+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    foreksa76 is online now
    Прохождащ
    Halus

foreksa76 е по пътя на славата foreksa76's Avatar
    Натрупан бонус
    15.86 USD
    Thanks
    9

Въпросник за попълване в Инстафорекс

Здравеѝте
    днес се опитах да депозирам в сметката си някъкви средства
    и се оказа че акаунта ми не бил веритифициран
    причината е че на кабинета ми дават да попълвам някакъв
    въпросник за да разберат колко сам бил клалифициран
    по моите критериѝ съм отговорил правилно на тяхните въпроси
    но получих имеѝл че това не е така и са ме скъсали
    някоѝ минавал ли е такъв тест и може ли да ми помогне да разбера
    къде бъркам /

Оценяваме Вашия интерес към продуктите и услугите, предоставяни от Instant Trading EU Ltd.

Вие сте получили този имейл, тъй като на базата на отговорите, които сте предоставили и като вземете предвид рисковете, свързани с търговията с ДЗР, ние не считаме, че тези продукти отговарят на вашите нужди за търговия/инвестиции сега. Като алтернатива ви предлагаме да отворите демо сметка и да преминете някои курсове за обучение, да прочетете книги, статии и да гледате уроци за инвестиране в ДЗР търговията.

Ще можете да повторите теста за целесъобразност отново след две (2) седмици от деня, в който сте получили този имейл, и при условие, че сте придобили известен опит в търговията на демо сметката си.

Техническа поддръжка и обслужване на клиентите

Ако имате някакви въпроси относно услугите на ИнстаФорекс, моля, посетете нашата страница за често задавани въпроси (ЧЗВ).

За да научите повече за възможностите за сътрудничество с нашата компания или имате други въпроси, предложения, идеи, моля свържете се с нас, използвайки тези подробни данни.

За да влезете в Клиентския кабинет, моля, последвайте връзката.

Ние винаги се радваме да ви помогнем с всички въпроси или проблеми, с които може да се сблъскате.

С Най-Добри Пожелания,
    Екипът на ИнстаФорекс/

общо взето това получих и за първи път срещам такова нещо
    Благодаря предварително

2. The Following 6 Users Say Thank You to foreksa76 For This Useful Post:

borkooo_pz (07-06-2019), kypa (07-06-2019), messi (07-06-2019), minkov (07-06-2019), Unregistered (2)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    8,466.96 USD
    Thanks
    16,942
    В много брокери съм срещал такива тестове, ама не съм предполагал, че може да те "скъсат".
    Винаги съм предполагал, че ги правят за да разберат в коя група да те сложат при мониторинга и до колко могат да разчитат да ти приберат бързо кинтите..
    Точно в европейската инста не съм пробвал да правя сметка и не знам какъв е точно теста. То между другото там и няма много смисъл да се прави сметка де , ама това е друга тема.

4. The Following 10 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (07-06-2019), foreksa76 (07-06-2019), kypa (07-06-2019), messi (07-06-2019), Unregistered (6)

kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    25,871.07 USD
    Thanks
    158,520
    Да не е тест за Про-та това? Тоест за да дадат малко по-висок левърич в европейската регулация.
    Сметка в офшорната Инста би трябвало да може да се отвори от тука: https://secure.instaforex.org/open-account?lang=en
    sleepwalking and lost

6. The Following 4 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

borkooo_pz (07-06-2019), foreksa76 (07-06-2019), messi (07-06-2019), minkov (07-06-2019)

privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,462
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    В много брокери съм срещал такива тестове, ама не съм предполагал, че може да те "скъсат".
    Винаги съм предполагал, че ги правят за да разберат в коя група да те сложат при мониторинга и до колко могат да разчитат да ти приберат бързо кинтите..
    Точно в европейската инста не съм пробвал да правя сметка и не знам какъв е точно теста. То между другото там и няма много смисъл да се прави сметка де , ама това е друга тема.
    Могат, могат! Ако не покажеш достатъчно знание по основните на форекс пазара и термините, могат да откажат услугата. А след новите изисквания на ЕСМА май стана и задължително всеки клиент да се оценява и ако изкара нисък резултат по одобрения въпросник, да му се предложи курс или обучение ( по желание от страна на клиента ).

8. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

foreksa76 (07-06-2019), kypa (07-06-2019), messi (07-06-2019), minkov (07-06-2019)

messi is offline
    Маркет мейкър
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    2,467.72 USD
    Thanks
    3,513
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Да не се фукам, но и мене ме скъсаха преди време. Беше когато се опитвах да си отворя бонус сметка и по погрешка бях попаднал в европейската регулация. Истината е, че и аз не очаквах да държат на тези тестове и отговарях квото дойде дори без да чета въпросите. Честно казано от опит знам, че не винаги теорията и практиката се припокриват. Познавам хора, които бяха отлични ученици и студенти, но после станаха посредствени работници и служители. И обратното - хора, които едва избутаха училище и без висше образование после завъртяха частен бизнес и печелят доста добре. Всичко опира да качества, с които или се раждаш или не.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

10. The Following 2 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

kypa (07-06-2019), Unregistered (1)

kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    25,871.07 USD
    Thanks
    158,520
    ФорексМарт също е на Инстата също с европейска регулация. Та ако не дават на едното място може на другото.
    Спредовете май малко по-тънки там, 5-минутното правило по-рано беш 3 минути там. Сега обаче в европейската Инста са го махнали въобще, може и във ФорексМарт да го няма вече.
    sleepwalking and lost

12. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

borkooo_pz (07-06-2019), foreksa76 (07-06-2019), minkov (07-06-2019)

Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Натрупан бонус
    11,152.22 USD
    Thanks
    8,396
    Че Инстата ЕСМА хваща ли я?
    Или само за европейската част?

14. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

borkooo_pz (07-06-2019), kypa (07-10-2019), Unregistered (1)

minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    8,466.96 USD
    Thanks
    16,942
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Че Инстата ЕСМА хваща ли я?
    Или само за европейската част?
    То има няколко инста брокери - европейски, азиатски, малаизийски, че и това форекс март, дето е маскирано все едно, че няма нищо общо с инстата.
    Та някои имат ЕСМА регулации, други нямат.

16. The Following 5 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

borkooo_pz (07-06-2019), foreksa76 (07-06-2019), kypa (07-10-2019), Unregistered (2)

foreksa76 is online now
    Прохождащ
    Halus

foreksa76 е по пътя на славата foreksa76's Avatar
    Натрупан бонус
    15.86 USD
    Thanks
    9
    Благодаря на всички за коментарите
    някоѝ знае ли как да получа информация за да го взема
    имам сметка при тях и този тест ми връзва ръцете
    нито мога да тегля нито да внасям
    на техническите въпроси им отговорих вярно
    но за останалото не съм сигурен как да им отговоря
    по тъп тест от тоя не съм срещал

18. The Following 2 Users Say Thank You to foreksa76 For This Useful Post:

borkooo_pz (07-06-2019), kypa (07-10-2019)

Orion is online now
    Администратор
    Не е зададено настроение

Orion скоро ще бъде известен Orion's Avatar
    Thanks
    95
    Според мен в самия отговор от Инста е подсказано къде бъркаш. Прочети пак отговора! Изчакай 2 седмици и се пробвай пак.
    А още по-добре изчакай с депозита. Потъргувай няколко месеца с бонуса който този форум дава. Депозита няма да избяга.

20. The Following User Says Thank You to Orion For This Useful Post:

kypa (07-10-2019)

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast