+ Reply to Thread
Page 31 of 31 FirstFirst ... 21 29 30 31
Results 301 to 303 of 303
    big_shark2 is offline
    Старши дилър
     Geli

big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2 има с какво да се гордее big_shark2's Avatar
    Натрупан бонус
    1,220.65 USD
    Thanks
    488
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Еми аз затова му казах по-напред в темата , ако му пречи работата на трейдването да зареже работата... само че без доходи и да гледа семейство е трудно.
    Ами човек има ли желание, ще намери начин.
    Е то хубаво да реже работата, но ако няма нужните трейдинг познания и достатъчно капитал за да може да се прехранва и да не лишава семейството си.... Според мен обаче за да може човек да се самоиздържа само с форекс е нужно повече от желание

2. The Following 6 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

Unregistered (5), penkares (10-15-2019)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    446
    Вече 3 седмици не съм трейдвал на Форекс пазара, да си призная искренно, липсват ми такс фрийй анд марджин хайй трейдовете! #липсвамифорексу
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

4. The Following 3 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (3)

penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    1,414.73 USD
    Thanks
    446
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Осма седмица,втори месец с лайв акаунта от ИНСТАФОРЕКС, един трейд за мен с 7$ печалба от обичания и мразения фейсбук, 1% нагоре убивам ги хахаха.Това беше натоварена седмица на новачето в Форекс, тъй като бях на работа по цял ден от 9 до 6, и както споменах трейдвам сега само в 9:30 до 11 вечерта наше време, за маркета клоуза. KW ми даде, съвет да мина към суинг трейдинг, но все още не съм направил такъв вид трейд засега, трйда ми в фейса беше отново скалп, и естествено АКО го бях задържал за суинг щях да имам печалба 10 пъти по-голяма тъй като на следващите два дена имахме покачване на маркета и гап ъпове и вместо тотална печалба от 12 долара щеше да е около 120$ но... това е положението.Лично за мен този ми опит с Суинг трейдинг ще бъде голямо изппитание,и в идващата седмица ще пробвам,за първи път да изиграя такава стратегия!
    Успех на всички!
    Девета и Десета седмица за мен с лайв акаунт на пазарите, това бяха може би най-слабите от към трейдинг обем седмици за мен понеже вече съм уъркурче. 8 Трейда записах за тези 2 седмици от които 4 победи и 4 загуби, за жалост загубите са по големи, по-скоро една от тях която е 40$ в Фейсбук, но като цяло доста уважени стопове и акаунта е в добро състояние и готов за екзекуции. Общо за целия акаунт съм от самото начало 311$ на минус ,което означава че чак след 311$ печалба ще избия загубата и ще мога евнтуално да имам някой Лайткойнец да изтегля към крякеня за почивка ахахахах!!! (въпреки че тука имам въпросителни все още понеже аз отанах с впечатлението че не е задължително да избия цялата загуба за да имам за теглене средства, но ще видим другия месец).
    Стратегията ми на Маркет Затварянето между 9 и 11 вечер БГ време е: от стоките които са налични на Инстафорекс , както съм споменавал и преди търся тези които са с малък спред, и приличен обем, и прилична цена до 100$ Фейса и Апъла са изключения.Трейдвам ги тези стоки (QCOM, AMD, MU, MO, WDC, ) като следя 2 индекса Насдак и С анд П 500, и гледам да съм с посоката на индексите, трейдвам на 5 мин чарт предимно и 1 час и 1 ден за справка каква е по големата картина!
    Успех на всички новаци и старши и само напред към седмица 11!!!!!!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

6. The Following 2 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 31 of 31 FirstFirst ... 21 29 30 31

Tags for this Thread