+ Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 46 of 46

Thread: Пушите ли цигари?

Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Натрупан бонус
    16,263.40 USD
    Thanks
    6,324
    И непушаите дишат същия въздух като мен, а той отдавна не е чист. На тази замърсена планета, храна, която се отгежда с какви ли не химии, баш цигарите не са проблема.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

2. The Following 5 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

kypa (09-02-2019), Mateev (09-01-2019), minkov (09-01-2019), renito5 (09-15-2019), Unregistered (1)

penkares is online now
    Дилър
    Berani

penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares е радост за учите penkares's Avatar
    Натрупан бонус
    802.30 USD
    Thanks
    319
    Quote Originally Posted by Novak View Post
    И непушаите дишат същия въздух като мен, а той отдавна не е чист. На тази замърсена планета, храна, която се отгежда с какви ли не химии, баш цигарите не са проблема.
    Типичното самоуспокояване на пушач!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

4. The Following 3 Users Say Thank You to penkares For This Useful Post:

kypa (09-02-2019), lyubo (09-02-2019), minkov (09-01-2019)

borkooo_pz is offline
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz's Avatar
    Натрупан бонус
    5,370.73 USD
    Thanks
    35,157
    Quote Originally Posted by penkares View Post
    Типичното самоуспокояване на пушач!
    Амиии, не е самоуспокоение.
    Аз пуша почти по две кутии.Не спортувам, почти не се движа ,и преди 20 дни на проф .преглед- всичко ми е в норма ,дори и това за дишането ( на което и аз се учудих )
    Но пия много вода .това според докторката ,ме " спасявали " ,при моят начин на живот ' _никакво движение ,пушене ,кафе по 1 б.на седмица

6. The Following 4 Users Say Thank You to borkooo_pz For This Useful Post:

kypa (09-02-2019), minkov (09-01-2019), renito5 (09-02-2019), Unregistered (1)

batDancho is offline
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho's Avatar
    Натрупан бонус
    3,451.55 USD
    Thanks
    800
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Няма доказана пряка връзка между пушенето и рака на белите дробове.
    Според статистиката в България годишно около 2000 души се разболяват от този вид рак, като около 65% от тях са пушачи. Обаче и между тези дето не са се разболяли (останалата част от населението) процента на пушачите е горе долу същия.
    Има обаче един доказан медицински факт - няма пушач, който да се е разболял от алцхаймер, та е сигурно, че ние пушачите поне няма да си загубим акъла в края на живота си.
    Аз не съм пушил от 07.01.2001. Тогава лапах филтъра за последно. И никога след това не ми се е допушвало,
    за моя и на другите огромна изненада. Стремя се да ходя пеша по 10 километра на ден и в повечето дни успявам.
    Интересен ефект при мен беше, че след като отказах цигарите, отслабнах 15 килограма. . .

sorento is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento има с какво да се гордее sorento's Avatar
    Натрупан бонус
    927.08 USD
    Thanks
    680
    Аз също ги спрях на 01.01.2001г,
    При мен последва обратния ефект с 15-те килограма....

Новак,
    ти си умен и борбен човек(поне такива са ми наблюденията),
    нали знаеш че си ЗАВИСИМА от наркотика никотин + всичките му съпътстващи вещества.
    Не ти ли е малко накриво, че някой те е цакал със зависимост и ти сега си плащаш в кеш,
    за да си набавяш дрога(макар и по слаба, макар и законна), а някой друг лапа кинти от тази твоя слабост.

Иначе си права, аз съм в такъв район, че се вижда това което дишаме....

9. The Following 2 Users Say Thank You to sorento For This Useful Post:

batDancho (09-15-2019), penkares (09-15-2019)

renito5 is offline
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5 има невероятно излъчване renito5's Avatar
    Натрупан бонус
    112.20 USD
    Thanks
    185
    Цигарите са последния ни проблем, стресът на който сме подложени, висококачествените храни и облекла, вредните хора около нас и много други фактори са много по-страшни за човечеството от една кутия цигари на ден.

+ Reply to Thread
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5