+ Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Пушите ли цигари?

messi is online now
    Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,202

Пушите ли цигари?

Въпросът се отнася за цигарите с тютюн.
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

2. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

3. FB
    Spekulanta is offline
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta's Avatar
    Натрупан бонус
    6,343.67 USD
    Thanks
    14,895
    Отказах ги малко преди да се захвана с форексо
    2006 до ден днешен не съм лизнал
    Но поняго се глеза и запалвам по някоя пура и си пия уйскито
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

5. The Following 3 Users Say Thank You to Spekulanta For This Useful Post:

Edi7 (04-16-2019), messi (04-16-2019), nafets8008 (04-16-2019)

messi is online now
    Главен дилър
    Panas

messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi има блестящо бъдеще messi's Avatar
    Натрупан бонус
    1,409.29 USD
    Thanks
    2,202
    Аз ги спрях през 2014 година след повече от 20 години стаж. Тъкмо почваха да скапват съвсем кутиите. Това с тия картинки е абсолютна отврат. Не смятам, че ще откаже някой. Помня какви хубави цигарени кутии имаше. Събирахме ги, правехме си роботи. Това още преди да пропуша. Сега с тези кутии удариха дъното. Дори не ми се коментира. Който е пушил добре знае, че надписи и картинки не биха го спряли. Трябва сам да решиш, а понякога това е трудно. Аз например съм работил в ужасни условия и въздуха беше толкова мръсен, че сигурно през цигарата беше по-полезен. В известна степен това ме е спасило. Факт е, че нямаше колега да не пуши и пие. В такива работни условия трезвен човек не би влязъл да работи. Какво ли знаят разни писарушки за живота?
    Лионел Меси: Когато играеш за най-добрия отбор в света, всичко е много лесно!
    https://messi.com/

7. The Following 7 Users Say Thank You to messi For This Useful Post:

emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,920.96 USD
    Thanks
    2,057
    Пробвал съм да пуша, но не ми харесва и може би за добро. Е пушил съм друго, но и него го спрях.
    Movie Trailers | Вярвай в красотата на мечтите си!

9. The Following User Says Thank You to emoyambol For This Useful Post:

messi (04-16-2019)

Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Натрупан бонус
    15,134.92 USD
    Thanks
    5,695
    Пуша и .................................................. .......... какво следва
    Small, small but a shark

11. The Following 4 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

gambletrade (04-16-2019), Kangal (04-16-2019), minkov (04-16-2019), Spekulanta (04-17-2019)

+ Reply to Thread