+ Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 42 of 42
    messi is offline
    Баннат
    Panas

messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi е отвъд представите messi's Avatar
    Натрупан бонус
    3,947.23 USD
    Thanks
    4,887
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Мен пък това тъмното ме дразни и натоварва очите, а вие твърдите че е обратно ли.. в такъв случай нещо аз съм повредена.
    Не си повредена. Аз също не харесвам черните теми. Едно че бие към траурно, но и наистина напряга очите и нищо чудно да се окаже вредно. Попадал съм на сайтове, които предлагат тема на черен фон и мога да кажа, че съм виждал реакцията на много хора с различни вкусове и вероятно зрение и досега не съм попаднал на такъв, който да е очарован от гледката.

2. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

Alex1977 (10-28-2019), kypa (10-28-2019), lyubo (10-28-2019), REDA (10-30-2019), Unregistered (3)

3. Forex Portal
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    28,278.12 USD
    Thanks
    168,849
    Добре са го измислили хромаджиите това, дано и Файърфокса да копират.
    Макар че за Файърфокса има много добавки дето вършат тая работа, отделно глобални теми от ЮзерСтайлса дето могат да се запишат в юзерКонтент.цсс. Избора обикновено се свежда до компромис между бързина и ефективност - скриптовите могат да бъдат много бавни, цсс може да скрият някоя и друга картинка, микса между двете е неизследвана територия пълна с изненади.
    Бримчи ли много процесора това хромаджийското?

А дали ще ни е по-добре с тъмна или със светла тема зависи от много фактори - колко е светло в стаята, технологията на самия монитор, програмите, които използваме. Настройките за яркост и контраст обикновено също трябва да се променят, което е неудобство за честа смяна на тъмни и светли теми.

Те това е темата за темите и тъмнината:
    https://forum.bg/showthread.php?4512...83%D0%BC%D0%B0
    stonks

5. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Alex1977 (10-28-2019), gambletrade (10-28-2019), lyubo (10-28-2019)

+ Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Tags for this Thread