Results 1 to 5 of 5

Thread: Целогодишни басейни с 24/7 работно време

Zagorka is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52

Целогодишни басейни с 24/7 работно време

Здравейте! Покрай форекса наистина на човек не му остава много време, а когато тръгне да търгува и по време на почивка, нещата стават много зле. Трябва да се съобразяваме с програмата на хотела и работното време на басейни и спа центрове.
    Сещате ли се за хотел или въобще градски басейн, който работи денонощно? Ако искам в 2 часа посред нощ да си поплувам, да имам тази възможност! Ето защо аз с нетърпение чакам лятото, морето работно време няма. С приятели сме ходили на нощни къпания, липсват ми тези моменти. А лятото е далеч още, времето не става!

Аз наистина не разбирам хотелиерите и начинът им на мислене. Сложили 4-5 звезди и басейните вътрешни. Надуват цените през зимните месеци, защото предлагали уникална и страхотна услуга. Работят им басейните до 17 часа. Що за глупост! Наистина е уникална услугата Басейните не се чистят тогава, когато няма никой в тях, по време на вечери и закуски, а точно когато има най-голям наплив от желаещи да ги ползват. Денем хората по екскурзии, туристически преходи, прибират се вечер и искат да ползват басейн, а то неможело
    Спа курортите ни само дето "спа" са сложили отпред. Преди няколко години бях в Исландия, страната с най-много минерални извори в Европа. Посетих Синята Лагуна, може да потърсите, беше уникално. Посред нощ под звездите в топлите басейни, няма такова нещо! Но е доста скъпичко, българските ни цени умножени по 9.
    Споделайте и вие къде сте ходили на почивка и ви е харесало.
    Thanks  

Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Натрупан бонус
    15,134.92 USD
    Thanks
    5,700
    Правиш си личен басейн и си готов.
    Small, small but a shark
    Thanks  

3. The Following User Says Thank You to Novak For This Useful Post:

gambletrade (04-23-2019)

gambletrade is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Натрупан бонус
    2,977.17 USD
    Thanks
    1,650
    Quote Originally Posted by Novak View Post
    Правиш си личен басейн и си готов.
    Мчи да! Печалбите от форекса трябва да се инвестират някъде.
    Thanks  

5. The Following User Says Thank You to gambletrade For This Useful Post:

Novak (04-23-2019)

Zagorka is offline
    Стажант
    Не е зададено настроение

Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka е незавървено бижу Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    219.27 USD
    Thanks
    52
    Ха да, вижте, за това трябва много капитал, а аз съм в период на търсене на капитал. А и ако Цветан Цветанов реши, първо да ми подари апартамента с терасата, поне едно надуваемо басейнче да си сложа. В моя нямам място.
    Thanks  

emoyambol is offline
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,920.96 USD
    Thanks
    2,058
    Направо си се представам как седя в басейна с пурата и телефона да търгувам форекс
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

Thanks  

Tags for this Thread