+ Reply to Thread
Page 62 of 62 FirstFirst ... 12 52 60 61 62
Results 611 to 620 of 620

Thread: Приключенията на един новак във форекса

1. #611 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,992
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 1
    Тези , които пишем от дълго време във форума, поне е ясно , че това ни дава възможност да си поговорим с хора, които се занимават с това, продължително и методично. Израстването във форекса изисква време и не става от днес за утре или няколко месеца.
    Всичко друго е късмета на начинаещия / през който почти всички сме преминали, за да ни задържи това и да продължим напред/

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 13 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

100 (01-19-2021), batDancho (Yesterday), jssj (01-19-2021), K_W (01-19-2021), minkov (01-19-2021), ndimitrov73 (Yesterday), skrasi (Yesterday), Unregistered (6)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #612 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    1,087
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    На мен форумите са ми помогнали с много, доста време съм прекарал в тях, реално стойностните неща са много малко, но има такива. Пишейки съм осъзнал доста неща, само чрез разсъжданията ми по темата. Тук дават и пари каот пишеш което си е допълнителен бонус.
    Едно време направих най-голямата стъпка с помощта на Forex Factory където намерих човека, от който купих курс по-късно. Като преди курса научих достатъчно от дорума за да разбера, че искам да го купя този курс. С отсяване на информацията може да се научи много наистина и дори да трябва пак да си изминеш пътя, реално форумите са точно част от пътя.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

5. The Following 5 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

gambletrade (01-19-2021), K_W (01-19-2021), minkov (01-19-2021), ndimitrov73 (Yesterday), Unregistered (1)

6. #613 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    33,939
    SubscribeSubscribe
    На мен форумите са ми помогнали с много, доста време съм прекарал в тях, реално стойностните неща са много малко, но има такива. Пишейки съм осъзнал доста неща, само чрез разсъжданията ми по темата. Тук дават и пари каот пишеш което си е допълнителен бонус.
    То от форумите освен стойностни неща от умни хора, може да научиш и много неща от глупостите на другите.
    Нещо от рода на "Не правете това в къщи"
    Например по-новите кандидат милионери ако са чели днес внимателно темата, би трябвало вече да знаят, че кога станат милионери не е хубаво да се хвалят много за това пред близки и познати.

7. The Following 8 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

100 (Yesterday), gambletrade (01-19-2021), K_W (Yesterday), Lucky13 (01-19-2021), skrasi (Yesterday), Spekulanta (Yesterday), Unregistered (2)

8. #614 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,725
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 2
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    То от форумите освен стойностни неща от умни хора, може да научиш и много неща от глупостите на другите.
    Нещо от рода на "Не правете това в къщи"
    Например по-новите кандидат милионери ако са чели днес внимателно темата, би трябвало вече да знаят, че кога станат милионери не е хубаво да се хвалят много за това пред близки и познати.
    Това е напълно вярно. Аз въщност май така съм научил повеч, като виждам кое не работи и кат овидам през годините кои хора отпадат от играта. "Няма стари смели трейдъри"

9. The Following 8 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

100 (Yesterday), batDancho (Yesterday), Fafa (Yesterday), gambletrade (Yesterday), minkov (Yesterday), skrasi (Yesterday), Unregistered (2)

10. #615 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,992
    SubscribeSubscribe
    Някои си взимат бележки, други си трошат сами главата докато омекне.
    Всеки си е различен тип.

11. The Following 11 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

100 (Yesterday), gambletrade (Yesterday), K_W (Yesterday), minkov (Yesterday), skrasi (Yesterday), Unregistered (6)

12. #616 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    1,087
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Някои си взимат бележки, други си трошат сами главата докато омекне.
    Всеки си е различен тип.
    Лошото е че това са 2 паралелно вървящи процеса и рядко нещата са черно и бяло, повечето стойностна информация си пробива път в главите ни след като последните вече са срещали стената няколко пъти. Но определено сумарно скоростта и изобщо възможността да се стигне до края се подобряват в пъти.

13. The Following 3 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

K_W (Yesterday), minkov (Yesterday), skrasi (Yesterday)

14. #617 Collapse Post
    batDancho is online now
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho's Avatar
    Accrued Payments
    4,711.46 USD
    Thanks
    2,579
    SubscribeSubscribe
    Съгалсен съм, повярвай ми полагам доста услиия да ми е скучен живота и да не трябва да съм на ръба на отчаянието и без изходица през няколко месеца и да ги редувам с еуфория. При Алба определено има съспенс на мен сега ми е суперр интересно, в кой момент ще изгърми и дали ще е колосално или отрезвително. Като гледам техниките как преминаха към "безрискова търговия с добавки очаквам да е първото.
    Това което ти звучи грубо за мен е обективната реалност.
    Ама ти сериозно ли мислиш, че всички тези сериали, които описва, наистина се случват ?
    Щото и аз мога да пиша такива неща, даже още по-художествена фантастика мога да докарам.

15. The Following 4 Users Say Thank You to batDancho For This Useful Post:

gambletrade (Yesterday), K_W (Yesterday), minkov (Yesterday), skrasi (Yesterday)

16. #618 Collapse Post
    Meganvpg is online now
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

Meganvpg е по пътя на славата Meganvpg's Avatar
    Accrued Payments
    0.00 USD
    Thanks
    0
    SubscribeSubscribe
    Най-голямото предизвикателство е точно това да различиш кое е работещото нещо е кое е глупостта. Трудно е, защото наистина едно нещо работи за едни хора по-добре, а за други не. Но си има едни такива основни истини във форекса, които се научават чак след известен брой години търговия и разбира се няколко занулени акаунта.

17. The Following 3 Users Say Thank You to Meganvpg For This Useful Post:

gambletrade (Yesterday), K_W (Yesterday), skrasi (Yesterday)

18. #619 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,725
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 2
    Quote Originally Posted by batDancho View Post
    Ама ти сериозно ли мислиш, че всички тези сериали, които описва, наистина се случват ?
    Щото и аз мога да пиша такива неща, даже още по-художествена фантастика мога да докарам.
    Като цяло вярвам, че се случва нещо от описаното, кое не съм сигрен, защото някои от постовете си противоречат, или просто всяка седмица се тръгва с нова идея и концепция за бъдещето.

19. The Following 2 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

gambletrade (Yesterday), minkov (Yesterday)

20. ECN
  21. #620 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,992
    SubscribeSubscribe
    Ама това си е пин кода отвсякъде.
    Мина му преди реването , че няма пари за ток и Интернет. Сега смени тактиката и стана" богата дама" дето и мъжа си взе да храни.
    Айде нЕма нужда.
    Тия фафли с кашоните ги ядохме

Хич думичка не вярвам...докато не ми изпрати 10 к по сметката.
    Тогава ще повярвам.

22. The Following 5 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

100 (Yesterday), gambletrade (Yesterday), minkov (Yesterday), ndimitrov73 (Today), Unregistered (1)

+ Reply to Thread
Page 62 of 62 FirstFirst ... 12 52 60 61 62

Subscribed to this thead: 2

Tags for this Thread