+ Reply to Thread
Page 48 of 48 FirstFirst ... 38 46 47 48
Results 471 to 478 of 478

Thread: Приключенията на един новак във форекса

1. #471 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    9,973
    Точно така се прави в началото теглиш всичко което си изкарал и си го харчи има кога да капитализираш.

2. The Following 7 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

alba (Yesterday), AVAngelov (Yesterday), K_W (Yesterday), minkov (Yesterday), pfxi (Today), Unregistered (2)

3. ECN
  4. #472 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    7,111
    Това звучи добре. Търгуваш с малък риск и правиш успешни сделки. При това печалбата никак не е малка. Поздравления за тебе. Аз също бих те посъветвала да си изтеглиш цялата печалба. Макар че нямам много голям опит на валутния пазар. А с тегленето на печалби съм съвсем зле и в момента прохождам като изучавам разни разплащателни системи.

5. The Following 7 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

AVAngelov (Yesterday), K_W (Yesterday), pfxi (Today), renito5 (Today), Unregistered (3)

6. #473 Collapse Post
    pfxi is online now
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi има с какво да се гордее pfxi's Avatar
    Accrued Payments
    1,226.89 USD
    Thanks
    784
    Quote Originally Posted by AVAngelov View Post
    Здравейте,точно един месец от депозита ми на 200$.
    До момента за щастие нещата вървят доста добре и сметката ми е 283$.
    Доста изненадваща за мен е тази печалба от около 40%,като се има в предвид,че търгувам с малки обеми от 0.02 лота.
    Най-вероятно късмета на начинаещият
    Първоначалната ми цел беше едни десетина процента профит на месец за увеличаване на капитала,но сега се замислям дали да не изтегля да речем половината от печалбата(40$)
    Не,че имам нужда от тези пари сега,но не знам как ще се развият нещата в бъдеще и ако е неблагоприятно поне да съм изтеглил нещо.
    Аз също бих те посъветвал да си теглиш печалбата, поне докато си върнеш началния капитал. Това ще ти действа и психологически. След това може да продължиш да теглиш, но да речем 60-70% от печалбата. След месеци ще видиш как вървят нещата и ако са ОК, то може да до внесеш, с цел да правиш пари, все пак това е идеята
    Last edited by pfxi; Today at 07:58 AM.

7. The Following 6 Users Say Thank You to pfxi For This Useful Post:

AVAngelov (Today), renito5 (Today), semion (Today), Unregistered (3)

8. #474 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    661
    Няма смисъл да се теглят тия пари макар да е ясн, че късмета е играл. По-добрата стратегия е да се тегли процент от печалбата, нещо от сорта 50% или по-малко. С тези пари няма да си промениш стила на живот, но натрупването ако може да си върви докато се и учиш ще е добре.

9. The Following 2 Users Say Thank You to 100 For This Useful Post:

AVAngelov (Today), semion (Today)

10. #475 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    5,096
    Quote Originally Posted by AVAngelov View Post
    ... дали да не изтегля да речем половината от печалбата ...
    Добре си решил. Дръпни малко да почерпиш семейството, другата част да работи за нарастване на акаунта. И газ нататък по същия начин ...

11. The Following 4 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

AVAngelov (Today), pfxi (Today), renito5 (Today), semion (Today)

12. #476 Collapse Post
    renito5 is online now
    Форекс гуру
    Yeehaw

renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5's Avatar
    Accrued Payments
    1,490.07 USD
    Thanks
    2,011
    Според мен също е добре да изтеглиш част от печалбата за да вкусиш от успеха си. Така за напред, ще продължиш да се бориш за печалби и ше бъдеш внимателен в отварянето на позиции. Все пак е важно да се по радваш на успеха си. Не го пропилявай.

13. The Following 2 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

pfxi (Today), semion (Today)

14. #477 Collapse Post
    КинО is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Accrued Payments
    9,436.97 USD
    Thanks
    19,860
    Изтегли, най-вече за да не те подлъже подсъзнанието, че си станал Велик трейдър
    и да вкараш много добавки, които учудващо бърже да те занулят, и те така

15. The Following 4 Users Say Thank You to КинО For This Useful Post:

AVAngelov (Today), Emil Enchev (Today), pfxi (Today), semion (Today)

16. #478 Collapse Post
    semion is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    3,188
    Според мен, някаква част от печалбата трябва да се заделя аз капитализация. Да има ръст на депозита и съответно на потенциалната печалба в бъдеще. Но и трябва да се тегли, щото занаята е с високи рискове и ще е много обидно, когато всичката печалба ще отиде по дяволите без да си я пробвал на вкус... Знам го от собствен опит
    "Докато не започнах да ползвам интернет, не знаех, че по света има толкова идиоти". Станислав Лем.
    Освен чужди неприятности има и други радости в живота!

„Ти си длъжен да правиш добро от злото, защото то няма от какво друго вече да се прави.“ Робърт Пен Уорън

17. The Following 3 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

Unregistered (3)

+ Reply to Thread
Page 48 of 48 FirstFirst ... 38 46 47 48

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread