+ Reply to Thread
Page 43 of 47 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 ... LastLast
Results 421 to 430 of 468

Thread: Приключенията на един новак във форекса

1. #421 Collapse Post
    semion is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion е отвъд представите semion's Avatar
    Accrued Payments
    4,744.65 USD
    Thanks
    3,117
    Бонусната сметка е наистина страхотно нещо. Демото си е демо, то наистина е много полезно човек да се учи, да разработва и съвършенства стратегията си, търговските навици и т.н. Но само търгувайки в реални условия човекът може да се научи да търгува, щото тук се изисква съвсем друго ниво на владеене на емоциите си. А бонусите на инстата ни дават такава уникална възможност да търгуваме на реална сметка, да се учим и да се развиваме без да губим свои пари...
    "Докато не започнах да ползвам интернет, не знаех, че по света има толкова идиоти". Станислав Лем.
    Освен чужди неприятности има и други радости в живота!

„Ти си длъжен да правиш добро от злото, защото то няма от какво друго вече да се прави.“ Робърт Пен Уорън

2. The Following 9 Users Say Thank You to semion For This Useful Post:

alba (05-22-2020), kypa (05-22-2020), penkares (05-22-2020), Unregistered (6)

3. #422 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    6,987
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Няма да се плашите, днес дават бонукса, тъй, че пак ще има за търгуване.
    По-лекичко с обемите и ще има до другия петък
    А кога ги дават тези бонуси и как разбирате, че са ги дали? При мене нещо статистиката на форума не ми работи, защото пише, че са ми платени бонуси за месец март и от тогава нищо в профила не се е променило. Искам да помоля тези, които твърдят, че се издържат от форекс да преминат към някаква конкретика. Така ще са ни много полезни на нас начинаещите. Да обясняват какви сделки отварят и какво ще се случва с опредлени валутни двойки. Това са важните неща, а не общи приказки от рода каква била разликата между марджин и ливъридж. Това е все едно аз да отида на курс по шеф и кройка. Там вместо да ми покажат как се крои и шие на практика да ми обясняват устройството на ножицата и от какъв метал е направена иглата. Напускаха се маса теми със суха и според мене съвсем скучна теория вместо да се каже как да изкараме пари т.е. да купуваме ли злато или да продаваме индекси.

4. The Following 23 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

kypa (05-22-2020), semion (05-22-2020), Unregistered (21)

5. #423 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    571
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Преди малко сметката ми фалира. Не ми се беше случвало от предишния петък. Няма какво да се лъжем аз редовно си фалирам и до сега не съм спечелила нито цент от форекс. Не съм броила колко пъти съм фалирала, но сигурно минах Тръмп по този показател. Е, като номинални суми сигурно моите фалити са направо смешни? А иначе печеля и ми се увеличава сметката, но после всичко губя. Няколко пъти дори се опитах да тегля, но по някакви причини все не стигат парите до мене. Вече почти загубих надежда, че от валутна търговия ще изкарам пари. Търгувам все едно е демо и без никакви очаквания. Това ми дава право да правя сделки с голям риск, за да е повече адреналина. Все повече се съмнявам, че има хора, които печелят и се издържат от форекс. Говоря за дребните трейдъри. Тия с огромните суми са ясни, че няма как да фалират.
    ПО принцип да много са малко тези които печелят редовно, затова статистиката е толкова депресираща и обезнадеждаваща, НО все пак тука става въпрос за най трудно контрулируемите емоции на човек! Затова не се притеснявай, тук с форума и с всичката информация и благодарение на Инстафорекс имаме уникален шанс да се учим безплатно е не точно щото пишем и тнт но това си е много добра риск фрий възможност. Аз също си занулих сметката от около 50$ които бях натрупал но на другия ми истински акаунт не съм, затова само напред и тестване му е филма ставаме и падаме! Поне за мен това е начин на живот за мен целта е да стана независим трейдър който може да изхранва семйството си само с трейдване, ако не стане си бачкам нормална работа и така но поне един ден няма да съжалявам че не съм си следвал мечтите!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

6. The Following 5 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

alba (05-24-2020), kypa (05-22-2020), semion (05-23-2020), Unregistered (2)

7. #424 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares има с какво да се гордее penkares's Avatar
    Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    571
    Върнаха ми парите в сметката, защото отворих дребна сделка. Мислех, че след 21 часа финансов отдел не работи, но явно съм грешала. Неприятно е, че днес ми заминаха точно личните средства. А си беше голяма играчка да ги депозирам. Втори път не бих се занимавала. В началото бях на печалба, но после нещата се обърнаха срещу мене. Виж еврото колко падна тази нощ, а аз бях купила. Всъщност моята стратегия е винаги да съм срещу американския долар, защото за мене тяхната валута няма никакво покритие. Те не спират да печатат от години и доларите са една зелена хартия. Много хора го знаят това и затова се чудя на какво основание пада еврото? Много ми е странно наистина. Няма да се откажа да продавам долари при всяка възможност.
    Пада на основание че маркетите са нерационални и често хаутични и тази стратегия че долара е без покритие незнам дали ще ти върши работа съмнява ме но аз не съм никой че да казвам...след като аз самия се лутам в лабиринта наречен маркет...Просто изследвай себе си, кое те кара да влизаш в позиции къде са ти слабите места, маркета е много добър психолог изкарва ни керливите ризи всичките до една на яве, и ни дава отговори стига ние да се вслушаме!

8. The Following 3 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

alba (05-24-2020), kypa (05-22-2020), semion (05-23-2020)

9. #425 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    25,780
    А кога ги дават тези бонуси и как разбирате, че са ги дали? При мене нещо статистиката на форума не ми работи, защото пише, че са ми платени бонуси за месец март и от тогава нищо в профила не се е променило.
    Не виждаш ли в сметката преводите на бонуса, там много лесно се познава кога е преведен, особено ако е занулен преди това, ако влезеш и пак има пари значи са го превели.

10. The Following 3 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

alba (05-24-2020), kypa (05-22-2020), semion (05-23-2020)

11. #426 Collapse Post
    penkares is offline
    Старши дилър
    Mengintai

Accrued Payments
    2,019.55 USD
    Thanks
    571
    А кога ги дават тези бонуси и как разбирате, че са ги дали? При мене нещо статистиката на форума не ми работи, защото пише, че са ми платени бонуси за месец март и от тогава нищо в профила не се е променило. Искам да помоля тези, които твърдят, че се издържат от форекс да преминат към някаква конкретика. Така ще са ни много полезни на нас начинаещите. Да обясняват какви сделки отварят и какво ще се случва с опредлени валутни двойки. Това са важните неща, а не общи приказки от рода каква била разликата между марджин и ливъридж. Това е все едно аз да отида на курс по шеф и кройка. Там вместо да ми покажат как се крои и шие на практика да ми обясняват устройството на ножицата и от какъв метал е направена иглата. Напускаха се маса теми със суха и според мене съвсем скучна теория вместо да се каже как да изкараме пари т.е. да купуваме ли злато или да продаваме индекси.
    Така сега извинявай но тука малко се хлъзгаш по пързалката, колегите ти казаха много ама много хубави неща ако си ги прочела много добри и кратки съвети които ако ги осмислиш и разбреш ще ти донесат пари както ти се изрази. Но това някой да ти каже как точно стават нешата няма такова нещо в този бизнес повярвай ми от личен и мъчителен опит до сега. Това е строго индивидуална игра на психология и самоконтрол няма кой да ти даде тука знаничта на готово, трбжа сама да минеш през болката и стараданието и отчаянието и да възкръснеш от тях и пак в битка! Ако очакаваш някой да ти каже как да правиш пари наготово с трейдинг, по добре се откажи!

12. The Following 7 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

alba (05-24-2020), kypa (05-22-2020), K_W (05-23-2020), minkov (05-22-2020), semion (05-23-2020), Unregistered (2)

13. #427 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    5,055
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Така ... Ако очакваш някой да ти каже как да правиш пари наготово с трейдинг, по добре се откажи!
    Що, аз с удоволствие винаги споделям всичко, което знам. Стига да ми е зададен точен въпрос, изискващ точен отговор. Както в случая. Пари с трейдинг се правят по изключително елементарен начин. Купува се и се продава, като се реализира печалба. После печалбата се прехвърля към твоята банкова сметка. Или казано по друг начин - бай, сел и СЕПА. Виж колко е простичко.

14. The Following 9 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

AVAngelov (05-24-2020), gambletrade (05-22-2020), hanuman (05-22-2020), kypa (05-22-2020), K_W (05-23-2020), minkov (05-22-2020), semion (05-23-2020), Unregistered (2)

15. #428 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    25,780
    Искам да помоля тези, които твърдят, че се издържат от форекс да преминат към някаква конкретика. Така ще са ни много полезни на нас начинаещите. Да обясняват какви сделки отварят и какво ще се случва с опредлени валутни двойки. Това са важните неща, а не общи приказки от рода каква била разликата между марджин и ливъридж. Това е все едно аз да отида на курс по шеф и кройка. Там вместо да ми покажат как се крои и шие на практика да ми обясняват устройството на ножицата и от какъв метал е направена иглата. Напускаха се маса теми със суха и според мене съвсем скучна теория вместо да се каже как да изкараме пари т.е. да купуваме ли злато или да продаваме индекси.
    Ето ти първи безплатен урок:
    Как да фалираш красиво.
    Значи ти споделяш, че непрекъснато зануляваш сметката и то бързо.
    Научи се да го правиш красиво. Красиво става като контролираш риска.
    Днес, утре ще преведат новия бонус, зашочни да го търгуваш с желязна дисциплина - 2% риск на всяка сделка, нито повече, нито по-малко. Няма значение по каква стратегия.
    Да предположим, че ти преведат 200 долара бонус. Ако търгуваш с 2% риск за да занулиш сметката (или по-точно за да ти останат само 10 долара в акаунта) трябва да направиш 151 поредни губещи сделки - е няма такъв карък.
    Когато се научиш това да го правиш, слагаш тука един стейтмънт да се уверя, че си научил първия урок и продължавам нататък.
    Следващия урок ще е как да не фалираш въобще, въпреки, че нямаш стратегия, ама само след като ме убедиш, че си научил първия.
    Това, го пиша сериозно и не се шегувам.

16. The Following 11 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

alba (05-24-2020), Emil Enchev (05-22-2020), gambletrade (05-22-2020), hanuman (05-22-2020), kypa (05-22-2020), K_W (05-23-2020), penkares (05-25-2020), semion (05-23-2020), Unregistered (3)

17. #429 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    20,366
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Ето ти първи безплатен урок:
    Как да фалираш красиво.
    Значи ти споделяш, че непрекъснато зануляваш сметката и то бързо.
    Научи се да го правиш красиво. Красиво става като контролираш риска.
    Днес, утре ще преведат новия бонус, зашочни да го търгуваш с желязна дисциплина - 2% риск на всяка сделка, нито повече, нито по-малко. Няма значение по каква стратегия.
    Да предположим, че ти преведат 200 долара бонус. Ако търгуваш с 2% риск за да занулиш сметката (или по-точно за да ти останат само 10 долара в акаунта) трябва да направиш 151 поредни губещи сделки - е няма такъв карък.
    Когато се научиш това да го правиш, слагаш тука един стейтмънт да се уверя, че си научил първия урок и продължавам нататък.
    Следващия урок ще е как да не фалираш въобще, въпреки, че нямаш стратегия, ама само след като ме убедиш, че си научил първия.
    Това, го пиша сериозно и не се шегувам.
    Тая работа няма да стане както я мислиш,още днес или утре ще получиш обстойно обяснения защо и как с вода от девет кладенци как не искаме това и как за нещо друго говорим,а казано с няколко думи няма да получиш стейтмънт.

18. The Following 7 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

Emil Enchev (05-22-2020), kypa (05-22-2020), K_W (05-23-2020), minkov (05-22-2020), penkares (05-25-2020), Unregistered (2)

19. #430 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    25,780
    Quote Originally Posted by hanuman View Post
    Тая работа няма да стане както я мислиш,още днес или утре ще получиш обстойно обяснения защо и как с вода от девет кладенци как не искаме това и как за нещо друго говорим,а казано с няколко думи няма да получиш стейтмънт.
    Аз съм длъжен да пробвам, може и да стане.
    Щото казва, че иска да се учи, ама никой не казвал как се правят нещата - давам му шанс д асе научи да лови риба. Аз съм се научил, ама от моя улов не давам, но съм склонен да науча и други.
    То ученето става урок по урок, като научиш единия, минаваш на следващия. Никъде не ти дават всичко на куп и ти да си харесаш какво искаш да учиш и какво не искаш.
    Трейдинга е като геометрията. Не можеш да изчислиш обем на пирамида, ако нямаш представа как се намира лице на квадрат.

20. The Following 6 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Emil Enchev (05-22-2020), hanuman (05-22-2020), kypa (05-22-2020), K_W (05-23-2020), lyubo (05-24-2020), penkares (05-25-2020)

+ Reply to Thread
Page 43 of 47 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 ... LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread