+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Да си сложа ли Windows 10?

Централна банка
    Riang

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,531.81 USD
    Thanks
    1,665

Да си сложа ли Windows 10?

В момента съм на windows 7, но уж скоро ще му спира поддръжката, тя се чудя дали да преминавам на windows 10. Тъпото е, че уж забранява инсталирането на пиратски версии и тн, а няма как да си позволя всички програми да са лицензирани.
    Movie Trailers | Музика на MAX | Вярвай в красотата на мечтите си!

2. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

kypa (04-15-2019), minkov (03-30-2019)

Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten's Avatar
    Натрупан бонус
    4,765.91 USD
    Thanks
    582
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    В момента съм на windows 7, но уж скоро ще му спира поддръжката, тя се чудя дали да преминавам на windows 10. Тъпото е, че уж забранява инсталирането на пиратски версии и тн, а няма как да си позволя всички програми да са лицензирани.

След ХР всичкото е от боклук нагоре Като забранят седмицата ще мина на 8,1 като я забранят и нея до тогава или майкрософт ще фалира или ще мина на Линукс
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

4. The Following 2 Users Say Thank You to saxsten For This Useful Post:

Централна банка
    Riang

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    7,531.81 USD
    Thanks
    1,665
    Quote Originally Posted by saxsten View Post
    След ХР всичкото е от боклук нагоре Като забранят седмицата ще мина на 8,1 като я забранят и нея до тогава или майкрософт ще фалира или ще мина на Линукс
    Е то няма как да я забранят, просто няма да я поддържат и уж от там ще си по уязвим към атаки от хакери.

6. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,309.02 USD
    Thanks
    15,230
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Е то няма как да я забранят, просто няма да я поддържат и уж от там ще си по уязвим към атаки от хакери.
    Това за хакерите са легенди на майкрософт.
    Аз още имам работещи ХР-та дето не го поддържат от 10 години сигурно
    Кто спре поддръжката рязко намаляват ползвателите на една система и съответно интереса на хакерите се изпарява тотално
    След уиндоус 7 всичко е боклук, а уиндоус 10 е тотален боклук.
    На основните ми компютри аз също съм седмица и нямам никакво намерение да се разделям с него за сега

8. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

emoyambol (03-31-2019), kypa (04-15-2019)

Централна банка
    Riang

Натрупан бонус
    7,531.81 USD
    Thanks
    1,665
    Така е, като цяло вируси и тем подобни зависи само от потребителя къде влиза и какво прави. Самата ОС ако знаеш как да я поддържаш правилно няма проблеми.

10. The Following 2 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

kypa (04-15-2019), minkov (03-31-2019)

Главен дилър
    Terinspirasi

Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev е отвъд представите Mateev's Avatar
    Натрупан бонус
    4,644.72 USD
    Thanks
    1,633
    Има хора, които искат да живеят в бъдещето, и хора, които жалеят за миналото. Аз съм от тези с бъдещето. Приветствам всичко ново и жадувам за следващото ново. От тази гледна точка Windows 10 е последен писък на технологиите, и според мене всички други по-стари операционни системи са пълен боклук. Могат да ги харесват само изостанали в развитието си хора, които нямат умствения капацитет да възприемат новото и да го изучават навреме, преди да се появи следващото ново.

Да, може на някого да му е тъжно като прочете това, което написах, но да - има твърда корелация между умствения капацитет и усвояването на новите технологии. И въобще успелите хора винаги се движат по върховете на вълната и използват последните технологии, докато мрънкащите неудачници се жалват от сложнотията на научно-техническия прогрес и търсят причината за собствения си провал във всичко друго, но не и в себе си.
    Всеки знае какво знае, но никой не знае какво не знае. Следователно всеки се къпе в море от самозаблуди, и рано или късно се дави.
    Най-смелите плувци са тези, които живеят в най-дълбока самозаблуда. Те се давят първи. Победител е този, който се удави последен.

12. The Following 3 Users Say Thank You to Mateev For This Useful Post:

emoyambol (03-31-2019), kypa (04-15-2019), minkov (03-31-2019)

Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Натрупан бонус
    7,309.02 USD
    Thanks
    15,230
    Матеев и си прав и не си прав, защото както си писал в другата тема за МТ4 във уиндоус 10 няма никаква съвместимост със софтуера писан за по-старите версии е тотално несъвместим със уиндоус 10, което означава прекалено много инвестиции за да си настроиш работата към новата технология, а да не казвам, че някои приложения които поне аз ползвам е практически невъзможно да се прехвърлят към 64 битова версия

14. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

emoyambol (03-31-2019), kypa (04-15-2019)

Новак
    Не е зададено настроение

Zagorka скоро ще бъде известен Zagorka скоро ще бъде известен Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    43.84 USD
    Thanks
    49
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Матеев и си прав и не си прав, защото както си писал в другата тема за МТ4 във уиндоус 10 няма никаква съвместимост със софтуера писан за по-старите версии е тотално несъвместим със уиндоус 10, което означава прекалено много инвестиции за да си настроиш работата към новата технология, а да не казвам, че някои приложения които поне аз ползвам е практически невъзможно да се прехвърлят към 64 битова версия
    Аз съм с Уин 10 и не се оплаквам! Платформите работят безотказно. Всичко, което съм си инсталирам като допълнителен софтуер, работи. Останалите софтуерни приложения, за филми, игри и тем подобни също работят. Уин 10 остаря много, бих се изненадал, ако нещо ново не работи на нея. Да, ако теглите стар софтуер, на Уин 10 може и да не работи.

Забравих! Самата ОС няма да ви предпази от вируси, за тях има софтуер!

16. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

kypa (04-15-2019), minkov (04-16-2019)

Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Натрупан бонус
    23,955.08 USD
    Thanks
    153,328
    Уйндоза обикновено е 5-10 години зад последните технологии, 10 не е изключение. Оставя впечатление, че е по-напред, понеже Майкрософт са част от картела произвеждащ геймърски хардуер и софтуер, но не е. А с "напредъка" в откровено анти-потребилската политика според мен е крачка по-скоро назад отколкото напред спрямо предния Уйндоз.
    Положителната страна на нещата с У.10 по-скоро е, че след голям боклук Майкрософта обикновено изкарват нещо сравнително поносимо - ХР след 2000+-, 7 след Виста, 8.1 след 8, а У.10 поостаря и е време за следващия Уйндоз.
    sleepwalking and lost

18. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

minkov (04-16-2019)

19. <a href="http://www.mt5.com/">Форекс портал</a>
    Централна банка
    Riang

Натрупан бонус
    7,531.81 USD
    Thanks
    1,665
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Уйндоза обикновено е 5-10 години зад последните технологии, 10 не е изключение. Оставя впечатление, че е по-напред, понеже Майкрософт са част от картела произвеждащ геймърски хардуер и софтуер, но не е. А с "напредъка" в откровено анти-потребилската политика според мен е крачка по-скоро назад отколкото напред спрямо предния Уйндоз.
    Положителната страна на нещата с У.10 по-скоро е, че след голям боклук Майкрософта обикновено изкарват нещо сравнително поносимо - ХР след 2000+-, 7 след Виста, 8.1 след 8, а У.10 поостаря и е време за следващия Уйндоз.
    А кое тогава е в днешни времена? Мак ОС?

21. The Following User Says Thank You to emoyambol For This Useful Post:

minkov (04-16-2019)

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Tags for this Thread