+ Отговор в тема
Страница 62 от 62 ПървиПърви ... 12 52 60 61 62
Резултати от 611 до 620 от общо 620

Тема: Приключенията на един новак във форекса

1. #611 Свиване на публикацията
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 010
    Благодарили са му 55 598 Пъти в
    16 875 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Тези , които пишем от дълго време във форума, поне е ясно , че това ни дава възможност да си поговорим с хора, които се занимават с това, продължително и методично. Израстването във форекса изисква време и не става от днес за утре или няколко месеца.
    Всичко друго е късмета на начинаещия / през който почти всички сме преминали, за да ни задържи това и да продължим напред/

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 15 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

100 (01-19-2021), batDancho (01-20-2021), jssj (01-19-2021), K_W (01-19-2021), L&T (01-22-2021), minkov (01-19-2021), ndimitrov73 (01-20-2021), skrasi (01-20-2021), Unregistered (7)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #612 Свиване на публикацията
    100 е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Начислени плащания
    5,265.37 USD
    Благодарности
    1 107
    Благодарили са му 7 418 Пъти в
    3 208 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    На мен форумите са ми помогнали с много, доста време съм прекарал в тях, реално стойностните неща са много малко, но има такива. Пишейки съм осъзнал доста неща, само чрез разсъжданията ми по темата. Тук дават и пари каот пишеш което си е допълнителен бонус.
    Едно време направих най-голямата стъпка с помощта на Forex Factory където намерих човека, от който купих курс по-късно. Като преди курса научих достатъчно от дорума за да разбера, че искам да го купя този курс. С отсяване на информацията може да се научи много наистина и дори да трябва пак да си изминеш пътя, реално форумите са точно част от пътя.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. Следните 6 потребители изказват благодарности на 100 за полезния пост:

gambletrade (01-19-2021), K_W (01-19-2021), L&T (01-22-2021), minkov (01-19-2021), ndimitrov73 (01-20-2021), Unregistered (1)

6. #613 Свиване на публикацията
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    34 148
    Благодарили са му 33 147 Пъти в
    9 779 Поста
    ПодписвамПодписвам
    На мен форумите са ми помогнали с много, доста време съм прекарал в тях, реално стойностните неща са много малко, но има такива. Пишейки съм осъзнал доста неща, само чрез разсъжданията ми по темата. Тук дават и пари каот пишеш което си е допълнителен бонус.
    То от форумите освен стойностни неща от умни хора, може да научиш и много неща от глупостите на другите.
    Нещо от рода на "Не правете това в къщи"
    Например по-новите кандидат милионери ако са чели днес внимателно темата, би трябвало вече да знаят, че кога станат милионери не е хубаво да се хвалят много за това пред близки и познати.

7. Следните 9 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

100 (01-20-2021), gambletrade (01-19-2021), K_W (01-20-2021), L&T (01-22-2021), Lucky13 (01-19-2021), skrasi (01-20-2021), Spekulanta (01-20-2021), Unregistered (2)

8. #614 Свиване на публикацията
    K_W е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    4 767
    Благодарили са му 17 224 Пъти в
    2 714 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    То от форумите освен стойностни неща от умни хора, може да научиш и много неща от глупостите на другите.
    Нещо от рода на "Не правете това в къщи"
    Например по-новите кандидат милионери ако са чели днес внимателно темата, би трябвало вече да знаят, че кога станат милионери не е хубаво да се хвалят много за това пред близки и познати.
    Това е напълно вярно. Аз въщност май така съм научил повеч, като виждам кое не работи и кат овидам през годините кои хора отпадат от играта. "Няма стари смели трейдъри"

9. Следните 9 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

100 (01-20-2021), batDancho (01-20-2021), Fafa (01-20-2021), gambletrade (01-20-2021), L&T (Вчера), minkov (01-20-2021), skrasi (01-20-2021), Unregistered (2)

10. #615 Свиване на публикацията
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 010
    16 875 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Някои си взимат бележки, други си трошат сами главата докато омекне.
    Всеки си е различен тип.

11. Следните 13 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

100 (01-20-2021), gambletrade (01-20-2021), K_W (01-20-2021), L&T (Вчера), minkov (01-20-2021), skrasi (01-20-2021), Unregistered (7)

12. #616 Свиване на публикацията
    100 е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Начислени плащания
    5,265.37 USD
    Благодарности
    1 107
    Благодарили са му 7 418 Пъти в
    3 208 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Fafa Виж мнението
    Някои си взимат бележки, други си трошат сами главата докато омекне.
    Всеки си е различен тип.
    Лошото е че това са 2 паралелно вървящи процеса и рядко нещата са черно и бяло, повечето стойностна информация си пробива път в главите ни след като последните вече са срещали стената няколко пъти. Но определено сумарно скоростта и изобщо възможността да се стигне до края се подобряват в пъти.

13. Следните 3 потребители изказват благодарности на 100 за полезния пост:

K_W (01-20-2021), minkov (01-20-2021), skrasi (01-20-2021)

14. #617 Свиване на публикацията
    batDancho е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    2 591
    Благодарили са му 5 937 Пъти в
    3 300 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Съгалсен съм, повярвай ми полагам доста услиия да ми е скучен живота и да не трябва да съм на ръба на отчаянието и без изходица през няколко месеца и да ги редувам с еуфория. При Алба определено има съспенс на мен сега ми е суперр интересно, в кой момент ще изгърми и дали ще е колосално или отрезвително. Като гледам техниките как преминаха към "безрискова търговия с добавки очаквам да е първото.
    Това което ти звучи грубо за мен е обективната реалност.
    Ама ти сериозно ли мислиш, че всички тези сериали, които описва, наистина се случват ?
    Щото и аз мога да пиша такива неща, даже още по-художествена фантастика мога да докарам.

15. Следните 7 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

gambletrade (01-20-2021), K_W (01-20-2021), L&T (Вчера), minkov (01-20-2021), skrasi (01-20-2021), Unregistered (2)

16. #618 Свиване на публикацията
    Meganvpg е на линия
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

Meganvpg е по пътя на славата Аватара на Meganvpg
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    2
    Благодарили са му 40 Пъти в
    10 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Най-голямото предизвикателство е точно това да различиш кое е работещото нещо е кое е глупостта. Трудно е, защото наистина едно нещо работи за едни хора по-добре, а за други не. Но си има едни такива основни истини във форекса, които се научават чак след известен брой години търговия и разбира се няколко занулени акаунта.

17. Следните 5 потребители изказват благодарности на Meganvpg за полезния пост:

gambletrade (01-20-2021), K_W (01-20-2021), L&T (Вчера), skrasi (01-20-2021), Unregistered (1)

18. #619 Свиване на публикацията
    K_W е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    4 767
    Благодарили са му 17 224 Пъти в
    2 714 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    Цитирай Първоначално написано от batDancho Виж мнението
    Ама ти сериозно ли мислиш, че всички тези сериали, които описва, наистина се случват ?
    Щото и аз мога да пиша такива неща, даже още по-художествена фантастика мога да докарам.
    Като цяло вярвам, че се случва нещо от описаното, кое не съм сигрен, защото някои от постовете си противоречат, или просто всяка седмица се тръгва с нова идея и концепция за бъдещето.

19. Следните 4 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

gambletrade (01-20-2021), L&T (Вчера), minkov (01-20-2021), Unregistered (1)

20. ECN
  21. #620 Свиване на публикацията
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 010
    16 875 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ама това си е пин кода отвсякъде.
    Мина му преди реването , че няма пари за ток и Интернет. Сега смени тактиката и стана" богата дама" дето и мъжа си взе да храни.
    Айде нЕма нужда.
    Тия фафли с кашоните ги ядохме

Хич думичка не вярвам...докато не ми изпрати 10 к по сметката.
    Тогава ще повярвам.

22. Следните 8 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

100 (01-20-2021), gambletrade (01-20-2021), L&T (01-22-2021), minkov (01-20-2021), ndimitrov73 (01-21-2021), Unregistered (3)

+ Отговор в тема
Страница 62 от 62 ПървиПърви ... 12 52 60 61 62

Абонирайте се за тази тема : 2

Отворен

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си