+ Reply to Thread
Page 1 of 24 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 238
    penkares is online now
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283

Cool Приключенията на един новак в Форекс

Здравейте, започвам тази нова тема за всички които са нови в Форекс търговията,аз съм начинаещ в Форекс, но имам опит с стоки и опции.Искам да направя тази тема полезна за всички които искат да се освободят от оковите на работата от 9 до 5.
    Мисля че пазарите са едно много добро средство за осигуряване на по-добър живот,също така и за голямо разочарование.Тук ще споделя моят опит като трейдър,който не е много голям само от 2018 Май месец,тогава след доста горчива загуба на крипто пазара като Инвеститор реших да стана трейдър.
    Искам също така тук да предоставям информация за стъпките които правя към това да стана постоянен и печеливш трейдър!
    Attached Images  

2. The Following 11 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

GeorgiRR (07-24-2019), Jack (07-25-2019), kypa (07-24-2019), MAXJOY (07-24-2019), Novak (07-31-2019)

Orion is online now
    Администратор
    Не е зададено настроение

Orion има невероятно излъчване Orion има невероятно излъчване Orion's Avatar
    Thanks
    137
    penkares, Надявам се тази тема да не приключи с реклама на някой брокер, защото този път бана ще е вечен!
    Успех с темата!

4. The Following 4 Users Say Thank You to Orion For This Useful Post:

Jack (07-25-2019), kypa (07-24-2019), MAXJOY (07-24-2019)

MAXJOY is offline
    Форекс гуру
    Jahat

MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY е отвъд представите MAXJOY's Avatar
    Натрупан бонус
    3,171.59 USD
    Thanks
    4,348
    Само успехи ти желая!!!

penkares, Надявам се тази тема да не приключи с реклама на някой брокер, защото този път бана ще е вечен!
    Успех с темата!
    ахахахах - има някаква предистория тука...
    If this post helped your trading, show your love with LiteCoin at: LX5u1aU2egK7VjJ7HGwexsdyoH6upfedtQ

6. The Following 7 Users Say Thank You to MAXJOY For This Useful Post:

kypa (07-24-2019), penkares (09-16-2019)

penkares is online now
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283
    Да за жалост сгреших и рекламирах едни брокери не съм искал просто не се усетих на време!Учим се грешките както казват няма грешки има уроци,правилата са си правила!Наздраве братя трейдъри!

8. The Following User Says Thank You to penkares For This Useful Post:

kypa (07-24-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    27,027.94 USD
    Thanks
    163,721
    И аз да пожелая успех и на добър час.
    И да допълня към картинката от първия пост - в контекста на споменатия айсберг акаунта на трейдъра може да бъде олицетворен от кораба Титаник.

А под стоки и опции какво точно разбираме?
    stonks

10. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Jack (07-25-2019)

penkares is online now
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283
    Здравейте кура под стоки и опции имам предвид стоки трйдвах с американски брокер но капитала ми беше мн малак за да имам някакъв смислен приход,което също е малко така начинаеща грешка,защото по добре с малко в началото докато си изградиш система.След като бях недоволен от мащаба на позициите с които влизам в трейд говоря за трейд от сорта на 50 акции на СГС за марихуана стоката почти всеки я знае,понеже аз скалпирах на 20,30 стотинки и излизам и говорим за някви 15, 20 долара профит което е нищо ако направиш грешка след това и таксата ми беше 5 вътре 5$ вън, разбирате ме за какво говоря плюс факта че съм неопитен и неиздържал което е типична грешка за новаците.
    След което започнах да изучавам схемата с опции които са един мн волатилен инструмент но поради левириджа са много подходящи за хора с малко капитал там направих доста доста добро начало като почти удвоих капитала си с няколко трейда говоря за трейдове на индекса СНП 500 АПЪЛ Фейса и тнт.,понеже спреда при тях е малак и има обем.
    След големите печалби дойде момента на овъртрейдването всеки е минал от там и БУМ 70% от капитала ми литнаха ей така като птичка,от там дойде кръга на страха несигурноста и така нататъка...това имам предвид под стоки и опции.
    В следващите части на Приключенията на един новак в Форекс ще добавя още подробности за този период и как 80% от трейдинга е психология както вече знаете!
    Благодаря за пожеланията на добър час!

12. The Following 9 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

kypa (07-24-2019)

kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    27,027.94 USD
    Thanks
    163,721
    Те тез работи не са за скалпиране. Ако има високи разходи за отваряне на позицията има смисъл единствено по-дългосрочно търгуване.
    За скалпиране нещо от рода на петрола, паунда или някой от индексите трябва - спред и комисионна да са 1/10 или по-малко от евентуалната печалба. На Инста на петролеца даже средно над 1/20 може да се постигне без преувеличаване на таргети. И 1/5 спрямо също толкова обективни стопове.
    Ама скалпирането е кофти, по-добре цялостно интрадневно и да се гонят да се хващат най-хубавите движения за деня.
    stonks

14. The Following 2 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

penkares is online now
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283
    Извинявам се господа администратори ако спомена един брокер който е спонсор на форума това реклама ли ще е,понеже съм клиент на него брокера и ще бъде в темите?

penkares is online now
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283
    За скалпиране на акции ти трябва висок капитал говоря за около поне 50 60 хиляди $ за акциите,инъче за опции с примерно 2000 $ си готов само да знаеш какво правиш и да си дисциплиниран и да можеш да се самоувладяваш което е адски трудно поне първите няколко години,говоря за нормалните хора които се поддават на емоциите си адски много,понеже това му е тънкоста на този бизнес,естествено има и суперстарс рядко но ги има които им е заложено това да се контролират,да контролират емоциите си,всички останали трябва да го учим това!
    Никъде в никой колеж не те учат да се самоувладяваш,аз лично съм завършил Стопанска Академия тук в България и единственото на което ни учиха бяха сложни задачи които нямат реална практика в живота!

17. FB
    penkares is online now
    Дилър
    Berani

Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    283

Cool Приключенията на един новак в Форекс- част 2

Здравейте трейдъри в част 2 на Приключенията на един новак в Форекс искам да ви запозная с първите ми стъпки към Форекс обучението ми,обучение което ще бъде селф без плащания за курсове и тнт.Интернет е дар от Бога както и проклятие зависи как го използваме.
    В първия ми демо акаунт направих 37000$ профит от 50000$ демосметка лоу де да бяха истински кеш но не са,както и да е не препоръчвам много дълго трейдване на демо акаунт защптп така предобиваме лоши навици които после могат да ни изиграят лоша шега.Демо акаунт е като да си много добър в злата на спаринги но като излезнеш на истинско съсстезание и те нокаутират говоря от личен опит само къде не беше нокаут ами нокдаун за мое щастие и така...историята след първия демо акаунт продалжи с Снайпер Демо Състезание което завърших вчера от 926 участници аз съм на 796 място уат дъ...както и да е продължаваме здраво напред.
    Извода от всичко казано е следния вижте снимката която ще постна...
    Продължаваме с втори Снайпер Чалиндж!
    Успех на всички!
    Attached Images  

19. The Following 9 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

ang_bs (07-27-2019), kypa (07-28-2019), lyubo (07-27-2019), minkov (07-27-2019)

+ Reply to Thread
Page 1 of 24 1 2 3 11 ... LastLast

Tags for this Thread