+ Reply to Thread
Page 141 of 141 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141
Results 1,401 to 1,404 of 1404
    kapral is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

kapral има невероятно излъчване kapral има невероятно излъчване kapral има невероятно излъчване kapral's Avatar
    Натрупан бонус
    182.22 USD
    Thanks
    151
    Quote Originally Posted by GeorgiRR View Post
    Не ми издържаха нервите днеска и излезоф. Моем па да влем дълги, ма да изчакаме до понеделника.

Аз пък моята дълга позиция я оставих да си изчака положителния суап и през уикенда. Надявам се и други келирджии да са направили същото, а най-добре и със северен гап да отворим. За мен е за нагоре, но много ще ни измъчи.

hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,248
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    То хубаво за дълги, аз още от петък съм го нагласил за дълги евро/австралиеца, ама то върви на обратно.
    Ако това е корекция, гледайки Н4 ми се струва, че още едни 50-60 пипа надоле има преди да тръгне нагоре. А ако са повече - замина ми стопа.
    Ами стопа би трябвало да е поне под 1.6150,а при по консервативна търговия там може и да е входа,но това гледайки малко по големи графики,но на по малките може да се реши,че е за къси дори ,но аз тях по рядко ги тълкувам,понеже няма кога да ги гледам,не съм я докарал до там че да не ходя на работа,и само да цъкам по графиките.

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    9,662.06 USD
    Thanks
    18,636
    На 1.6140 ми е стопа, като ако падне на 1.6170 съм склонен да направя добавка със същия стоп

4. The Following User Says Thank You to minkov For This Useful Post:

hanuman (Yesterday)

5. Forex Portal
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Натрупан бонус
    12,711.45 USD
    Thanks
    13,248
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    На 1.6140 ми е стопа, като ако падне на 1.6170 съм склонен да направя добавка със същия стоп
    То като гледам подкрепата бива да е там ама пък 61 фибо от седмичния ръст също е там на 1.6140,да не стане да го чукне за десетина пипса и да тръгне нагоре.иначе 1.6170 е супер и за откриване на позиция и за добавка,поне аз доколкото виждам.

+ Reply to Thread
Page 141 of 141 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141

Tags for this Thread