+ Reply to Thread
Page 50 of 51 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 LastLast
Results 491 to 500 of 501

Thread: Приключенията на един новак във форекса

1. #491 Collapse Post
    big_shark2 is online now
    Маркет мейкър
     Geli

big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2's Avatar
    Accrued Payments
    1,523.40 USD
    Thanks
    2,355
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Не бързай да увеличаваш обемите, има време. На този етап , тегли това което печелиш и си ги харчи, или събирай или каквото там си решиш. Започнеш ли да увеличават обема, рискуваш по-бързо да загубиш сметката си.
    Определено обемите не бива да се увеличават на сляпо....нека се спазва риска като процентвно изражеие а те обемите ще си се покачат от самосебеси. Въпреки че дали търгуваш на реална или на бонусна сметка са два коренно различни неща И все пак ако си отговорен като трейдър не би трябвало да правиш разлика между сметките си

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 2 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

penkares (07-31-2020), Unregistered (1)

3. #492 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares's Avatar
    Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    629
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Здравейте трейдъри и трейдърки новачето е тук и все още се бори, след известен период на почивка и работа се завръщам за да видя какво става из форумеца! Надявам се правите лев и сте здрави и щасливи!
    Обзор след 14 седмици прекъсване (преблизително), малки опити з амен да се върна в играта но нищо значително, няколко състезания и това е, готов да продължа с битката! Разбрах че Инстата ще дава вече на седмикчна база бонусите което е страхотно, затова бак то уърк с пълна газ успех на всички!
    Здравейте приятели които никога не съм виждал но знам че сте готини! Новачето се позагуби за няколко месеца, доста работа и гледане на малко детенце и Трейдване. Обзора ще е кратък, първо надявам се всички сте добре и сте здрави, защото доста тежки времена ни натиснаха искрено се надявам да сте добре, здравето е номер 1 точка!
    Обзора е следния не съм спирал да трейдвам с лични пари (за жалост нема бонус от Инстата ама ще го промениме това скоро), за 2020 съм 2,34$ горница хахаха бийст на трейдинга, но по важното е че съумях да си върна 160 те $ които съм вкарал ипромених доста неща в себе си (но затова ще разказвам в други постове).
    Няма как новачето да загърби най добрата тема за начинаещи трейдъри! Ще си бъбрим по често от сега нататък, успех на всички и си пазете капитала защото скоро ще има големи възможности за ентрита!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

4. The Following 10 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

AVAngelov (11-16-2020), batDancho (11-17-2020), Jack (11-17-2020), K_W (11-16-2020), minkov (11-16-2020), semion (11-19-2020), Unregistered (4)

5. #493 Collapse Post
    Quiven is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven's Avatar
    Accrued Payments
    487.17 USD
    Thanks
    298
    SubscribeSubscribe
    Новачето се позагуби за няколко месеца
    penkares, какъв "Новак", че ти вече си "стара пушка" Повече от година си във форума Шегувам се, разбира се.
    Успех в обучението и търговията

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

6. The Following 5 Users Say Thank You to Quiven For This Useful Post:

batDancho (11-17-2020), Jack (11-17-2020), minkov (11-16-2020), penkares (11-16-2020), Unregistered (1)

7. #494 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares's Avatar
    Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    629
    SubscribeSubscribe
    Стара пушка рано ми е още тука има доста по стари пушки и им благодаря за уважението и съветите незнам как се тагва тук но те си знаят кои са!

8. The Following User Says Thank You to penkares For This Useful Post:

Jack (11-17-2020)

9. #495 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    629
    SubscribeSubscribe
    Здравейте колеги, исках да споделя нещо от днес което ми се случи и ми се случва от както станах брейк ивън за годината. Изпитвам страх голям страх от загуба, днес давам примерн шото е най свеж не че нямам други многобройни такива. Шортих ГБП/УСД почти на върха и след 2 часа имаше 100 пипа в мойта посока а аз излезнах брей ивън, бях с амък сайз и тнт. като цяло нямаше причина да излизам толкова рано, но излезнах, да работих така че трябваше да се съсредоточа и на друго място но все пак последно време много мисля над този проблем. Познавам в по голямата си част посоките, но ми липсва увереност да държа позицията, дори и малък сайз който не би ме наранил много... Би ми било много имнтересно да споделите вие как сте преминали или сега преминавате ако изобщо сте се сблъсквали с този универсален трейдърски проблем?

10. The Following 3 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

K_W (11-24-2020), minkov (11-24-2020), Unregistered (1)

11. #496 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,261
    SubscribeSubscribe
    Здравейте колеги, исках да споделя нещо от днес което ми се случи и ми се случва от както станах брейк ивън за годината. Изпитвам страх голям страх от загуба, днес давам примерн шото е най свеж не че нямам други многобройни такива. Шортих ГБП/УСД почти на върха и след 2 часа имаше 100 пипа в мойта посока а аз излезнах брей ивън, бях с амък сайз и тнт. като цяло нямаше причина да излизам толкова рано, но излезнах, да работих така че трябваше да се съсредоточа и на друго място но все пак последно време много мисля над този проблем. Познавам в по голямата си част посоките, но ми липсва увереност да държа позицията, дори и малък сайз който не би ме наранил много... Би ми било много имнтересно да споделите вие как сте преминали или сега преминавате ако изобщо сте се сблъсквали с този универсален трейдърски проблем?
    Разбира се, че всеки новак се сблъсква. Ами всичко е въпрос на настройка. Най-важното е добре да си определиш къде да влезеш и къде да излезеш. Обема точно определен и да знаеш колко точно ще загубиш и колко точно ще спечелиш. Загубата от всички сделки е хубаво да е около 1% от сметката. Когато се почувстваш готов може и постепенно да вдигаш. И запомни едно важно и златно правило в трейдинга. "Печалбата и загубата са част от играта и ние трябва да сме готови и за двете". И аз много се шашках в началото, но после изтръпнах затова си има стопове и таргети не пипаш. Определил ли си всичко както трябва няма какво да те събори. Късмет и наслука.
    А и нещо което щях да забравя съотношението риск/печалба е хубаво да бъде поне 1/2 тука има много спорове във форума за това ама лично аз си ползвам това правило за мен. Надявам се да съм бил полезен.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

12. The Following 9 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

minkov (11-24-2020), penkares (11-24-2020), Unregistered (7)

13. #497 Collapse Post
    K_W is offline
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,382
    SubscribeSubscribe
    Загубите са нещо постоянно в трейдинга, всеки който иска да е трейдър трябва а се научи да живее с постоянното им присъствие и да ги приема. Само така може и да ги контролира, тези които се опитват да ги избягват просто не оцеляват.
    Трудно е, с годините човек може да посвикне но винаги е гадно. Особено ако се развиваш, защото ако седиш със дребен капитал и/или риск и не си на ръба или малко извън зоната си на комфорт не се развиваш и не "растеш".
    Единственто което мога да препоръчам и да кажа като начин за справяне и оцеляване е да се опиташ да се дистанцираш колкото може повече от идеята за парите. Фокусът трябва да е само върху спазване ан система и добри праилно изпълнени сделки, независимо то това какъв е резултата. Дали си брей ивън, на профит или на загуба ене ти е работа да мислиш, може на 1 януари да си направиш рекапитулация. Работата ти е да взимаш всеки сигнал който системата ти дава и да търгуваш всяка сделка както правилата ти казват (и това е трудно).

14. The Following 5 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

ndimitrov73 (11-24-2020), penkares (11-24-2020), Unregistered (3)

15. #498 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,733
    SubscribeSubscribe
    Не можеш всичко да взимаш от пазара. Освен ако не търгуваш с робот. Иначе се случва да пропускаш входове, колкото и да видиш пред графиките
    Така че не смятам, че това трябва да е самоцел.

16. #499 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    629
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by K_W View Post
    Загубите са нещо постоянно в трейдинга, всеки който иска да е трейдър трябва а се научи да живее с постоянното им присъствие и да ги приема. Само така може и да ги контролира, тези които се опитват да ги избягват просто не оцеляват.
    Трудно е, с годините човек може да посвикне но винаги е гадно. Особено ако се развиваш, защото ако седиш със дребен капитал и/или риск и не си на ръба или малко извън зоната си на комфорт не се развиваш и не "растеш".
    Единственто което мога да препоръчам и да кажа като начин за справяне и оцеляване е да се опиташ да се дистанцираш колкото може повече от идеята за парите. Фокусът трябва да е само върху спазване ан система и добри праилно изпълнени сделки, независимо то това какъв е резултата. Дали си брей ивън, на профит или на загуба ене ти е работа да мислиш, може на 1 януари да си направиш рекапитулация. Работата ти е да взимаш всеки сигнал който системата ти дава и да търгуваш всяка сделка както правилата ти казват (и това е трудно).
    Абсолютно съгласен съм тук много добре казано, няма какво да добавя, това че спомена за загубата че трябва да свикнем да живеем с нея в смисъл че ще я има така или инъче е то топ комент!

17. #500 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    629
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Разбира се, че всеки новак се сблъсква. Ами всичко е въпрос на настройка. Най-важното е добре да си определиш къде да влезеш и къде да излезеш. Обема точно определен и да знаеш колко точно ще загубиш и колко точно ще спечелиш. Загубата от всички сделки е хубаво да е около 1% от сметката. Когато се почувстваш готов може и постепенно да вдигаш. И запомни едно важно и златно правило в трейдинга. "Печалбата и загубата са част от играта и ние трябва да сме готови и за двете". И аз много се шашках в началото, но после изтръпнах затова си има стопове и таргети не пипаш. Определил ли си всичко както трябва няма какво да те събори. Късмет и наслука.
    А и нещо което щях да забравя съотношението риск/печалба е хубаво да бъде поне 1/2 тука има много спорове във форума за това ама лично аз си ползвам това правило за мен. Надявам се да съм бил полезен.
    Добре казано, загубата е против биологичното ни устройсто мноооогооооо трудно се приема, никой не иска да е грешен да е неправ, тук вече влиза пак психологията като поне 80% от тая игра. Нещо което определено работи за мен в момента (около 3 месеца) е сайза, играя с много малък сайз какъвто ми е и баланса и засега това е оснивното което ме спасява!

18. The Following User Says Thank You to penkares For This Useful Post:

minkov (11-24-2020)

+ Reply to Thread
Page 50 of 51 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread