете си е постижение, продължавай все така.

12. The Following 8 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

heptenzelen (10-11-2019), kypa (10-11-2019), penkares (10-11-2019), Unregistered (5)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    439
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Тази картинка я поствах и в друга тема, но и тук има място за нея, че и нужда.

Трябва си търпение за суинг трейдинга, не е лесно, но именно така се правят "лесни пари". Парадокс.

Трейдинга е постоянно страдание, когато губиш ти е гадно че губиш, когато печелиш пак ти е гадно , че с и пропуснал ползи и е можело и по-добре.

Това със стоповете си е постижение, продължавай все така.
    Четох я книгата за Jesse Livermore ''The Reminiscences oa stock operator'', и скоро пак трябва да я прочета мнгого добра история,и между другото я има безплатна почти всички части в Иу Тубе,мисля че няма 2, 3 части само: http://www.youtube.com/watch?
    v=yTPHPL4j-Hw&list=PLDjNzytifAGhsSkpDB8O8UKKE1F6Jmmrf&index=9 &t=0s

Насладете и се много добра книга и е безплатна!
    А относно суинга да наистина много е трудно но май май ще трябва да си променя стила на търгуване,понеже сега като работя и няма ка просто да бъда адекватен с скалпинг стратегиите които знам тъй като те са за маркет опен когато, е най волатилно! Ще бъде труден път в кариерата ми но съм готов да го извървя в името на трейдинга и спекулацията и в името на свободата която искам за мен и моето семйство!

14. The Following 2 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Hерегистриран (1), kypa (10-11-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    27,576.11 USD
    Thanks
    166,863
    Книгите писани от самия Ливърмор са по-интересни и по-стойностни от биографичната. И те не стигат до най-важните моменти от живота му, ама биографичната сякаш нарочно ги заобикаля.
    stonks

big_shark2 is offline
    Старши дилър
     Geli

big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2's Avatar
    Натрупан бонус
    1,220.65 USD
    Thanks
    483
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Самият факт че започна работа ще го държи леко в страни от пазара и няма да" прегрее" И нама да е зависим финансово от форекса което ще му даде спокойствието и ако има силата да издържи и същевременно да учи и да гледа графики... може и да му се получат нещата за в бъдеще ...евентуално.
    Определено работата пречи на трейдинга, няма как човек да следи какво се случва на графиката и да е наясно с новини и важни данни който излизат в работно време все пак. Но и това си има решение....минваш на суинг-търговия Макар че тренсформацията ще е трудна от дей трейдър или скалпер да се превключи на суинг.... Лошото е ако се опита да продължи да скаплира , без да има възможност да следи, случващото се на пазаря = сигурен фалит /от опит го кзвам/

17. The Following User Says Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

Unregistered (1)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    12,198.73 USD
    Thanks
    8,738
    Еми аз затова му казах по-напред в темата , ако му пречи работата на трейдването да зареже работата... само че без доходи и да гледа семейство е трудно.
    Ами човек има ли желание, ще намери начин.

19. The Following 5 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

big_shark2 (10-12-2019), Unregistered (4)

+ Reply to Thread
Page 30 of 31 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 LastLast

Tags for this Thread