+ Reply to Thread
Page 20 of 25 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast
Results 191 to 200 of 247
    penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Свиквай! Първият от многото е. Част от играта е
    Да аз вече имам няколко от преди но да ...както и да е надявам се да намаляват все повече и повече и да се минава на положителната страна,малко по малко защото инъче само времето си остава изгубено и без прогрес няма бъдеще,има но мнмого безславно а аз не искам такова.ПОне един голям плюс е форума,за което съм безкрайно благодарен понеже ни се дава шанс да станем трейдъри без да рискуваме нашите пари които се изкарват много трудно в днешно време а и не само днешно време,продаваме си времето за пари а това е най-гадното и мечтата ми е един ден да не дължа времето си на никой както казват BE YOUR OWN BOSS!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

2. The Following 6 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (4), kypa (09-15-2019), messi (09-12-2019)

3. Forex Portal
    presptc is offline
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    7,476.28 USD
    Thanks
    6,263
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Не неуспях в темата пише всичко какво стана изгърмях първия ми бонус като абсолютен балък,изгубих доста безславно битката,може би за първи път така бързо без бой загинах!
    Бонуса може да донесе печалба, но е много важно да се страни от злато и петрол, че там тоягата е голяма, а рамото малко.

5. The Following 4 Users Say Thank You to presptc For This Useful Post:

ang_bs (09-14-2019), kypa (09-15-2019), messi (09-12-2019), Unregistered (1)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Бонуса може да донесе печалба, но е много важно да се страни от злато и петрол, че там тоягата е голяма, а рамото малко.
    Не разбрах какво точно имаш предвид да се страни от златю и петролеца златото има 1:100 левиридж а голдича няма,какво имаш предвид че са трудни инструменти за трейдване или?Никога досега не съм трейдвал злато или петрол само да кажа за рекърда.А да бонуса дефинетли може да донесе печалба даже имах печалба от първия ми бонус ама я издухах.какво щв рече тоягата голяма а рамото малко?

7. The Following 5 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (2), kypa (09-15-2019), messi (09-12-2019), presptc (09-11-2019)

presptc is offline
    Централна банка
    Mengintai

presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc е отвъд представите presptc's Avatar
    Натрупан бонус
    7,476.28 USD
    Thanks
    6,263
    Не разбрах какво точно имаш предвид да се страни от златю и петролеца златото има 1:100 левиридж а голдича няма,какво имаш предвид че са трудни инструменти за трейдване или?Никога досега не съм трейдвал злато или петрол само да кажа за рекърда.А да бонуса дефинетли може да донесе печалба даже имах печалба от първия ми бонус ама я издухах.какво щв рече тоягата голяма а рамото малко?
    Опитай да отвориш 0.01 злато и ще разбереш. Погледни колко маржин заминава. Рамо - левъридж. Тояга - златото първо бие през ръцете, после пита. Дори и да си мислиш, че си наясно с посоката почти винаги отива първо в обратната.
    Петрола отново трябва да се внимава с лота и да се избягват дни с новини.
    Процедирането в темата на РЕДА помага много, ако все пак си решил да се пробваш със злато и петрол - бързи печалби, още по-бързи загуби.

9. The Following 5 Users Say Thank You to presptc For This Useful Post:

kypa (09-15-2019), messi (09-12-2019), penkares (09-11-2019), renito5 (09-13-2019), Unregistered (1)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by presptc View Post
    Опитай да отвориш 0.01 злато и ще разбереш. Погледни колко маржин заминава. Рамо - левъридж. Тояга - златото първо бие през ръцете, после пита. Дори и да си мислиш, че си наясно с посоката почти винаги отива първо в обратната.
    Петрола отново трябва да се внимава с лота и да се избягват дни с новини.
    Процедирането в темата на РЕДА помага много, ако все пак си решил да се пробваш със злато и петрол - бързи печалби, още по-бързи загуби.
    Не го знех това нещо тъй като не съм трейдвал златю и петлю досега,но благодаря за съвета ще внимавам с тези инструменти за напред,да темата я следя редовно и там бай кура гледам че е редовен с петролеца затова ще дебнем дъна или върхове за ентрита!

11. The Following 4 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Hерегистриран (1), kypa (09-15-2019), messi (09-12-2019), renito5 (09-13-2019)

batDancho is offline
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho's Avatar
    Натрупан бонус
    3,451.55 USD
    Thanks
    800
    Не неуспях в темата пише всичко какво стана изгърмях първия ми бонус като абсолютен балък,изгубих доста безславно битката,може би за първи път така бързо без бой загинах!
    Продължавай да опитваш нови стратегии, ама по-внимателно. И не забравяй :

' Ако правиш само това, което можеш, няма да станеш повече от това, което си'

13. The Following 4 Users Say Thank You to batDancho For This Useful Post:

Hерегистриран (1), kypa (09-15-2019), messi (09-12-2019), penkares (09-13-2019)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Четвърта седмица с лайв акаунта (началото на четвъртата седмица),много добро начало акунта е с 2 кинта,официално занулен от днескашните ми безумия да играя паунда и долара дълго хахаха еййй страшна история.Ми той ся за дълги ама а де,и така сега ше си почиваме тая седмица да си преосмислим грешките и така продължаваме,далеч съм от отказване,благодарим на Инстата за възможноста да трупаме опит без да рискуваме лични пари което е огромен плюс!
    Трета седмица с лайв акаунт,резултатите са -25.48%, 281$ акаунт в момента е 209$, доста голямо разочарование (без алл ин трейдове), Основни сетъпи и системи bottom fishing and top fishing само скалпиране.
    Основни грешки: Наруших едно от основните си правила всъщност две,едното е че не излезнах от стока АМД когато трябваше на малка загуба а я задържах с надеждата че ше падне абсолютно аматьорска грешка,която за жалост повтарям вече доста пъти в кратката ми кариера на трейдър.Второто правило което наруших и може би в случая то беше по сериозно и пагубно за акаунта е че задържах стоката овърнайт и естествено имахме гап ъп на следващия ден.
    Изводите ми са следните,докато си нарушавам основните правила ще губя точно и ясно няма как в трейдинга без да ги уважаме тези правила,гадно ми е чуствам се като най големия балък но няма да оставя чуствата да ме владеят и продължавам.Акаунта е жив още,това е единствената добра новина и така!
    Fall down seven times get up eight!
    Втора седмица с лайв акаунт,резултатите са +2.83%, 250 акаунт рекупнах загубите от първата седмица с малък профит от 0.19% (без алл ин трейдове тази седмица).
    Основна система или сетъпи същите като от първта седмица може да ги видитв в куота горе,само скалпиране с таргети от по 10 ,15 пипа имаше случаи на повече пипове които изпуснах но...
    Основни грешки:твърде рано излизане от доста от позициите ми въпреки че бях доста убеден за посоката както и се оказа че съм прав, но какво да правиш това е трейдинг не е точна наука и какво мислиш и какво знаеш на теория понякога не значи нищо!
    Първа седмица с лайв акаунт,резултатите са -2.64%,не чак толкова зле на акаунт от 250,основни сайзове 0.1-до 0.6 (с изключение на един трейд в който бях с около 2 стандартни лота алл инн алмост).
    Основна "система или сетъпи". Свръхпродадени дъна или свръхкупени върхове,RSI под 30 поне на 1 час 15 мин и 5 мин,сточастик изкупен на дъното,и добър обем (волуме) дълга позиция с тренда или каунтертренд (но само ако срещаме всички критерии от по горе).!
    Къса позиция обратното: RSI над 70 поне на 1 час 15 мин 5 мин,сточастик изкупен на върха,добър обем (волуме) с тренда или каунтертренд (но само ако срещаме критериите).!
    Времеви зони 1 ден за цялостна картинка даже и седмичната (освен ако не съм разсеян и забравя), 1 час за интрадай по ясна картина и 15 и 5 мин за вход (много рядко 1 мин,по скоро за мониторинг ако съм пред компа и съм на спусака.
    Основни грешки на първата седмица:разсеяност не достатъчна концентрация и лоши входове(избързване)
    Пета седмица с лайв акаунт резултатите са без значение след първото зануляване на бонуса,от 281$,14 трейда 13 победи и една загуба,малки сайзове и стоп лосове които бяха уважени,а някой не бях поради,прогнозите ми за тренда.Така 27$ печалба след загубаот 279$е близо 10% рекууп,основни сайзове 0.2 до 1.0 на 530$ акаунт в момента с риск 20 пипа на позиция,и риск реуърд 1:1,може би не е най правилния но за в момента това знам това правя.Трябва да променя доста неща и ще бъда доста по внимателен следващата седмица.
    В вторник имам състезание за сток маркета което е с много добри награди,и ще бъда съсредоточен там! Успех на всички начинаещи и не само!Стратегията ми беше същата можете да видите от по горните постове каква е!

15. The Following 8 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

Unregistered (6), kypa (09-15-2019), K_W (09-14-2019)

K_W is online now
    Главен дилър
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Натрупан бонус
    5,353.36 USD
    Thanks
    1,045
    Пета седмица с лайв акаунт резултатите са без значение след първото зануляване на бонуса,от 281$,14 трейда 13 победи и една загуба,малки сайзове и стоп лосове които бяха уважени,а някой не бях поради,прогнозите ми за тренда.Така 27$ печалба след загубаот 279$е близо 10% рекууп,основни сайзове 0.2 до 1.0 на 530$ акаунт в момента с риск 20 пипа на позиция,и риск реуърд 1:1,може би не е най правилния но за в момента това знам това правя.Трябва да променя доста неща и ще бъда доста по внимателен следващата седмица.
    В вторник имам състезание за сток маркета което е с много добри награди,и ще бъда съсредоточен там! Успех на всички начинаещи и не само!Стратегията ми беше същата можете да видите от по горните постове каква е!
    Аз бих те посъветвал няколко неща стопа да е спорд нивата и пазара, не фиксиран в пипсове и другото да не участващ в състезания, само ще ти навредят.

Аз лично участвам в такива с реални пари, но те са с доста дълъг хоризонт и ги търгувам 1:1 с другите ми акаунти.

За демо състезанията има схеми но трявба и късмет.

17. The Following 4 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

kypa (09-15-2019), MAXJOY (09-14-2019), penkares (09-14-2019), Unregistered (1)

ang_bs is offline
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs има блестящо бъдеще ang_bs's Avatar
    Натрупан бонус
    1,451.63 USD
    Thanks
    2,158
    Аз лично толкова бонус, колкото е получил колегата за месец, го разписвам минимум за три. Негови са си и му желая успех, а лично аз явно ще трябва повече време да прекарвам във форума. С пълен резервоар шансовете да стигнеш по-далеч са по-големи, освен ако не пукнеш и четирите гуми едновременно както често се случва с бонус сметката

19. The Following 4 Users Say Thank You to ang_bs For This Useful Post:

kypa (09-15-2019), penkares (09-14-2019), Unregistered (2)

penkares is offline
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Четвърта седмица с лайв акаунта (началото на четвъртата седмица),много добро начало акунта е с 2 кинта,официално занулен от днескашните ми безумия да играя паунда и долара дълго хахаха еййй страшна история.Ми той ся за дълги ама а де,и така сега ше си почиваме тая седмица да си преосмислим грешките и така продължаваме,далеч съм от отказване,благодарим на Инстата за възможноста да трупаме опит без да рискуваме лични пари което е огромен плюс!
    Трета седмица с лайв акаунт,резултатите са -25.48%, 281$ акаунт в момента е 209$, доста голямо разочарование (без алл ин трейдове), Основни сетъпи и системи bottom fishing and top fishing само скалпиране.
    Основни грешки: Наруших едно от основните си правила всъщност две,едното е че не излезнах от стока АМД когато трябваше на малка загуба а я задържах с надеждата че ше падне абсолютно аматьорска грешка,която за жалост повтарям вече доста пъти в кратката ми кариера на трейдър.Второто правило което наруших и може би в случая то беше по сериозно и пагубно за акаунта е че задържах стоката овърнайт и естествено имахме гап ъп на следващия ден.
    Изводите ми са следните,докато си нарушавам основните правила ще губя точно и ясно няма как в трейдинга без да ги уважаме тези правила,гадно ми е чуствам се като най големия балък но няма да оставя чуствата да ме владеят и продължавам.Акаунта е жив още,това е единствената добра новина и така!
    Втора седмица с лайв акаунт,резултатите са +2.83%, 250 акаунт рекупнах загубите от първата седмица с малък профит от 0.19% (без алл ин трейдове тази седмица).
    Основна система или сетъпи същите като от първта седмица може да ги видитв в куота горе,само скалпиране с таргети от по 10 ,15 пипа имаше случаи на повече пипове които изпуснах но...
    Основни грешки:твърде рано излизане от доста от позициите ми въпреки че бях доста убеден за посоката както и се оказа че съм прав, но какво да правиш това е трейдинг не е точна наука и какво мислиш и какво знаеш на теория понякога не значи нищо!
    Първа седмица с лайв акаунт,резултатите са -2.64%,не чак толкова зле на акаунт от 250,основни сайзове 0.1-до 0.6 (с изключение на един трейд в който бях с около 2 стандартни лота алл инн алмост).
    Основна "система или сетъпи". Свръхпродадени дъна или свръхкупени върхове,RSI под 30 поне на 1 час 15 мин и 5 мин,сточастик изкупен на дъното,и добър обем (волуме) дълга позиция с тренда или каунтертренд (но само ако срещаме всички критерии от по горе).!
    Къса позиция обратното: RSI над 70 поне на 1 час 15 мин 5 мин,сточастик изкупен на върха,добър обем (волуме) с тренда или каунтертренд (но само ако срещаме критериите).!
    Времеви зони 1 ден за цялостна картинка даже и седмичната (освен ако не съм разсеян и забравя), 1 час за интрадай по ясна картина и 15 и 5 мин за вход (много рядко 1 мин,по скоро за мониторинг ако съм пред компа и съм на спусака.
    Основни грешки на първата седмица:разсеяност не достатъчна концентрация и лоши входове(избързване)
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Аз бих те посъветвал няколко неща стопа да е спорд нивата и пазара, не фиксиран в пипсове и другото да не участващ в състезания, само ще ти навредят.

Аз лично участвам в такива с реални пари, но те са с доста дълъг хоризонт и ги търгувам 1:1 с другите ми акаунти.

За демо състезанията има схеми но трявба и късмет.
    Това състезание за което говоря,е доста добри нагарди и съм учатсвал вече един път там.но този път шанса за печалби е по голям,ще дават акаунти истински на още по голям брой хора,плюс че е на сток маркета където си мсиля че имам повече опит,и този път съм сигурен че ще си заработя фъндет акаунт от минимун 14000$.Но както и да е това също ще е опит за мен,и за последно ще пробвам да изкусоря ГАП анд ГО стретегиите които съм учил от втория ми онлайн ''ментор''.Благодаря за съвета за стопове според нивата на маркета,и надявам се да има с кво да се похваля след седмица!

21. The Following 5 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

kypa (09-15-2019), K_W (09-14-2019), renito5 (09-14-2019), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 20 of 25 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 ... LastLast

Tags for this Thread