+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 30 of 30
    Mateev is offline
    Главен дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    4,900.21 USD
    Thanks
    1,795
    Quote Originally Posted by messi View Post
    ...... А иначе и аз съм съгласен, че самата финансова сфера е доста тесно рамкирана и след 100-120 теми е логично почти всичко да е изчерпано. ....
    Напротив - нищо не е изчерпано. Въпреки огромното количество теми, 90% от тях са напълно безсмислени и безполезни. В същото време не са засегнати една камара важни за форекса аспекти, свързани с печелившата търговия. Липсва професионализма, липсват и професионалните теми с наистина полезна информация за това как се създават печеливши търговски стратегии, как се тестват тези стратегии, по какви критерии се оценяват дали са добри или лоши, как се оптимизират, как се пишат роботи за тях, как се тестват за устойчивост, как се избягва кърв фитинг, как се определя капитала за влагане в единична сделка, как се прави портфейл от стратегии, какви са предимствата и недостатъците на портфейлите и т.н и т.н.

Само за методите за управление на капитала могат да се създадат поне 10 различни теми. Да не говорим пък за вероятностите, където могат да се създадат 100 теми - една от друга по-интересни и по-полезни от това, което до момента е създадено и в което се пишат отговори.

Не ми се сърдете, но с риск да бъда наказан ще кажа, че голям процент от съществуващите теми са една пародия, измислена от некомпетентни хазартни личности. В тези теми се говори и се обсъжда всичко друго, но не и професионалната търговия такава, каквато трябва да бъде - с търговски стратегии с ПМО и с правилен ММ, базиран на вероятностните характеристики на стратегията.
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

2. For the first step: All likes will be shown after 21.09.19
    For the next steps: All likes given after 21.07.19 will be shown after 21.09.19
    minkov is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    8,793.82 USD
    Thanks
    17,529
    Матеев, аз съм съгласен с тебе, ама условията на конкурса не предполагат дискусия и идеята е да се създаде съдържание за да се направи оптимизация на форума за търсачките, а не да се създаде реално нещо полезно - бъди реалист и виж скритата идея.
    Отделно разгледай в руския форум същия конкурс каква пародия е и тогава тукашните теми ще ти се сторят на академично ниво

4. For the first step: All likes will be shown after 21.09.19
    nafets8008 is offline
    Старши дилър
    Terinspirasi

nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008's Avatar
    Натрупан бонус
    316.17 USD
    Thanks
    918
    то ху ми заклъочи темата но в тъсачката нищо не ми излезе ,очквах доброжелатели да ми обеснчт ка се търгува а не някави индикатори
    по някъв друг начи трябваше да я кръстя?
    Last edited by nafets8008; 08-13-2019 at 09:27 PM.

6. For the first step: All likes will be shown after 21.09.19
    Orion is offline
    Администратор
    Не е зададено настроение

Orion скоро ще бъде известен Orion скоро ще бъде известен Orion's Avatar
    Thanks
    127
    Да, колега. Може да я кръстиш примерно "Как търгувате подкрепите и съпротивите" и ще ти я пуснем темата!

8. For the first step: All likes will be shown after 21.09.19
    nafets8008 is offline
    Старши дилър
    Terinspirasi

nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008 е всеизвестен nafets8008's Avatar
    Натрупан бонус
    316.17 USD
    Thanks
    918
    а ще ми помогнтели да я прекръстя или бихте я прекръстили вместо мен

privelege is offline
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,467
    Quote Originally Posted by nafets8008 View Post
    а ще ми помогнтели да я прекръстя или бихте я прекръстили вместо мен
    Или ще я прекръстим така, че да отговаря на идеята на кампанията, или може и да я преместим в друг раздел, където няма да участва в кампанията, но поне свободно ще върви дискусия.
    Мисля, че втория вариант е по-удачен.

11. For the first step: All likes will be shown after 21.09.19
    Orion is offline
    Администратор
    Не е зададено настроение

Orion скоро ще бъде известен Orion скоро ще бъде известен Orion's Avatar
    Thanks
    127
    Аз вече я отворих. Привилидж, нека я оставим да видим как ще се развие, преди да я преместим.

nafets8008 is offline
    Старши дилър
    Terinspirasi

Натрупан бонус
    316.17 USD
    Thanks
    918
    не ме вълнува особенно дали ще ми я оценявате или не за мен е важно да науча как се използват правилно подкрепите и съпротивите

privelege is offline
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,467
    Quote Originally Posted by Orion View Post
    Аз вече я отворих. Привилидж, нека я оставим да видим как ще се развие, преди да я преместим.
    Quote Originally Posted by nafets8008 View Post
    не ме вълнува особенно дали ще ми я оценявате или не за мен е важно да науча как се използват правилно подкрепите и съпротивите
    ОК, направих някои промени по старата тема, така, че да отговаря на стандартите на кампанията.
    Отделил съм стария въпрос в НОВА ТЕМА

nafets8008 is offline
    Старши дилър
    Terinspirasi

Натрупан бонус
    316.17 USD
    Thanks
    918
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    ОК, направих някои промени по старата тема, така, че да отговаря на стандартите на кампанията.
    Отделил съм стария въпрос в НОВА ТЕМА
    Благодаря ви за което

16. For the first step: All likes will be shown after 21.09.19
+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3